Anketa: Jak se dresy líbí Eliášovi s Rittichem? A jak vznikalo nové logo?

Foto: Český hokej

24. června 2018, 14:00

Radek Macháček

Český svaz ledního hokeje si ke 110. výročí své existence nadělil originální dárek: Mění tvář. V souladu s historií se vrací k symbolu lva na reprezentačních dresech a jako vklad pro budoucnost přináší originální hokejové písmo. V rámci změny korporátní identity bude vystupovat pod názvem Český hokej. Jak se logo a dresy líbí hokejovým osobnostem? Odpovídají mj. David Riitich (na snímku), Patrik Eliáš a další.

Jágr Chance liga

Jak vznikalo nové logo? Kde brali autoři inspiraci?

Český hokej má novou identitu. Na změnách se pracovalo více než rok. Co bylo nejsložitější, kde se čerpala inspirace? Odpovídají spoluautoři nové identity.

Záruba: Státní znak nemají na dresech i jiné týmy

Český svaz ledního hokeje si ke 110. výročí své existence nadělil originální dárek: Mění tvář. V souladu s historií se vrací k symbolu lva na reprezentačních dresech a jako vklad pro budoucnost přináší originální hokejové písmo. V rámci změny korporátní identity bude vystupovat pod názvem Český hokej. Jak se nové logo a dresy líbí nejznámějšímu českému hokejovému komentátorovi?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz