bahis siteleri
Hokejka TV
včera

Parádní bitka mezi Jánošíkem a Bittenem

Čtvrteční předehrávku 25. kola TELH mezi Mladou Boleslaví a Plzní okořenila parádní pěstní výměna mezi slovenským obráncem Adamem Jánošíkem a kanadským útočníkem Samuelem Bittenem. Oba kohouti za ni vyfasovali pětiminutový trest za bitku.

Doporučujeme
včera

Už nejsem vyjukaný. Sedlák o nejistotě, náloži od Tortorelly a návratu do Česka

(PHILADELPHIA, od našeho zpravodaje) New York Islanders jako oblíbený soupeř Lukáše Sedláka? O víkendu na soupeřově ledě zapsal 1+1, v domácí odvetě pak přihrál na dva góly a stal se první hvězdou zápasu. Flyers díky němu přerušili sérii deseti proher a ve městě Rockyho tak mají alespoň malý důvod k radosti. Sedlák je ale ze své role v NHL nadšený už delší dobu, jak potvrdil v dlouhém povídání pro Hokej.cz.

Fanshop Českého hokeje

včera

ULLH: Kanonády v Pardubicích a Kuřimi, do čela se vyhoupla Plzeň

Koncem listopadu se odehrálo nekompletní 10. kolo Univerzitní ligy, přineslo řadu nevšedních výsledků. První kanonáda týdne se uskutečnila v Pardubicích, kde se domácí čtyřicet minut statečně drželi, potom však povolili otěže a Karlovka spustila gólostroj. Šest branek schytala od Českých Budějovic Masaryčka a Plzeň vynulovala Ostravu. Poslední listopadový den se pak v Kuřimi uskutečnila přestřelka mezi VUT a ústeckými North Wings.

včera

Plzni stačil jediný gól. V oslabení srazil Mladou Boleslav bek Budík

Souboj Mladé Boleslavi s Plzní rozsekla jediná trefa. Ve 22. minutě se o ni ve vlastním oslabení postaral obránce Vojtěch Budík, když v situaci dva na jednoho využil přihrávky Tomáše Mertla a mířil přesně nad beton brankáře Filipa Novotného. Budík prožil skvělý návrat do extraligového kolotoče, naskočil poprvé od 18. října a rozhodl svým druhým gólem v sezoně.

včera

včera

Hrníčko rozhodl prodloužení. Ve vlastním oslabení!

Porubský Dominik Hrníčko patří k nejrychlejším bruslařům v Chance lize, svoji rychlost spojenou s dravostí a šikovností názorně předvedl v nastaveném čase proti Šumperku. V oslabení získal puk, proletěl mezi dvěma soupeřovými obránci a potom vymíchal i šumperského gólmana.

včera

Jihlavská rozborka! Krásnou souhru zakončil Harkabus

Dukla proti pardubickému béčku ukončila sérii proher, vítěznou branku dal v 51. minutě po parádní souhře celé pětky útočník Tomáš Harkabus. Šlo pro něj už o devátou trefu v probíhajícím ročníku.

včera

Kubeš v dresu rivala! Po třaskavém přestupu skóroval

Šlo o příběh středečního kola Chance ligy. Spoustu hanáckých derby už zažil, tentokrát do něj ale obránce Jakub Kubeš zasáhl v prostějovském dresu. Šlo o nejtřaskavější přestup prvoligového podzimu.

včera

Číslo 37 je volné. Obránci Šedivému skončilo hostování v Motoru

Utkání 24. kola Tipsport extraligy nepřineslo budějovickým hokejistům žádná pozitiva. Na domácím ledě podlehl Motor bojovnému celku Karlových Varů 0:3 a byla to čtvrtá porážka z posledních pěti zápasů. Teprve podruhé v sezoně se stalo, že v Budvar aréně nezískali Jihočeši ani bod. A poprvé vůbec neskórovali před svými fanoušky.