Beranům už se vrátí Okál s Fořtem, s týmem trénují i Zubři. A co Jeglič?

Foto: hokej.zlin.cz

Jsou jistě mančafty, které reprezentační přestávka přibrzdila, ovšem ve Zlíně ji kvitují. „Pomůže nám doléčit drobné zdravotní šrámy,“ těší na klubovém webu kouče Roberta Svobodu.

HokejkaSHOPvanoce

V posledním utkání proti Plzni (1:2) mu kromě dlouhodobě zraněných Libora Kašíka, Tomáše Fořta a Zdeňka Okála chyběli kapitán Tomáš Žižka s obráncem Daliborem Řezníčkem, kteří pro zranění nedohráli předchozí duel na olomouckém ledě.

Na návrat Žižky i Řezníčka se díváme optimisticky

„Podle podrobných lékařských vyšetření nejde o vážná zranění, která by je měla na delší dobu vyřadit ze hry. Tento týden s námi ještě netrénují, ale díváme se na jejich návrat optimisticky. Možná naskočí do hry hned po přestávce,“ hlásí Svoboda.

S týmem netrénuje kvůli drobnému zranění kolene ani bek Daniel Gazda, Matyáš Hamrlík byl povolán do devatenáctky a Lotyš Ralfs Freibergs, Francouz Valentin Claireaux a Slovinec Žiga Jeglič reprezentují své země na turnaji v Lotyšsku.

Fořt a Okál jsou stoprocentně připraveni naskočit

S Berany při absencích trénují i přerovští Mikuláš Zbořil a Robert Černý. Naplno už trénují i útočníci Tomáš Fořt a Zdeněk Okál, z čehož mají ve Zlíně obrovskou radost. „Oba už budou stoprocentně připraveni naskočit do utkání,“ těší Svobodu.

Zatímco Valentin Claireaux se už dřív dohodl na spolupráci do konce sezony, dál nejasná je situace okolo Žigy Jegliče. Zlín o něj má zájem, šikovný útočník chce zůstat v extralize, ale motají se kolem něj i další kluby, kterým dá asi přednost.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz