5:1 a spokojenost? Trochu jsme od trenéra dostali, přiznává Hudáček

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Vysoká bezproblémová výhra? Ne tak docela. Bílí Tygři přehráli na domácím ledě Olomouc 5:1, avšak spokojenost s výkonem v kabině Bílých Tygrů nebyla. Trenér Filip Pešán si vzal po zápase slovo a upozornil hráče, že příště musejí podat ještě lepší výkon.

HokejkaTV

Na první pohled jasná záležitost, na druhý výkon s rezervou. Olomouc přijela pod Ještěd bez několika klíčových opor, domácí ale zlomili odpor Hanáků až v závěru první třetiny dvěma slepenými góly. „Lukáš Krenželok vyřešil tu situaci šikovně. Viděl, že obránce nemá hokejku, natlačil se před něho a pěkně vystřelil. U mého gólu jsem využil clony, bek totiž bránil brankáři ve výhledu,” prozradil střelec rozhodující branky Libor Hudáček. 

„Využili jsme situace a šance, které jsme měli. Bylo to o to lehčí. Každopádně určitě to byl celkově další z řady náročných zápasů,” pokračoval slovenský forvard.

Jeho slova nevědomky potvrdil i trenér Bílých Tygrů Filip Pešán na tiskové konferenci. „Nemyslím si, že by byl Liberec po celou dobu lepší, odehrál se vyrovnaný zápas. Hosté přijeli bez tří klíčových hráčů, ale stejně byli tvrdí, organizovaní a nepříjemní. Nepomohly nám přesilové hry, které spíš rozbily tempo. Se smíchem ale musím přiznat, že nakonec rozhodly zápas, protože jsme v nich dali dva góly. Nicméně příště se musíme prezentovat daleko lepší hrou. Sice jsme hráli bojovně, ale měli jsme také štěstí.“

„Pohoda v kabině nebyla. Trochu jsme od trenéra dostali, je maximalista. Víme dobře, že to nebyl takový zápas, po kterém bychom si řekli: super, pojďme si užít večer. Musíme pracovat dál, čekají nás další těžké zápasy,” věděl Hudáček.

O uspokojení z výsledku přitom nešlo.  „Nebylo to kvůli uspokojení. Trenér řekl, že není spokojený s předvedenou hrou. Víme o tom, určitě si v kabině nic nenalháváme. Nezavíráme před výkonem oči, uvědomujeme si, že to může být ještě lepší,” dodal třináctý muž extraligové produktivity.

Liberec i tak předskočil v boji o první příčku tabulky třinecké Oceláře, kteří budou dohrávat svůj zápas s Vítkovicemi v sobotu. Severočeši mají na čele náskok tří bodů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz