45 minut tři na tři! Zlín sehraje v Brumově-Bylnici netradiční duel

Foto: hokej.zlin.cz

Hokejisty Zlína dnes v Brumově-Bylnici čeká netradiční přípravný duel se slovenským Trenčínem, hrát se bude třikrát patnáct minut a jen se třemi hráči v poli.

HokejkaTV

„Domluvili jsme se se soupeřem na uvedeném formátu. Před startem extraligy si vyzkoušíme hru v „overtime“, což se nám během sezony v prodloužení bude hodit,“ sděluje na klubovém webu hlavní trenér a sportovní manažer klubu Antonín Stavjaňa.

„Vyzkoušíme si hru v „overtime“, což se nám během sezony v prodloužení bude hodit.“

„Navíc kluziště v Brumově má nestandardní rozměr,“ dodává šéf střídačky Beranů. Ti se podle původního plánu měli doma střetnout s Nitrou, kterou Stavjaňa ještě na jaře trénoval. Klub zpod Zobora však dal nakonec přednost Visegrádskému poháru.

A tak se Zlín dohodl na zápase v Trenčíně. „Na tamním stadionu ale v létě proběhla částečná rekonstrukce a nebylo zřejmé, zda proběhne do termínu utkání zdárně kolaudace. Nakonec přišla nabídka sehrát ho v Brumově-Bylnici,“ líčí zlínský lodivod.

V Brumově-Bylnici slaví 10 let od otevření zimního stadionu

Ve městě na česko-slovenském pomezí slaví deset let od otevření zimního stadionu, na němž se Zlín s Trenčínem střetly už v roce 2012. Dukla tehdy slavila těsné vítězství 2:1, za ševce se trefil jen současný mentor extraligového týmu Jaroslav Balaštík.

Netradiční souboj je na programu v úterý 3. září od 17 hodin. Stavjaňova parta by už před generálkou na Kometě ráda přerušila sérii porážek, po úvodní vydřené výhře 3:2 nad Slavií padla 1:4 v Přerově, 1:2 s Brnem a 2:3 v prodloužení a 0:2 s Olomoucí.

Foto: hokej.zlin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz