Asistent Trutnova podal rezignaci, vedení ji nepřijalo. Přijdou posily?

Foto: hctrutnov.cz

29. listopadu 2019, 11:46

Adam Bagar

Vedení druholigového Trutnova přes herní i výsledkové trápení tamního týmu vyslovilo důvěru stávajícímu realizačnímu týmu v čele s hlavním koučem Petrem Váchou. Klub o tom informoval na svých webových stránkách s tím, že pracuje na posílení mužstva.

HokejkaSHOPvanoce

Hokejisté Trutnova z posledních dvanácti utkání slavili výhru v základní hrací době jen jednou. Naposledy padli 3:6 v Jablonci, kde se jim dlouhodobě nedaří, a neodčinili tak domácí výbuch 1:10 s Mostem, po němž oznámil svou rezignaci asistent trenéra Ondřej Poul.

„Vedení ji však jednomyslně nepřijalo, protože nevidí chybu ve složení realizačního týmu a jeho přístupu jak k tréninkům, tak k zápasům. Realizační tým má plnou důvěru celého vedení klubu,“ píše se na webu hctrutnov.cz s tím, že za kouče se postavil i celý tým.

„Musíme si také uvědomit, že děláme hokej v Trutnově, s Trutnováky, kteří pro klub i město dýchají. Ti nedělají svojí práci ve prospěch sebe sama, ale ve prospěch klubu a města.“

„Musíme si také uvědomit, že děláme hokej v Trutnově, s Trutnováky, kteří pro klub i město dýchají. Ti nedělají svojí práci ve prospěch sebe sama, ale ve prospěch klubu a města. To platí jak o hráčích, tak trenérech,“ doplňuje tamní vedení, které věří v lepší zítřky.

Podkrkonošský tým sice neoplývá formou, ale dál okupuje příčky zaručující play off, aktuálně je pátý. „Ke zlepšení výkonů vede jen tvrdá a neústupná práce, plná poctivosti a bojovnosti. Lze ji vidět na trénincích, ale bohužel není přenesena z řad hráčů do utkání.“

„Dřív jak 7. prosince do klubu nikdo nepřijde. Čekáme na skončení základní části Chance ligy a poté se snad přestupy hráčů dotáhnou do úspěšného konce.“

„Doufáme, že se tvrdá dřina přenese i do zápasů, aby Trutnov vítězil a dělal nám všem radost. Nezbývá nám nic jiného, než být trpělivý a jít lepším výsledkům naproti,“ má klub jasno. Týmu kolem tahounů Daniela Svobody a Vojtěcha Kubinčáka mají pomoct i posily.

„Co se týče doplnění a posílení mužstva, na tom vedení usilovně pracuje, ale dřív jak 7. prosince do klubu nikdo nepřijde. Čekáme na skončení základní části Chance ligy a poté se snad přestupy hráčů dotáhnou do úspěšného konce,“ přeje si trutnovské vedení.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz