Zápasy

Příklepy

19. 6. - 22:38

Draft v roce 2020 se bude konat v Montrealu

Letošní draft NHL se o víkendu koná ve Vancouveru. A už nyní je rozhodnuto o místě konání toho následujícího: bude to znovu v Kanadě, tentokrát v Montrealu.

19. 6. - 18:38

Jakupov pokračuje v Petrohradě

Nail Jakupov, jedna z nejhorších jedniček v historii draftu NHL, zůstává v KHL. S Petrohradem podepsal novou tříletou smlouvu. Jakupov odehrál za SKA v minulé sezoně 65 utkání s bilancí 27+14.

19. 6. - 13:23

Fin Vainonen jde ze Znojma do Dornbirnu

Finský obránce Mikko Vaionen bude po odchodu ze Znojma nadále hrát EBEL, dohodl se na spolupráci s rakouským Dornbirnem. Vaionen přišel k Orlům v průběhu uplynulé sezony z týmu Sport Vaasa, za Znojmo sehrál i s play off 33 utkání EBEL, vstřelil 8 gólů a přidal 13 nahrávek.

19. 6. - 11:48

Zkušený Němec Schubert ukončil kariéru

Německý obránce Christoph Schubert, který v letech 2005-09 hrál NHL za Ottawu, ukončil aktivní kariéru. Sedmatřicetiletý účastník dvou olympiád a šesti MS později nastupoval také za Atlantu. po sezoně ve švédské Frölundě přešel do Hamburku, kde hrál DEL a poté i třetí německou soutěž.

19. 6. - 8:35

Američan Hayes se upsal Flyers na sedm sezon

Philadelphia získala na začátku června od Winnipegu práva na útočníka Kevina Hayese, se kterým se už dohodla i na smlouvě. Sedmadvacetiletý Američan bude v klubu působit sedm sezon a ročně si přijde na 7,14 milionu dolarů. Hayes, jenž se představil na dvou MS, sehrál v NHL už celkem 421 zápasů. Před krátkým angažmá ve Winnipegu hrál za NY Rangers.

Video

HOKEJKA

Červen 20
dnešní den v roce 1964

Petr Rosol

Ve Znojmě se narodil bronzový účastník olympiády v roce 1992 má na kontě čtyři medaile ze světových šampionátů (tři bronzové, jednu zlatou) a je dvojnásobným mistrem Československé ligy v dresu Dukly Jihlava. V nejvyšší soutěži odehrál celkem 464 zápasů a nastřílel 227 branek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz