bahis siteleri
Hokejka TV
včera

Jako kdybych nikdy neodešel, říká Krejčí o návratu do Bostonu

Že by byla roční pauza od NHL znát? Ani náhodou! 36letý David Krejčí ukazuje, že stále patří mezi elitní hráče světa – po návratu do Bostonu má v NHL 17 bodů (8+9) z 18 zápasů. V rozhovoru pro hokej.cz mluví nejen o jízdě Bruins či české kolonii, ale třeba i o mateřské Olomouci, která mu svými výkony dělá radost.

Doporučujeme
před 12 hod

Střelec Stránský exkluzivně o Švýcarsku i Varaďovi. Co NHL?

Na střílení gólů má Matěj Stránský přirozený talent, nejlepším kanonýrem se stal v Česku i ve Švýcarsku. Právě země helvétského kříže je pro něj nyní hokejovým domovem. Brzy třicetiletý útočník hájí barvy Davosu, což je momentálně jedno z nejlukrativnějších angažmá v v Evropě. „Užívám si to tady," říká bez váhání.

Fanshop Českého hokeje

včera

Druhou polovinu soutěže zahájí Riders proti Karlovce

Univerzitní liga běží jako zběsilá a už je ve své polovině. Druhou část odstartují Riders na svém ledě, v pondělí 28. listopadu přivítají v pardubické enteria areně obhájce titulu UK Hockey Prague. Úvodní buly zápasu bude vhozeno v 19 hodin.

včera

V ELJ rozhodovaly závěrečné minuty. Polákovy góly poslaly do čela Boleslav

Po 26. kole DHL extraligy juniorů zůstal jen málokterý tým na stejné pozici v tabulce. Do čela se vyšvihla Mladá Boleslav, náskok Bruslařů na druhé Vítkovice je však pouze jednobodový a vyrovnaný je i zbytek tabulky. Nasvědčují o tom také průběhy sobotních zápasů, většinu z nich rozhodla až třetí třetina nebo prodloužení.

včera

Super šance, vypráví Doležal o Hradci. Bylo kolem mě zbytečné dusno

Přesun Zdeňka Doležala z Českých Budějovic do Hradce Králové má punc pikantnosti. Pro mnohé fanoušky Motoru určitě, vždyť devětadvacetiletý útočník patřil v posledních letech k největším osobnostem klubu. Teď hájí barvy rivala. Nejen o tom mluví Zdeněk Doležal v upřímném rozhovoru a zároveň uznává, že reakce některých fanoušků ho hodně mrzí.

včera

Hřiště všude, kam se podíváš. Jak a kde trénují 12letí hokejisté v Jyväskylä?

Finové aktuálně vládnou světovému hokeji, z posledních tří mistrovství světa získali dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili. Daří se jim i v mládežnických kategoriích. V čem je ukryté kouzlo finského hokeje? Zkusíme to zjistit v několika reportážích, ve kterých vás necháme nahlédnout do známého finského klubu JYP Jyväskylä, kde trénuje i dvanáctiletý český hokejista Pepa.

včera

Kometě nepomohl ani fén v kabině. Panika není na místě, uklidňuje Flek

„Zavolejte Kometu,“ hučela posmutnělá Winning Group Arena těsně před koncem duelu s Mladou Boleslaví. Cestu si do ní našlo jen něco málo přes šest tisíc diváků. Neatraktivní soupeř? Možná, modrobílá skvadra se ale po debaklu 1:5 v Litvínově a domácí nakládačce 0:5 od Liberce nezvedla. Spíš naopak, Bruslařů byl plný led a kdyby byli efektivnější, mohli si odvést ještě sladší výhru než „jen“ 3:1.

včera

Rytíři se odlepili ze dna. Náš nejlepší zápas, má jasno tříbodový Brodecki

Poslední vzájemné střetnutí mezi Kladnem a Olomoucí v závěru vyhrotilo Švrčkovo napadení kapitána Plekance. Rytíři následně Hanákům slibovali odplatu na domácím ledě a tu nyní splnili. Místo pěstního souboje však zvolili gólový příděl. O ten se dvěma brankami postarali Jakub Klepiš s Adamem Kubíkem a vítězství 5:2 přesným zásahem podtrhl Adam Brodecki.

včera

Čachotský zůstává v extralize! Jihlava za něj dostala náhradu

České Budějovice se domluvily s Jihlavou na prodloužení hostování útočníka Tomáše Čachotského do další reprezentační přestávky, na oplátku pomůže Dukle její odchovanec Tomáš Chlubna. Oba kluby o tom informovaly na svých webových stránkách.

včera

Pardubice vyrovnaly klubový rekord! Máme v kabině parádní partu, těší Radila

Pardubičtí šli do utkání s Energií s tím, že mohou vyrovnat klubový rekord v počtu výher v řadě. Jenže právě Karlovy Vary jsou jediným klubem, kdo dokázal Dynamo obrat o všechny body. Utkání se podle toho i vyvíjelo, celé se neslo v opatrném duchu a hrálo se velmi vyrovnaně. Nakonec rozhodly přesilové hry ve druhé třetině, u obou gólů asistoval i Lukáš Radil. „Vše se zapečetilo gólem do prázdné branky a nám spadl kámen ze srdce,“ přiznává pardubický útočník po vítězství 3:1.

včera

Krejčí dal dva góly, Pastrňák rozhodl a Boston má rekord! Zase zářil i Hronek

Čeští útočníci dirigovali obrat Bostonu proti Carolině z 0:2 na 3:2 v prodloužení. David Krejčí vstřelil dvě branky, David Pastrňák přidal k asistenci vítěznou trefu a Pavel Zacha zaznamenal dvě nahrávky. Znovu zářil i obránce Filip Hronek, který se při vítězství Detroitu 4:3 po nájezdech nad Arizonou zaskvěl bilancí 1+1 a stejně jako Pastrňák byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Branku poražených hájil Karel Vejmelka.

před 2 dny

Liga juniorů: Brod zadřel Motor, Písek vynuloval Piráty a Pospíšil sestřelil Šumperk

Páteční kolo Ligy juniorů přineslo vyrovnané výsledky a spoustu oslnivých momentů. Skvělou formu z posledních zápasů potvrzují Havířov s Pískem, když první jmenovaný se odpoutal od posledního místa a druhý zase vynuloval Chomutov na jeho ledě. Dalším překvapením kola je bezesporu výhra Havlíčkova Brodu, který otočil zápas z 0:3 na 4:3!

před 2 dny

Tygři v bitvě lídrů skolili Třinec. Kanonáda Pirátů či Slavie, loupila i Olomouc

Nadstavbové skupiny Extraligy dorostu se v pátek rozjely naplno. Z jedenácti zápasů se jen jeden prodlužoval, a byl to ten nejatraktivnější mezi Třincem a Libercem, v němž Tygři dokonali obrat v nájezdech. Do záchranářských bojů vykročil nečekaně skvěle Chomutov, který stejně jako pražská Hvězda zazářil šesti brankami za třetinu.