Benátky mají v přípravě 30 hráčů. Vracejí se Dlouhý i Průžek

Foto: Martin Kurfiřt

Benátky nad Jizerou v pondělí odstartovaly letní přípravu. Na prvním tréninku se novému trenérovi Valdemaru Jirušovi hlásila hned třicítka – vesměs mladých – hráčů.

HokejkaTV

Podstatné informace se týkají Petra Kolmanna, Jána Nika, Ladislava Bittnera a Daniela Špačka. Zkušená osa týmu totiž v Benátkách nad Jizerou pokračuje.

Staronovou posilou je pak 24letý útočník Adam Dlouhý, který se vrací z hostování v Chomutově. Za Benátky bude opět hrát i forvard Jiří Průžek, jedna z komet uplynulé sezony, jejíž závěr strávil v Litoměřicích.

Nováčky v kádru jsou obránce Miloslav Adamec a útočníci Michael Drábek s Vojtěchem Jirušem. Všichni loni působili v juniorce Bílých Tygrů.

A co se týče odchodů, tak ty nejsou v podstatě žádné. Kádr, který v Benátkách končil sezonu, zůstává pohromadě. A to je důležité: hráči jako Vratislav Kunst, Jakub Žůrek, Ondřej Chrtek, Adam Najman nebo Adam Klapka totiž mohou v následujícím ročníku udělal velký výkonnostní skok. 

Aktuální kádr HC Benátky nad Jizerou

Brankáři: Pavel Čajan, Matěj Žajdlík.

Obránci: Miloslav Adamec, David Aubrecht, Adam Charvát, Petr Had, Jan Hampl, Daniel Ira, Petr Kolmann, Filip Kovář, Vratislav Kunst, Ján Niko, Jakub Žůrek.

Útočníci: Ladislav Bittner, Václav Burda, Ondřej Chrtek, Jan Cikhart, Adam Dlouhý, Michael Drábek, Vojtěch Jiruš, Adam Klapka, Adam Najman, Jiří Průžek, Jakub Rychlovský, Petr Šafařovský, Dominik Šeliga, Jan Šír, Daniel Špaček, Petr Wiencek, Jan Žemba.

Petr Kolmann.

Petr Kolmann. | Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz