Zápasy

Příklepy

28. 5. - 11:19

Výměny v KHL: Stěhují se Kablukov a Plotnikov

K velké výměně došlo v KHL: Z Petrohradu do Chabarovsku putují olympijský vítěz 2018 Ilja Kablukov a Maxim Karpov, Amur naopak do Magnitogorsku uvolnil Sergeje Plotnikova. Chabarovsk od Magnitogorsku získal útočníky Jegora Spiridonova, Vladimíra Butuzova, obránce Savelije Olšanského a práva na beka Jegora Zamulu, jehož Amur posléze společně se Spirodonovem poskytl SKA:

28. 5. - 9:02

Blashill bude nadále trenérem Detroitu

Jeff Blashill bude nadále hlavním trenérem Detroitu. Generální manažer Steve Yzerman potvrdil, že nemá v plánu uskutečnit změnu. Blashill působí u Red Wings od roku 2015, do play off s týmem postoupil pouze ve své první sezoně, na jaře 2016. V letošním ročníku byl Detroit nejhorším týmem Východní konference.

26. 5. - 16:11

Mozjakin pokračuje v Magnitogorsku

Sergej Mozjakin zůstává v ruském Magnitogorsku, kde mu na jaře skončila smlouva. Olympijský vítěz 2018 neakceptoval dva návrhy klubu na prodloužení spolupráce, jednání probíhala několik týdnů. Nakonec došlo k dohodě, ruský veterán se s představiteli klubu dohodl na ročním kontraktu za jiných podmínek než dosud

26. 5. - 10:07

Bitkař Gratton se dal na trenérskou dráhu

Bývalý útočník Josh Gratton, který v sezoně 2016-17 nastupoval za Kladno, bude trenérem. Někdejší bitkař, jenž prošel NHL, ruskou KHL i dalšími soutěžemi, byl jmenován asistentem v týmu Collingwood Blues z nižší juniorské soutěže v Ontariu (OJHL). V NHL sehrál Grattoin celkem 86 zápasů, nasbíral 6 bodů a 294 trestných minut.

26. 5. - 10:03

Brankář Gudlevskis se chce vrátit do zámoří

Lotyšský brankář Kristers Gudlevskis se pokusí o návrat do zámořské NHL, kterou si před časem krátce vyzkoušel v Tampě Bay. Minulou sezonu strávil v Dinamu Riga a poté chytal za Brtemerhaven německou DEL. Nyní je připraven podepsat smlouvu za Atlantikem s výhledem na působení ve farmářských soutěžích.

Video

HOKEJKA

Květen 28
dnešní den v roce 1909

Red Horner

V Lyndenu (Ontario) se narodil člen hokejové Síně slávy Red Horner. Nesmlouvavý obránce spojil svou kariéru v NHL s Torontem Maple Leafs, kterému v roce 1932 pomohl k prvnímu Stanley Cupu a na sklonku kariéry vedl tým jako kapitán. Kariéru opouštěl s 1 264 trestnými minutami, čímž stanovil tehdejší rekord, který až ve druhé polovině padesátých let překonal Ted Lindsay.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz