A zase ten Skuhravý! Už počtvrté pyká za nesportovní chování k sudím

Foto: Kateřina Macečková, hokejkv.cz

Karlovarský kapitán Václav Skuhravý už počtvrté v sezoně pyká za nesportovní chování vůči rozhodčím. Naposledy se provinil v utkání s Pardubicemi, za což mu šéf extraligové disciplinárky Viktor Ujčík napařil pokutu ve výši pět tisíc korun.

Aplikace Tipsport extraligy

Ze druhé třetiny uběhlo osm minut a devět sekund, když hlavní rozhodčí Roman Svoboda a Daniel Pražák poslali karlovarskou čtyřiatřicítku na lavici hanby za hákování.

Václavu Skuhravému se to nelíbilo. Místo dvou minut na ní nakonec poseděl až do začátku třetí části, neboť vyfasoval ještě desetiminutový trest za nesportovní chování.

To po prostudování videozáznamu potvrdil i předseda disciplinární komise Tipsport extraligy Viktor Ujčík, který Skuhravému udělil finanční pokutu ve výši pět tisíc korun.

„Hráč zcela nevhodným způsobem protestoval proti uloženému trestu, ať už pokřikováním na rozhodčí, gestikulováním nebo údery do tvrzeného skla.“

„Hráč zcela nevhodným způsobem protestoval proti uloženému trestu, ať už pokřikováním na rozhodčí, gestikulováním nebo údery do tvrzeného skla,“ objasňuje Ujčík.

Kapitán Energie je za stejný přestupek trestán počtvrté v sezoně. V prosinci dokonce napadl čárového sudího Lukáše Rampíra, za což dostal stop na tři duely a pokutu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz