Zápasy

Příklepy

19. 7. - 7:49

Talent Merkley a Dán True se upsali San Jose

Tříletý nováčkovský kontrakt se San Jose uzavřel Ryan Merkley, jehož zástupci Sharks získali z 21. místa letošního draftu. Kanadský obránce hrál dosud za juniorský tým Guelph Storm. Tříletou smlouvu se stejným klubem si vysloužil i Alexander True, dánský útočník už v organizaci působil dva roky na farmě.

19. 7. - 7:45

Trouba marně jedná s Winnipegem o nové smlouvě

Americký obránce Jacob Trouba marně jedná s vedením Winnipegu o nové smlouvě a nsjspíš se nevyhne arbitráži, která by měla proběhnout 20. července. Podle informací Sportsnet požaduje Trouba roční plat ve výši sedmi miliónů dolarů, zástupci Jets nabízejí čtyři. V minulé sezoně sehrál Trouba 55 utkání NHL a připsal si 24 bodů.

18. 7. - 18:48

Chomutov si v přípravě zahraje s Kunlunem

Pirátům přibyl do programu přípravných utkání atraktivní souboj. Chomutovští hokejisté se na neutrálním ledě (v Liberci, 26. července) utkají s čínským účastníkem KHL Kunlunem.

18. 7. - 18:44

Obránce Gula míří z Litvínova do Sheffieldu

Obránce Jiří Gula, který hrál devět sezon extraligu za Litvínov a na jaře 2015 pomohl Severočechům k mistrovskému titulu, odchází do Velké Británie. "Jiří se dohodl na roční smlouvě s týmem Sheffield Steelers," informoval hokej.cz Petr Kalus ze společnosti IHA Group, která hráče zastupuje.

18. 7. - 16:16

Bývalý brankář NY Rangers posílí Zvolen

Mackenzie Skapski, který v sezoně 2014-15 chytal dva zápasy NHL za New York Rangers, je novou posilou slovenského Zvolenu. Někdejší juniorský talent strávil uplynulou sezonu v nižší zámořské ECHL, kde hájil branku Orlanda. Předtím Skapski nastupoval za farmu Jezdců v Hartfordu.

Video

HOKEJKA

Červenec 19
dnešní den v roce 1892

Dick Irvin

V Hamiltonu (Ontario) se narodil člen hokejové Síně slávy Dick Irvin. Jako aktivní hráč vyznával tvrdou, avšak férovou hru. Mnohem větší díru do hokejové historie udělal jako trenér. Mnoho hráčů jej milovalo pro jeho záživné tréninky, díky nimž dovedl Toronto jednou a Montreal třikrát ke Stanley Cupu. Během trenérské kariéry nasbíral 600 vítězství. Kanadský legionář První světové války drží ale také trenérský rekord v počtu prohraných finále SC - bylo jich celkem dvanáct.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz