Zápasy

Příklepy

20. 6. - 17:18

Edler pokračuje ve Vancouveru

Ačkoli se spekulovalo, že by Alexander Edler mohl po 13 letech věrných služeb opustit Vancouver, opak je pravdou. Švédský obránce zůstává, s vedením Canucks se dohodl na nové dvouleté smlouvě v celkové výši šest miliónů dolarů. Dvojnásobný mistr světa působí ve Vancouveru od roku 2006.

20. 6. - 15:56

Štach míří z Německa do Trenčína

Zkušený obránce Lubomír Štach, který v minulosti hrával za Vsetín, Znojmo nebo rakouský Innsbruck, míří z Německa do slovenské nejvyšší soutěže. Štach končil uplynulý ročník v německém Kaufbeurenu, nyní se dohodl na spolupráci s Duklou Trenčín. Jak uvádí klubový web, Štach podepsal roční smlouvu.

19. 6. - 22:38

Draft v roce 2020 se bude konat v Montrealu

Letošní draft NHL se o víkendu koná ve Vancouveru. A už nyní je rozhodnuto o místě konání toho následujícího: bude to znovu v Kanadě, tentokrát v Montrealu.

19. 6. - 18:38

Jakupov pokračuje v Petrohradě

Nail Jakupov, jedna z nejhorších jedniček v historii draftu NHL, zůstává v KHL. S Petrohradem podepsal novou tříletou smlouvu. Jakupov odehrál za SKA v minulé sezoně 65 utkání s bilancí 27+14.

19. 6. - 13:23

Fin Vainonen jde ze Znojma do Dornbirnu

Finský obránce Mikko Vaionen bude po odchodu ze Znojma nadále hrát EBEL, dohodl se na spolupráci s rakouským Dornbirnem. Vaionen přišel k Orlům v průběhu uplynulé sezony z týmu Sport Vaasa, za Znojmo sehrál i s play off 33 utkání EBEL, vstřelil 8 gólů a přidal 13 nahrávek.

Video

HOKEJKA

Červen 20
dnešní den v roce 1964

Petr Rosol

Ve Znojmě se narodil bronzový účastník olympiády v roce 1992 má na kontě čtyři medaile ze světových šampionátů (tři bronzové, jednu zlatou) a je dvojnásobným mistrem Československé ligy v dresu Dukly Jihlava. V nejvyšší soutěži odehrál celkem 464 zápasů a nastřílel 227 branek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz