bahis siteleri
Hokejka TV
včera

Parádní bitka mezi Jánošíkem a Bittenem

Čtvrteční předehrávku 25. kola TELH mezi Mladou Boleslaví a Plzní okořenila parádní pěstní výměna mezi slovenským obráncem Adamem Jánošíkem a kanadským útočníkem Samuelem Bittenem. Oba kohouti za ni vyfasovali pětiminutový trest za bitku.

Doporučujeme

Fanshop Českého hokeje

před 1 hod

Čert vem nulu, hlavní je výhra, směje se Kváča. Proč mu tolikrát vypadla branka?

Bílí Tygři chtěli proti Karlovým Varům navázat na skalp vedoucích Pardubic a udržet si vítěznou fazónu. To se jim dařilo od první třetiny, kdy se jim po soupeřově nátlaku podařilo vsítit první gól. Energetici ale zabrali a zejména ve druhé části se hrálo takřka jen na jednu branku. Tu ovšem strážil Petr Kváča, jenž zlikvidoval všech 39 karlovarských střel. I díky jeho výkonu si Liberec domů odvezl tři body za výhru 2:0.

před 8 hod

Laine dal Rittichovi dva góly! Hattrick Gordieho Howea pro Tkachuka

Sobotní noc přinesla v NHL tři zápasy, stalo se toho ale opravdu hodně. Patrik Laine zazářil na ledě Winnipegu a dvěma góly dotáhl Columbus k vítězství. Skvělý duel odehrál i Brady Tkachuk, který v Madison Square Garden zaznamenal hattrick Gordieho Howea.

včera

Liga juniorů: Slavia dorovnala vedoucí duo, Písek se dotáhl na Kladno

Liga juniorů nabídla ve čtvrtek a v pátek pětici utkání. Písek porazil Havlíčkův Brod, a dotáhl se tak na Kladno. Tabulkou se naopak propadá Salcburk, který je po prohře po prodloužení se Slavií již třetí. Na východě triumfovali favorité, svoje zápasy zvládly Technika i Přerov.

včera

Draft ENYAQ Hockey League je minulostí. Jedničkou poprvé Slovák!

Soupisky představeny, letošní ročník ENYAQ Hockey League ve hře NHL23 může začít. Středa 30. listopadu nabídla draft soutěže a představení soupisek všech zúčastněných extraligových celků. Volbou číslo jedna se vůbec premiérově stal slovenský gamer Marián Meško, který zamířil do Plzně.

včera

Hokej si teď užívám, říká novopečený otec Válek a věří si na extraligu

Litoměřice valí. Velký podíl má na výborných výkonech Stadionu produktivní Lukáš Válek. „Když se vám daří v osobním životě, tak je vše mnohem lepší i v tom hokejovém,“ říká upřímně opora kališníků a novopečený otec, jemuž se před pár dny narodila dcera. I o tom je následující rozhovor.

včera

Bernad zpátky doma. A Vary? Vyčistil jsem si díky nim hlavu

Mladá Boleslav a karlovarská Energie ve čtvrtek dopoledne oznámily zajímavý trejd: Davida Bernada v obranných řadách Energie střídá Matěj Stříteský. Jak se přesun zrodil? Jaký byl první zápas pod novým trenérem a kdo je v mladoboleslavské kabině bůh?

včera

Seattle vyhrál sedmý zápas v řadě, Nečas má asistenci

Seattle se v NHL veze na vítězné vlně. V noci proti Capitals předvedl obrat, vyhrál 3:2 po prodloužení a dokráčel k sedmé výhře v řadě. Z jednoznačné výhry 5:0 nad Anaheimem se pak radovali hokejisté Dallasu, kterým hattrickem pomohl Jason Robertson.

včera

ULLH: Kanonády v Pardubicích a Kuřimi, do čela se vyhoupla Plzeň

Koncem listopadu se odehrálo nekompletní 10. kolo Univerzitní ligy, přineslo řadu nevšedních výsledků. První kanonáda týdne se uskutečnila v Pardubicích, kde se domácí čtyřicet minut statečně drželi, potom však povolili otěže a Karlovka spustila gólostroj. Šest branek schytala od Českých Budějovic Masaryčka a Plzeň vynulovala Ostravu. Poslední listopadový den se pak v Kuřimi uskutečnila přestřelka mezi VUT a ústeckými North Wings.