Benátky v přípravě smetly Děčín. Posílí je zkušený Čížek?

Foto: hokejbenatky.cz

Benátky nad Jizerou po vysokých prohrách s Letňany a Kobrou zabraly, doma si v přípravném utkání poradily s Děčínem a zvítězily 9:3. Po dvou gólech dali Kryštof Bouřil a Jan Dvořák.

Děčín, který tentokrát nastoupil bez své největší hvězdy Michala Trávníčka, sice během první třetiny dvakrát vedl, vůbec ale nezvládl druhou polovinu utkání – v rozmezí 33. až 59. minuty totiž inkasoval hned šestkrát. Dvěma góly a čtyřmi asistencemi se blýskl Jan Dvořák.

Nováčkovi druhé ligy pomohl k debaklu i zkušený obránce Václav Čížek, jenž měl původně nastupovat za Šumperk, z rodinných důvodů však s Draky předčasně ukončil smlouvu.

Aktuálně středočeský rodák trénuje s Benátkami nad Jizerou, dokonce za ně naskočil i do středečního zápasu. Pomůže jim také v mistrovských duelech?

Pro Benátky nad Jizerou by šlo o další zvučnou posilu, vždyť Čížek má za sebou šest sezon ve slovenské extralize a loni si velmi dobře vedl v Kolíně (45 utkání, 1+13). Odtud se zná třeba s Davidem Šafránkem, Dominikem Zumrem, Martinem Sejpalem a hlavně s hrajícím sportovním manažerem Janem Stehlíkem.

HC BENÁTKY NAD JIZEROU – HC DĚČÍN 9:3 (2:2, 3:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 4. Bříška (Klodner), 18. Dvořák (Špaček), 27. Dvořák (Mrkvička), 33. Bouřil (Dvořák), 39. Křenek (Dvořák), 46. Mrkvička (Dvořák), 48. Bouřil, 53. Antoš, 59. Šafránek (Dvořák, Špaček) – 6. Navarra (Zajan), 17. Zajan, 34. T. Nezbeda (Charvát).
HC Benátky nad Jizerou: Sejpal – Čížek, Klodner, Antoš, Kulvejt, Mrkvička, Mašek, Haspeklo – Bříška, Šafránek, Špaček – Stehlík, Havlas, Zumr – Křenek, Král, Dvořák – Kusý, Bouřil, Hejňák.
HC Děčín: Čermák – Zajan, Charvát, Starý, Kučera, Kubát, Gottfried – L. Nezbeda, T. Nezbeda, P. Hruška – Navarra, Chovanec, M. Hruška – Macek, Ineman, Tůma.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz