Zápasy

Příklepy

26. 6. - 20:08

Brankář Elliott pokračuje ve Philadelphii

Brankář Brian Elliott pokračuje ve Philadelphii, s vedením Flyers se dohodl na nové roční smlouvě, díky níž si vydělá dva milióny dolarů. V minulé sezoně chytal Elliott 26 utkání NHL a připsal si jedenáct výher. U Flyers zůstává také mladý gólman Carter Hart, na trh s volnými hráči míří Michal Neuvirth a Cam Talbot.

26. 6. - 16:52

Reilly bude nadále hrát za Montreal

Americký obránce Mike Reilly bude nadále hrát za Montreal, s vedením Canadiens se dohodl na nové dvouleté smlouvě za tři milióny dolarů. V minulé sezoně sehrál bronzový medailista z MS 2015 celkem 57 utkání NHL, vstřelil tři góly a přidal osm asistencí. Reilly v minulosti nastupoval také za Minnesotu.

26. 6. - 16:48

Američan Hendricks ukončil kariéru

Americký útočník Matt Hendricks ukončil v 38 letech kariéru. Bronzový medailista z MS 2015 strávil uplynulou sezonu v Minnesotě a Winnipegu, předtím hrál také za Colorado, Washington a Edmonton. V NHL absolvoval celkem 646 zápasů, vstřelil 55 branek a připsal si 63 nahrávek.

26. 6. - 14:24

Parlett se z Kunlunu stěhuje do DEL

Kanadský obránce Blake Parlett ukončil angažmá v čínském Kunlunu a z KHL míří do německé DEL. Někdejší hokejista Záhřebu nebo Eisbären Berlín se dohodl s Mnichovem. V uplynulé sezoně sehrál Parlett za Kunlun pouze 32 soutěžních utkání, připsal si v nich 4 branky a 6 nahrávek.

26. 6. - 14:15

Obránce Goloubef pokračuje v Ottawě

Kanadský obránce Cody Goloubef, který loni získal bronzovou medaili na olympiádě v Koreji, bude nadále působit v Ottawě. Goloubef se s vedením Senators dohodl na roční dvoucestné smlouvě. Někdejší zadák Columbusu či Colorada sehrál v uplynulé sezoně za Ottawu jen pět utkání NHL, jinak působil na farmě.

Video

HOKEJKA

Červen 27
dnešní den v roce 1941

Hap Holmes

Ve Fort Lauderdale (Florida) ve věku 49 let zemřel člen hokejové Síně slávy Hap Holmes. Dodnes je jediným brankářem, jemuž se podařilo vyhrát Stanley Cup se čtyřmi různými týmy - Torontem Blueshirts (1914), Seattlem Metropolitans (1917), Torontem Arenas (1918) a Victorií Cougars (1925). Tento primát drží v hokejové historii už jen obránce či útočník Jack Marshall. Na sklonku kariéry začal Holmes chytat s čepicí na své zářící plešaté hlavě, aby se lépe chránil před předměty, které na něj házeli diváci. Jeho brankářský styl někteří pamětníci označovali za laxní.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz