Zápasy

Příklepy

28. 3. - 9:48

Anaheim podepsal talentovaného Zegrase

Anaheim Ducks podepsali svou první volbu loňského draftu, amerického útočníka Trevora Zergase. Devatenáctiletý talent, kterého si Kačeři vybrali z celkové deváté pozice, dostal tříletý nováčkovský kontrakt. Zergas, který hrál v sezoně 2019/20 za bostonskou univerzitu, nastoupil za tým USA na MSJ v Ostravě. V pěti duelech zapsal devět bodů (0+9) a byl nejproduktivnějším Američanem. 

27. 3. - 13:25

Američan Moses jde z Jokeritu do Švýcarska

Americký útočník Steve Moses opouští finský Jokerit Helsinky a míří do Švýcarska, příští sezonu stráví v Rapperswilu. Někdejší nejlepší střelec ruské KHL sehrál v uplynulé sezoně 45 utkání (i s play off), připsal si 7 branek a 11 nahrávek. Bronzový medailista z MS 2015 v minulosti nastupoval také za Petrohrad nebo farmu Nashvillu.

27. 3. - 10:03

Trenér Guljavcev zůstává v Chabarovsku

Alexander Guljavcev bude nadále hlavním trenérem Amuru Chabarovsk, s vedením ruského klubu se dohodl na nové roční smlouvě. Guljavcev přišel do Amuru loni, Chabarovsk letos skončil devátý ve Východní konferenci KHL. Jeho dres oblékali Češi Marek Langhamer, Michal Jordán, Ondřej Vitásek, Hynek a Tomáš Zohornové.

27. 3. - 9:55

Podkonický už nebude hlavním koučem Zvolena

Andrej Podkonický už nebude hlavním koučem Zvolena, bývalý útočník Liberce to potvrdil na webu účastníka slovenské Tipsport extraligy. Podkonciký podle svých slov dostal nabídku na funkci asistenta u prvního týmu a šéftrenéra mládeže Zvolenu. V letošní sezoně byl zároveň jedním z asistentů Craiga Ramsayho u slovenské reprezentace.

27. 3. - 9:50

Obránce Gildon má kontrakt s Floridou

Americký obránce Max Gildon si vybojoval tříletý nováčkovský kontrakt s Floridou. Účastník MS osmnáctiletých 2017 na Slovensku hrál dosud za univerzitu New Hampshire, v letošní sezoně NCAA absolvoval 32 utkání, přičemž zaznamenal 7 gólů a 22 nahrávek. Florida získala Gildona ze 66. pozice draftu 2017.

HOKEJKA

Březen 28
dnešní den v roce 1993

Pátý titul pro Sparta

Pražská Sparta zvítězila ve finále nejvyšší hokejové ligy ve čtvrtém vzájemném zápase 5:4 ve Vítkovicích a po třech letech se raduje z mistrovského titulu. Z důvodu rozdělení Československa skončil poslední ročník společné hokejové ligy. Do prvního ročníku České hokejové extraligy postoupilo všech deset českých účastníků Federální hokejové ligy i dva semifinalisté 1. české národní hokejové ligy (Hradec Králové a Jindřichův Hradec).
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz