Benefiční zápas i aukce pro nemocného Kubíka! Pomůžou české hvězdy

Foto: stoupacup.cz

Patnáctý ročník hokejbalového turnaje Stoupa Cup Vsetín se blíží. Odehraje se jako vzpomínka na tragicky zesnulého Ondřeje Vaculíka a pomůže také pětiletému chlapci, kterého potkal nepříjemný osud.

Fanshop národního týmu

U Střední průmyslové školy ve Vsetíně se 31. července od 8 hodin sejdou nejen hokejbalové hvězdy včetně reprezentantů, ale zapojí se také hokejisté.

Hlavně hráči místního klubu: David Gába, David Vítek či Luboš Rob. Dojede ale také třeba třinecký Erik Hrňa.

A v ochozech bude nejlepší střelec KHL Dmitrij Jaškin, který bude v následující sezoně hrát v zámořské NHL. Jaškin je patronem turnaje společně s dalším hvězdným hráčem, a to Ondřejem Němcem.

Haló??, dámy a pánové, pozdrav a pozvánka od našeho patrona, kamaráda Míti Jaškina?? na letošní Stoupa Cup??. Míťou zmíněná aukce začne už opravdu brzy, sledujte☝️ https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2201425944... www.stoupacup.cz #vsichnispoluzaseznovu #stoupacup #kazdykroksepocita #restart21 #vsetin

Zveřejnil(a) Stoupa Cup Vsetín dne Středa 14. července 2021

A cíl benefice bude jasný: pomoci pětiletému Kubíkovi Mikšovskému.

„Ten při komplikovaném porodu prodělal dětskou mozkovou obrnu, jejímž následkem bylo zasažení pohybového aparátu, a proto je Kubík odkázán na neustálou pomoc rodičů. Prostředky, které budou v rámci benefice vybrány, rodina použije na zkvalitnění Kubíkova života,“ uvedl hlavní organizátor Zdeněk Čablík.

„Při komplikovaném porodu prodělal dětskou mozkovou obrnu, jejímž následkem bylo zasažení pohybového aparátu."

„Na transparentní účet č. 2201425944/2010 je možno zasílat dary až do 31. července, kdy proběhne samotný turnaj a benefice bude v tento den ukončena,“ dodal.

Vážení drazí přátelé, letošní Stoupa cup je už opravdu blízko. Turnaj je připraven, merch se vyrábí, akce v Besedňáku...

Zveřejnil(a) Stoupa Cup Vsetín dne Pondělí 19. července 2021

Součástí benefice je ale i aukce sportovních artefaktů. Přispěl například Milan Gulaš, Petr Čajánek, Ondřej Palát, Jiří Dopita nebo tenistka Karolína Muchová a fotbalisté Milan Škoda i Jan Laštůvka.

K dražbě jsou skutečně zajímavé věci!

Aukce končí 30. července v osm hodin večer. Velký zájem je třeba o originální dres Petra Čajánka z olympiády ve Vancouveru, částka dresu překročila už 10 tisíc korun.

Už v květnu pomohl ale výrazně místní klub VHK ROBE Vsetín. Vydražil sezonní dresy za zhruba 90 tisíc korun a částku zaokrouhlil na 100 tisíc. Vše poslal na účet pro Kubíka.

Tohle není jediný případ, kdy hokejisté pomáhají dobré věci. Benefiční zápasy pořádá také fotbalový tým Šachtar Bo Ostrava, za který hrají hráči z extraligy, první ligy nebo i reprezentanti.

Přátelé, oficiální plakát letošního ročníku je na světě. Připomínáme, že turnaj odehrajeme tradičně poslední červencovou...

Zveřejnil(a) Stoupa Cup Vsetín dne Středa 7. července 2021

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz