Augusta už si vybral, realizační tým Bílých Tygrů se nemění

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Realizační tým Bílých Tygrů pro extraligovou sezonu 2020/21 už zná svou podobu, pokračuje ve stejném složení. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

partneři českého hokeje

Poté, co se Patrik Augusta upsal Liberci na další dvě sezony, měl za úkol vybrat si své kolegy. Trenérský štáb nakonec zůstává v nezměněné podobě. „U Bílých Tygrů se už několik let sází na výrazně týmovou spolupráci, a to jak na ledě, tak na lavičce. Proto jsem rád, že pokračujeme ve stejném složení,“ pokyvuje šéf střídačky.

Augustovým asistentem bude znovu Jiří Kudrna, trenérský kvintet doplňuje trenér brankářů Martin Láska, videokouč Aleš Vladyka a kondiční trenér Aleš Pařez. Zatímco Kudrna vyhlíží teprve svou druhou sezonu na lavičce libereckého prvního týmu, pro Vladyku a Lásku to bude už o osmý extraligový ročník u Bílých Tygrů.

„Moji kolegové vytvářejí výraznou podporu mně i hráčům nejen ve svých oborech, ale také v rámci dalšího servisu a konzultací. V nové sezoně chceme rozhodně navázat na rozdělanou práci z přerušeného extraligového ročníku,“ dodává padesátiletý kouč, který letos dovedl Bílé Tygry už k čtvrtému Prezidentskému poháru.

„Pro složení trenérského týmu jsme nechali hlavní slovo Patriku Augustovi. Vedení klubu jeho volbu plně podporuje, má ve všechny členy realizačního týmu důvěru a vidí v tomto kroku zajištění kontinuity úspěšné práce z posledních několika sezon,“ dodává k volbě trenérského štábu generální manažer klubu Ctibor Jech.

Realizační tým 2020/21

Hlavní trenér: Patrik Augusta
Asistent trenéra: Jiří Kudrna
Trenér brankářů: Martin Láska
Videokouč: Aleš Vladyka
Kondiční trenér: Aleš Pařez
Vedoucí týmu: Tomáš Krupka
Fyzioterapeuti: Jana Šťastná a Vít Jančařík
Kustodi: Jan Plodek, Aleš Vála
Analytici: Jan a David Morkesovi
Lékaři: MUDr. Roman Mizera a MUDr. Dušan Morman

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz