2. liga

Do polí od a do vyplňte roky narození hráčů které chcete vypsat

POŘ. JMÉNO TÝM POZ. GP G A P +/- + - PIM
1 Jakub Hendrych HC Slezan Opava Ú 35 12 18 30 8 22 14 83
2 Petr Wolf HC Slezan Opava Ú 36 14 15 29 14 21 7 22
3 Lukáš Černý HC Slezan Opava Ú 36 12 17 29 8 19 11 10
4 Jiří Šindelář HC Slezan Opava O 37 3 19 22 3 18 15 34
5 David Chujac HC Slezan Opava O 31 6 10 16 3 17 14 16
6 Daniel Spratek HC Slezan Opava Ú 36 12 23 35 4 16 12 32
7 Petr Krejčí HC Slezan Opava O 30 6 16 22 2 14 12 28
8 Filip Jánošík HC Slezan Opava Ú 33 10 11 21 4 14 10 18
9 Gleb Zelenkov HC Slezan Opava Ú 38 6 9 15 3 13 10 49
10 Bohumil Herman HC Slezan Opava Ú 29 7 19 26 4 12 8 59
11 Tadeáš Jaroš HC Slezan Opava Ú 16 5 10 15 2 11 9 8
12 Tomáš Rousek HC Slezan Opava Ú 32 9 6 15 5 11 6 32
13 Vadim Vilinski HC Slezan Opava O 35 1 3 4 2 11 9 12
14 Vlastimil Malina HC Slezan Opava Ú 37 12 17 29 -1 11 12 12
15 Adam Zouhar HC Slezan Opava Ú 34 0 2 2 -2 8 10 4
16 Jan Štindl HC Slezan Opava Ú 36 1 1 2 -2 8 10 28
17 Matěj Bažant HC Slezan Opava O 5 1 1 2 2 7 5 2
18 Šimon Pělucha HC Slezan Opava Ú 24 2 3 5 1 6 5 8
19 Lukáš Peterka HC Slezan Opava Ú 31 6 5 11 -3 5 8 10
20 Petr Chalupa HC Slezan Opava Ú 14 4 3 7 1 4 3 24
21 Daniel Slavík HC Slezan Opava O 28 0 3 3 -7 4 11 6
22 Jakub Peslar SKLH Žďár nad Sázavou O 31 10 19 29 1 3 2 70
23 Luboš Kunstmüller SKLH Žďár nad Sázavou Ú 33 7 15 22 1 3 2 12
24 Tomáš Franek SKLH Žďár nad Sázavou Ú 33 33 14 47 0 3 3 58
25 Matěj Zabloudil SHK Hodonín Ú 7 1 1 2 2 2 0 6
26 Jan Fědor HC Slezan Opava O 15 0 0 0 2 2 0 0
27 Bogdan Bjurkland HC Slezan Opava Ú 24 2 3 5 -4 2 6 8
28 Lukáš Finsterle SHK Hodonín Ú 29 23 18 41 2 2 0 52
29 Ondřej Hartmann HC Slezan Opava Ú 31 1 6 7 -4 2 6 8
30 Petr Hučko IHC Králové Písek Ú 34 17 33 50 1 2 1 46
31 Lukáš Jícha SKLH Žďár nad Sázavou Ú 34 9 12 21 2 2 0 66
32 Vladimír Hanus IHC Králové Písek O 36 5 15 20 2 2 0 10
33 Martin Lojek SKLH Žďár nad Sázavou O 37 4 8 12 0 2 2 36
34 Jan Sýbek IHC Králové Písek Ú 37 24 33 57 0 2 2 46
35 Petr Jurča SHK Hodonín Ú 38 14 20 34 2 2 0 62
36 Martin Parýzek IHC Králové Písek O 38 9 19 28 2 2 0 16
37 Ondřej Kovářů SKLH Žďár nad Sázavou Ú 38 5 12 17 2 2 0 10
38 Jakub Bitomský HC Slezan Opava Ú 2 1 0 1 0 1 1 0
39 Filip Vlček IHC Králové Písek Ú 6 6 1 7 -1 1 2 2
40 David Ciboch IHC Králové Písek Ú 6 1 2 3 -1 1 2 8
41 Ondřej Šťáva SHK Hodonín O 10 0 3 3 1 1 0 4
42 Dominik Hladiš SHK Hodonín O 13 1 4 5 0 1 1 10
43 Kryštof Kadula HC Slezan Opava Ú 17 0 1 1 -4 1 5 6
44 Jakub Volf IHC Králové Písek Ú 22 3 1 4 0 1 1 26
45 Matěj Mach HC ISMM Kopřivnice Ú 28 4 6 10 1 1 0 32
46 Jan Sedlák SHK Hodonín O 29 3 12 15 0 1 1 8
47 Martin Tomášek HC ISMM Kopřivnice Ú 30 14 16 30 1 1 0 30
48 Miroslav Marek HC ISMM Kopřivnice O 30 2 10 12 -1 1 2 40
49 Ondřej Imrich HC ISMM Kopřivnice O 31 1 5 6 1 1 0 22
50 Jan Polata IHC Králové Písek Ú 33 14 13 27 0 1 1 12
51 David Stříž HC ISMM Kopřivnice O 34 7 14 21 1 1 0 34
52 Dominik Bílek IHC Králové Písek O 34 4 10 14 -1 1 2 71
53 Jan Hasoň SKLH Žďár nad Sázavou Ú 34 4 15 19 0 1 1 10
54 Dominik Ficek HC ISMM Kopřivnice O 34 3 5 8 -1 1 2 81
55 Ondřej Ševčík SHK Hodonín O 34 3 5 8 0 1 1 26
56 Josef Kolda SKLH Žďár nad Sázavou O 36 1 16 17 1 1 0 28
57 Martin Miklík SHK Hodonín O 36 4 10 14 0 1 1 10
58 Adam Červenka HC ISMM Kopřivnice Ú 37 15 21 36 1 1 0 24
59 Jakub Mach HC ISMM Kopřivnice Ú 37 15 15 30 -1 1 2 10
60 Dominik Matula SHK Hodonín Ú 37 30 33 63 0 1 1 58
61 Lukáš Bureš SKLH Žďár nad Sázavou Ú 37 10 28 38 1 1 0 64
62 Jan Turek IHC Králové Písek O 37 2 1 3 0 1 1 36
63 Martin Pleva SKLH Žďár nad Sázavou O 38 13 15 28 1 1 0 78
64 Jan Matějka SHK Hodonín Ú 38 12 32 44 0 1 1 63
65 Dominik Suchý HC ISMM Kopřivnice Ú 38 5 14 19 1 1 0 22
66 Patrik Gola HC ISMM Kopřivnice Ú 38 7 7 14 -1 1 2 14
67 Richard Kobylík SHK Hodonín O 38 3 7 10 1 1 0 32
68 Matěj Charvát SHK Hodonín Ú 38 9 16 25 0 1 1 42
69 Milan Čejka HC Baník Sokolov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
70 Marek Moucha HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
71 Matěj Malovický HC Kobra Praha O 1 0 0 0 0 0 0 2
72 Lukáš Paták Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 1 1 1 2 0 0 0 2
73 Tomáš Kučera HC Draci Bílina Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Ondřej Šulek HC Tábor Ú 1 0 1 1 0 0 0 0
75 Tomáš Mlynář Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
76 Tomáš Brabec HC Letci Letňany O 1 0 0 0 0 0 0 0
77 Filip Rufer HC ISMM Kopřivnice O 1 0 0 0 0 0 0 2
78 Matěj Vála HC Lední Medvědi Pelhřimov O 1 0 0 0 0 0 0 0
79 Jakub Káník HC David servis České Budějovice Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Filip Krzak HC ISMM Kopřivnice O 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Jan Oliva HC Rodos Dvůr Králové O 1 0 0 0 0 0 0 0
82 Milan Antoš HC Kobra Praha O 1 0 0 0 0 0 0 2
83 Robert Bártek HC Děčín O 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Radim Pejchal BK Havlíčkův Brod O 1 0 0 0 0 0 0 2
85 Ondřej Vaculík HC David servis České Budějovice Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
86 Lukáš Horák SC Kolín O 1 0 0 0 0 0 0 2
87 Jakub Mrva HC Orlová Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Jan Klodner SKLH Žďár nad Sázavou O 1 0 0 0 0 0 0 0
89 Josef Hasman SHC Klatovy Ú 1 0 1 1 0 0 0 0
90 Jan Trávník HC Lední Medvědi Pelhřimov O 1 0 0 0 0 0 0 0
91 Marek Berka HC Děčín Ú 1 1 1 2 0 0 0 6
92 Petr Pergl MOSTEČTÍ LVI Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
93 Dominik Věntus HC Orlová O 1 0 0 0 0 0 0 0
94 Vítězslav Brož HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Richard Cachnín BK Havlíčkův Brod Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
96 Jakub Kynčl HC Trutnov O 1 0 0 0 0 0 0 4
97 Dan Bartoš HC Děčín Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
98 Jiří Hoffmann MOSTEČTÍ LVI O 1 0 0 0 0 0 0 0
99 Jakub Konečný SKLH Žďár nad Sázavou Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
100 Michal Chleborád HC Stadion Vrchlabí O 1 0 0 0 0 0 0 0
101 Martin Šedivý HC Tábor O 1 0 0 0 0 0 0 0
102 Michal Přívozník HC Tábor Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
103 Jáchym Čermák HC Děčín Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
104 Daniel Bespalchenko HC Letci Letňany Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
105 František Gajdoš HC Letci Letňany O 1 0 0 0 0 0 0 0
106 Lukáš Gergel SKLH Žďár nad Sázavou Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Jakub Petržilka BK Havlíčkův Brod Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
108 Radim Nejedlý Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
109 Jiří Doležal HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 1 1 1 2 0 0 0 0
110 Martin Buchta HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
111 Tomáš Rychtera HC Rodos Dvůr Králové Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
112 David Ferleťják HC Orlová Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
113 Vladimír Beneš MOSTEČTÍ LVI Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Aleksandr Guselnikov HC Kobra Praha Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
115 Jonáš Adamec HC Tábor Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Tomáš Černý HC Tábor O 2 0 0 0 0 0 0 2
117 Jakub Loučka NED Hockey Nymburk O 2 0 1 1 0 0 0 0
118 Libor Bezděk HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
119 David Kellner HC Kobra Praha Ú 2 4 1 5 0 0 0 2
120 Radek Seidl HC Tábor Ú 2 0 1 1 0 0 0 2
121 David Vítek HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 2 0 1 1 0 0 0 4
122 Marek Matějíček HC Orlová Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
123 Jakub Dudek HC Bobři Valašské Meziříčí O 2 0 1 1 0 0 0 0
124 Martin Hejna NED Hockey Nymburk Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
125 Filip Havlíček HC Draci Bílina O 2 0 0 0 0 0 0 0
126 Mario Hladil HC Orlová O 2 0 1 1 0 0 0 2
127 Bohumil Sladký SC Kolín O 2 0 1 1 0 0 0 0
128 Petr Foerster NED Hockey Nymburk Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
129 Matěj Kučera HC Orlová O 2 0 0 0 0 0 0 0
130 Jakub Nečas SKLH Žďár nad Sázavou Ú 2 1 0 1 0 0 0 0
131 Vlastimil Hefka SHK Hodonín Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
132 Petr Chlán MOSTEČTÍ LVI Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
133 Jan Šafránek HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
134 Adam Šilhán SHC Klatovy O 2 0 0 0 0 0 0 0
135 Dominik Kuba HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
136 Jan Grim NED Hockey Nymburk Ú 2 0 2 2 0 0 0 0
137 Martin Lokajíček SHC Klatovy O 2 0 0 0 0 0 0 0
138 Matěj Potočný HC Orlová Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
139 Štěpán Čech SKLH Žďár nad Sázavou Ú 2 2 0 2 0 0 0 0
140 Jiří Mrázek HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
141 Matěj Šafář HC Tábor O 2 0 0 0 0 0 0 0
142 David Zdeněk SC Kolín O 2 0 0 0 0 0 0 0
143 Adam Bílek HC Letci Letňany Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
144 Marcel Kunc HC Orlová O 2 0 0 0 0 0 0 0
145 Adam Hilšer HC Nový Jičín Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
146 Radim Teplanský HC Orlová O 2 0 0 0 0 0 0 0
147 Matěj Kolda SHC Klatovy Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
148 Daniel Poizl SKLH Žďár nad Sázavou O 2 0 0 0 0 0 0 4
149 Dominick Vašíček SKLH Žďár nad Sázavou Ú 2 1 1 2 0 0 0 0
150 Jakub Procházka SHC Klatovy Ú 2 1 0 1 0 0 0 0
151 Matěj Fríd IHC Králové Písek Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
152 Daniel Piskač HC Lední Medvědi Pelhřimov O 2 0 0 0 0 0 0 2
153 Jakub Černohorský SKLH Žďár nad Sázavou O 2 0 0 0 0 0 0 0
154 Vojtěch Plánka HC Orlová Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
155 Tomáš Vjačka HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
156 Peter Novák HC Letci Letňany Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
157 Lukáš Nárovec HC Letci Letňany Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
158 Jaroslav Adolf HC Trutnov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
159 Adam Klatt HC Letci Letňany O 2 0 0 0 0 0 0 0
160 Adam Černý HC Lední Medvědi Pelhřimov O 2 0 0 0 0 0 0 2
161 David Gabriel HC Trutnov O 2 1 0 1 0 0 0 0
162 Břetislav Jančar HC Orlová Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
163 Peter Pucher Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
164 Jan Trummer HC David servis České Budějovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
165 Petr Přeučil MOSTEČTÍ LVI Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
166 Martin Sobotka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 3 0 0 0 0 0 0 0
167 Tomáš Vávra HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 3 2 2 4 0 0 0 0
168 Adam Chlapík HC Kobra Praha Ú 3 1 1 2 0 0 0 2
169 Michal Hryciow HC Bobři Valašské Meziříčí O 3 0 1 1 0 0 0 2
170 Jan Plichta MOSTEČTÍ LVI O 3 0 0 0 0 0 0 2
171 Josef Saňa HC Letci Letňany O 3 0 1 1 0 0 0 2
172 Petr Tejral HC Letci Letňany Ú 3 1 1 2 0 0 0 0
173 Martin Hlaváček SC Kolín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
174 Michal Horký DRACI ŠUMPERK Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
175 Martin Kučera HC Draci Bílina Ú 3 1 0 1 0 0 0 0
176 Dominik Moravčík HC Orlová Ú 3 0 1 1 0 0 0 2
177 Michal Jelínek HC Tábor Ú 3 0 2 2 0 0 0 2
178 Martin Hráček HC Lední Medvědi Pelhřimov O 3 0 0 0 0 0 0 0
179 Michael Švarc HC Letci Letňany Ú 3 0 1 1 0 0 0 0
180 Václav Veber HC Řisuty O 3 0 1 1 0 0 0 4
181 Jaroslav Brož HC Letci Letňany Ú 3 1 2 3 0 0 0 0
182 Miroslav Kukla SKLH Žďár nad Sázavou O 3 0 0 0 0 0 0 0
183 Robin Všetečka HC Kobra Praha Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
184 Ondřej Havlín SKLH Žďár nad Sázavou O 3 1 0 1 0 0 0 2
185 Lukáš Junek HC Trutnov O 3 0 0 0 0 0 0 0
186 Vasyl Zheliznyak SC Kolín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
187 Daniel Timura HC Nový Jičín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
188 Matěj Jelínek HC Letci Letňany Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
189 Semen Mirochnikov NED Hockey Nymburk O 3 0 0 0 0 0 0 2
190 Jakub Filip SKLH Žďár nad Sázavou Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
191 Michal Fečo HC Baník Sokolov Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
192 David Haluza DRACI ŠUMPERK Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
193 Karel Klikorka HC Letci Letňany O 3 0 0 0 0 0 0 2
194 Patrik Rašín HC Lední Medvědi Pelhřimov O 3 0 0 0 0 0 0 2
195 Jakub Čížek HC David servis České Budějovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
196 Maxmilián Komma HC Tábor Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
197 Adam Dvořák BK Havlíčkův Brod O 3 0 0 0 0 0 0 4
198 Marek Princl SHC Klatovy Ú 3 0 1 1 0 0 0 0
199 Jaroslav Habrman DRACI ŠUMPERK O 3 0 0 0 0 0 0 0
200 Michal Klimo HC Letci Letňany Ú 3 2 4 6 0 0 0 0
201 Milan Petřík IHC Králové Písek Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
202 Štěpán Macháček HC Nový Jičín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
203 Karel Horák HC Děčín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
204 Dušan Pašek SHK Hodonín Ú 3 3 1 4 0 0 0 0
205 Jan Holáň HC Nový Jičín O 3 0 0 0 0 0 0 0
206 Lukáš Květoň HC Tábor Ú 4 4 3 7 0 0 0 2
207 Miroslav Mikel HC Bobři Valašské Meziříčí O 4 0 0 0 0 0 0 0
208 David Janás SHK Hodonín Ú 4 1 1 2 0 0 0 4
209 David Stránský HC Orlová O 4 0 1 1 0 0 0 0
210 Adam Jonáš HC Lední Medvědi Pelhřimov O 4 1 0 1 0 0 0 4
211 Petr Marek SKLH Žďár nad Sázavou O 4 0 0 0 0 0 0 4
212 Viktor Konečný HC Orlová Ú 4 1 1 2 0 0 0 2
213 Jevgenij Pika SKLH Žďár nad Sázavou O 4 0 0 0 0 0 0 0
214 Lukáš Pešek SC Kolín Ú 4 0 0 0 0 0 0 0
215 Jakub Prchal HC Letci Letňany O 4 0 1 1 0 0 0 0
216 Damien Hradil HC Letci Letňany Ú 4 4 1 5 0 0 0 4
217 Dominik Šedivý HC Rodos Dvůr Králové Ú 4 0 0 0 0 0 0 0
218 Jakub Žižka MOSTEČTÍ LVI O 4 0 0 0 0 0 0 2
219 Aleš Řezáč HC Tábor Ú 4 0 1 1 0 0 0 0
220 Štěpán Dudycha BK Havlíčkův Brod O 4 1 0 1 0 0 0 0
221 Tomáš Pigl HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 4 0 1 1 0 0 0 0
222 Matyáš Šána HC Lední Medvědi Pelhřimov O 4 1 1 2 0 0 0 2
223 David Vitouch HC Letci Letňany Ú 4 1 1 2 0 0 0 2
224 Adam Starý HC Děčín O 4 0 0 0 0 0 0 0
225 Rudolf Klíma HC Letci Letňany Ú 4 0 0 0 0 0 0 2
226 Oldřich Žítek MOSTEČTÍ LVI O 4 0 1 1 0 0 0 0
227 Kryštof Pejchal HC Letci Letňany Ú 4 0 0 0 0 0 0 0
228 Dominik Vacík BK Havlíčkův Brod O 4 0 3 3 0 0 0 4
229 Mirek Bazala HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 4 0 0 0 0 0 0 0
230 Domantas Cypas HC Orlová O 4 0 0 0 0 0 0 2
231 Aleksandr Ilin HC Draci Bílina Ú 4 1 1 2 0 0 0 4
232 Silvestrs Selickis HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 4 0 3 3 0 0 0 6
233 Martin Filip HC Rodos Dvůr Králové Ú 5 1 5 6 0 0 0 2
234 Martin Potočný HC Orlová Ú 5 0 0 0 0 0 0 6
235 Petr Macháček HC David servis České Budějovice O 5 0 1 1 0 0 0 22
236 Jan Kanov HC Tábor O 5 0 1 1 0 0 0 4
237 Ondřej Pekárek HC Kobra Praha Ú 5 0 0 0 0 0 0 4
238 Lukáš Gabriel HC Trutnov Ú 5 0 1 1 0 0 0 6
239 Ondřej Šafář HC Baník Sokolov O 5 0 1 1 0 0 0 4
240 Václav Krliš HC Děčín Ú 5 4 5 9 0 0 0 0
241 Jiří Pargáč HC ISMM Kopřivnice Ú 5 0 4 4 -1 0 1 35
242 Jakub Doktor HC David servis České Budějovice Ú 5 1 5 6 0 0 0 0
243 Jan Pixa IHC Králové Písek Ú 5 0 0 0 0 0 0 0
244 Ondřej Procházka BK Havlíčkův Brod Ú 5 5 3 8 0 0 0 18
245 Michal Gago DRACI ŠUMPERK Ú 5 1 1 2 0 0 0 0
246 Přemysl Bijota HC Slezan Opava O 5 0 0 0 -2 0 2 0
247 David Šulák HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 5 0 0 0 0 0 0 4
248 Michal Furch Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 5 0 0 0 0 0 0 2
249 Michal Koňařík HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 5 0 1 1 0 0 0 2
250 Milan Dančišin HC David servis České Budějovice Ú 5 2 1 3 0 0 0 2
251 Filip Doležal HC Letci Letňany Ú 5 1 0 1 0 0 0 0
252 Jan Kotyza HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 5 0 0 0 0 0 0 0
253 Marek Havránek HC ISMM Kopřivnice Ú 5 0 2 2 0 0 0 2
254 Vojtěch Doktor HC David servis České Budějovice O 5 1 0 1 0 0 0 4
255 Alexander Grebenyuk HC Lední Medvědi Pelhřimov O 5 3 1 4 0 0 0 6
256 Jakub Beran MOSTEČTÍ LVI Ú 5 0 0 0 0 0 0 0
257 Viktor Horák BK Havlíčkův Brod O 5 0 1 1 0 0 0 0
258 Filip Krsek HC Trutnov Ú 5 1 0 1 0 0 0 0
259 Jakub Vrána HC Baník Sokolov Ú 5 1 8 9 0 0 0 2
260 Václav Prospal HC David servis České Budějovice O 5 0 0 0 0 0 0 2
261 Marek Špetla HC Trutnov O 5 0 0 0 0 0 0 0
262 Štěpán Štěpánek NED Hockey Nymburk Ú 5 0 1 1 0 0 0 6
263 Josef Fojtík SHK Hodonín Ú 6 2 6 8 0 0 0 2
264 Lukáš Jirkovský HC Draci Bílina O 6 0 0 0 0 0 0 2
265 Jiří Šimoníček HC Rodos Dvůr Králové Ú 6 0 0 0 0 0 0 12
266 Ladislav Hlaveš HC Tábor O 6 0 1 1 0 0 0 2
267 Tadeáš Hejda HC Letci Letňany O 6 0 1 1 0 0 0 4
268 David Šteiner HC Kobra Praha Ú 6 1 1 2 0 0 0 0
269 Lukáš Zukal HC Děčín O 6 0 6 6 0 0 0 0
270 Petr Eret SHC Klatovy Ú 6 4 1 5 0 0 0 2
271 Michal Machač HC Rodos Dvůr Králové Ú 6 1 1 2 0 0 0 2
272 Tomáš Stauber IHC Králové Písek Ú 6 0 0 0 0 0 0 0
273 Jiří Bucek HC Trutnov Ú 6 1 0 1 0 0 0 2
274 Tomáš Nedrda MOSTEČTÍ LVI Ú 6 0 0 0 0 0 0 4
275 Vojtěch Krcho HC David servis České Budějovice Ú 6 0 1 1 0 0 0 0
276 Jonáš Kočica DRACI ŠUMPERK Ú 6 0 0 0 0 0 0 6
277 Dominik Chára HC Trutnov Ú 6 1 1 2 0 0 0 0
278 Filip Černohorský HC Děčín O 6 0 0 0 0 0 0 0
279 Jan Kysučan HC Nový Jičín O 6 0 0 0 0 0 0 0
280 Maxim Bostanzhiev HC Orlová Ú 6 1 3 4 0 0 0 8
281 Sergey Golev HC Orlová Ú 6 3 3 6 0 0 0 2
282 Matyáš Hrubý HC Kobra Praha Ú 6 0 0 0 0 0 0 0
283 Filip Ineman HC Děčín Ú 6 0 0 0 0 0 0 0
284 Pavel Mojžíš DRACI ŠUMPERK O 7 1 1 2 0 0 0 0
285 Martin Kývala HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 7 0 1 1 0 0 0 2
286 Karel Drahorád HC Kobra Praha O 7 1 5 6 0 0 0 0
287 Roman Navarra HC Děčín Ú 7 5 4 9 0 0 0 2
288 Jaroslav Mrowiec HC Orlová O 7 0 3 3 0 0 0 0
289 David Váňa SKLH Žďár nad Sázavou O 7 1 2 3 0 0 0 12
290 Miroslav Pacoň HC Orlová Ú 7 1 0 1 0 0 0 0
291 Dominik Adam HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 7 6 3 9 0 0 0 0
292 Michal Pochobradský SC Kolín Ú 7 3 0 3 0 0 0 2
293 Michal Silný HC David servis České Budějovice Ú 7 1 0 1 0 0 0 2
294 Robin Caha Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 7 0 0 0 0 0 0 0
295 Dominik Klus HC Lední Medvědi Pelhřimov O 7 0 0 0 0 0 0 8
296 David Valdhans HC Letci Letňany Ú 7 0 0 0 0 0 0 0
297 Matěj Hájek HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 7 0 0 0 0 0 0 0
298 Martin Kocián HC Slezan Opava O 7 0 0 0 0 0 0 0
299 Nikita Mandrik SC Kolín Ú 7 1 1 2 0 0 0 0
300 Richard Mucha HC Kobra Praha Ú 7 2 1 3 0 0 0 0
301 Jan Řezníček HC Rodos Dvůr Králové Ú 7 1 0 1 0 0 0 0
302 Jaroslav Bednář HC Stadion Vrchlabí Ú 8 3 8 11 0 0 0 4
303 Jaroslav Hlinka HC Stadion Vrchlabí Ú 8 1 6 7 0 0 0 0
304 Michal Nevyhoštěný HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 8 3 2 5 0 0 0 10
305 Martin Zdvořáček HC Děčín O 8 0 4 4 0 0 0 2
306 Vojtěch Krejčiřík DRACI ŠUMPERK Ú 8 3 2 5 0 0 0 6
307 Kamil Rýpar SHK Hodonín O 8 0 0 0 0 0 0 0
308 Robert Havlát Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 8 1 5 6 0 0 0 6
309 Ján Blaško HC Orlová Ú 8 1 1 2 0 0 0 4
310 Dominik Cihlář HC Orlová Ú 8 3 6 9 0 0 0 6
311 Erik Mareš HC Děčín O 8 0 1 1 0 0 0 4
312 Marek Leitner HC Draci Bílina Ú 8 1 0 1 0 0 0 4
313 Tomáš Sigmund HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 8 0 1 1 0 0 0 0
314 Rok Macuh HC Orlová Ú 8 4 2 6 0 0 0 22
315 Filip Koffer SC Kolín Ú 8 2 3 5 0 0 0 4
316 Martin Kašák HC Řisuty O 9 0 0 0 0 0 0 4
317 Jan Trummer HC David servis České Budějovice Ú 9 1 3 4 0 0 0 10
318 Martin Kotyra HC Letci Letňany Ú 9 3 2 5 0 0 0 8
319 Martin Baránek HC Draci Bílina Ú 9 2 0 2 0 0 0 10
320 Matěj Hes HC Děčín O 9 0 2 2 0 0 0 4
321 Ondřej Poul HC Trutnov O 9 0 0 0 0 0 0 16
322 Lukáš Motloch HC Nový Jičín Ú 9 3 3 6 0 0 0 14
323 Lukáš Vlček SHC Klatovy Ú 9 0 1 1 0 0 0 4
324 Martin Tůma HC Děčín Ú 9 4 6 10 0 0 0 41
325 Jiří Wasserbauer Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 9 0 0 0 0 0 0 0
326 Famil Amirov HC Děčín Ú 9 0 0 0 0 0 0 4
327 Lukáš Kaukič HC Orlová Ú 9 0 4 4 0 0 0 12
328 Tomáš Syrovátka HC Tábor Ú 9 1 1 2 0 0 0 8
329 Tomáš Mejzlík HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 9 4 6 10 0 0 0 6
330 Dominik Kubišta HC Draci Bílina Ú 9 1 0 1 0 0 0 6
331 Tomáš Jurnečka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 9 0 1 1 0 0 0 0
332 Patrik Říčka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 9 1 0 1 0 0 0 0
333 Michal Steinocher HC Letci Letňany O 9 0 1 1 0 0 0 10
334 Denis Heldák HC Letci Letňany Ú 9 7 6 13 0 0 0 8
335 Ondřej Svoboda HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 9 0 1 1 0 0 0 6
336 Jan Zedek HC Letci Letňany O 9 0 0 0 0 0 0 2
337 Adam Rohla SHC Klatovy Ú 9 0 4 4 0 0 0 6
338 Martin Bučko HC Stadion Vrchlabí O 9 0 2 2 0 0 0 2
339 Bohuslav Tenkrát HC Děčín O 9 0 1 1 0 0 0 2
340 Jan Berger HC Stadion Vrchlabí Ú 10 5 3 8 0 0 0 2
341 Filip Hanták HC Kobra Praha Ú 10 1 4 5 0 0 0 10
342 Lukáš Chalupa HC Letci Letňany O 10 1 2 3 0 0 0 26
343 Jakub Jedlička HC Kobra Praha Ú 10 2 6 8 0 0 0 6
344 Jakub Kužílek DRACI ŠUMPERK O 10 0 2 2 0 0 0 8
345 Lukáš Beran BK Havlíčkův Brod Ú 10 0 2 2 0 0 0 2
346 Petr Wiencek NED Hockey Nymburk Ú 10 2 3 5 0 0 0 10
347 Vladimír Oščádal HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 10 0 0 0 0 0 0 4
348 David Čermák SKLH Žďár nad Sázavou Ú 10 9 6 15 0 0 0 2
349 Jan Tlačil SKLH Žďár nad Sázavou Ú 10 4 2 6 0 0 0 4
350 Zdeněk Křížek HC Trutnov Ú 10 0 0 0 0 0 0 8
351 Marek Kažimír HC Slezan Opava O 10 0 0 0 0 0 0 4
352 Petr Slabý HC Lední Medvědi Pelhřimov O 10 1 2 3 0 0 0 0
353 Vojtěch Novák HC Řisuty Ú 10 0 0 0 0 0 0 0
354 Kryštof Bouřil NED Hockey Nymburk Ú 10 0 0 0 0 0 0 0
355 Adam Flok HC Orlová Ú 10 4 3 7 0 0 0 2
356 Jakub Vaněk DRACI ŠUMPERK O 10 0 3 3 0 0 0 18
357 Jakub Palacký HC Nový Jičín Ú 10 0 1 1 0 0 0 2
358 Anatolii Remnev HC Draci Bílina O 10 0 1 1 0 0 0 28
359 Tomáš Plachý HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 11 3 8 11 0 0 0 14
360 Lukáš Tuma HC Kobra Praha Ú 11 2 3 5 0 0 0 12
361 Jiří Kalla HC Řisuty Ú 11 1 3 4 0 0 0 14
362 Miroslav Pokorný HC Rodos Dvůr Králové O 11 1 2 3 0 0 0 16
363 Dominik Rudl HC Bobři Valašské Meziříčí O 11 0 3 3 0 0 0 0
364 Dominik Kafka HC Nový Jičín Ú 11 6 7 13 0 0 0 4
365 Radek Pilař HC Stadion Vrchlabí Ú 11 3 4 7 0 0 0 0
366 Dominik Valík HC Letci Letňany O 11 2 4 6 0 0 0 0
367 Milan Kalaš HC Tábor Ú 11 0 0 0 0 0 0 2
368 Ondřej Kachyňa HC Tábor O 11 3 4 7 0 0 0 6
369 Marek Havlík HC Draci Bílina O 11 1 2 3 0 0 0 12
370 Dominik Točík HC Tábor Ú 11 5 3 8 0 0 0 8
371 Václav Burda NED Hockey Nymburk Ú 11 2 2 4 0 0 0 0
372 Jakub Jenáček HC Bobři Valašské Meziříčí O 11 0 4 4 0 0 0 8
373 Aleš Krtek HC Lední Medvědi Pelhřimov O 11 1 3 4 0 0 0 16
374 Vojtěch Holenda BK Havlíčkův Brod Ú 11 2 1 3 0 0 0 2
375 Alex Hladoník HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 11 1 1 2 0 0 0 0
376 Nikita Voloshin HC Draci Bílina O 11 0 0 0 0 0 0 6
377 Lukáš Siřiště HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 12 0 0 0 0 0 0 12
378 Tomáš Kvapil HC Baník Sokolov O 12 2 2 4 0 0 0 8
379 Václav Půža SKLH Žďár nad Sázavou O 12 3 1 4 0 0 0 8
380 Jakub Kmošek HC Trutnov Ú 12 0 1 1 0 0 0 0
381 Matěj Dubnický HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 12 1 0 1 0 0 0 0
382 Martin Kosnar HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 12 6 3 9 0 0 0 26
383 Michal Houdek SHC Klatovy O 12 0 2 2 0 0 0 4
384 Milan Piovarči HC Řisuty Ú 12 0 0 0 0 0 0 0
385 Michael Kuluris HC Draci Bílina Ú 12 0 1 1 0 0 0 6
386 Mykhaylo Gevorkian HC Draci Bílina Ú 12 0 3 3 0 0 0 2
387 Adam Hořanský HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 13 6 7 13 0 0 0 25
388 Richard Adam HC Lední Medvědi Pelhřimov O 13 0 8 8 0 0 0 8
389 Michal Gecko HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 13 2 1 3 0 0 0 0
390 Dominik Málek HC Děčín O 13 1 6 7 0 0 0 20
391 Martin Starosta HC Rodos Dvůr Králové O 13 0 3 3 0 0 0 2
392 Dávid Kohút HC Letci Letňany Ú 13 9 4 13 0 0 0 10
393 David Košař HC Tábor O 13 1 0 1 0 0 0 8
394 Josef Vrátný HC Lední Medvědi Pelhřimov O 13 0 0 0 0 0 0 4
395 Radim Škrdleta HC Tábor Ú 13 2 2 4 0 0 0 12
396 Mario Kellner SHK Hodonín O 13 0 3 3 0 0 0 8
397 Tomáš Schwamberger HC Letci Letňany Ú 13 2 6 8 0 0 0 6
398 Petr Bouška HC Tábor O 13 0 0 0 0 0 0 8
399 Šimon Antončík HC Kobra Praha Ú 14 6 5 11 0 0 0 38
400 Václav Jankovský SC Kolín Ú 14 8 10 18 0 0 0 8
401 David Peška HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 14 3 2 5 0 0 0 22
402 Ondřej Hrachovský HC Nový Jičín O 14 1 5 6 0 0 0 46
403 Václav Leder HC Trutnov O 14 1 2 3 0 0 0 6
404 Matěj Novotný IHC Králové Písek Ú 14 0 0 0 0 0 0 0
405 Michal Michal HC David servis České Budějovice O 14 0 5 5 0 0 0 14
406 Nikolai Tolokonnikov DRACI ŠUMPERK O 14 2 1 3 0 0 0 4
407 Martin Vágner HC Stadion Vrchlabí O 15 4 3 7 0 0 0 6
408 Petr Zmítko HC Rodos Dvůr Králové Ú 15 1 0 1 0 0 0 4
409 Jakub Kučera HC Letci Letňany O 15 1 0 1 0 0 0 20
410 Jindřich Sklenička MOSTEČTÍ LVI Ú 15 0 1 1 0 0 0 8
411 Roman Jabůrek IHC Králové Písek Ú 15 1 1 2 0 0 0 22
412 Marek Hadrava HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 15 5 5 10 0 0 0 10
413 Vítězslav Beutl HC Nový Jičín O 15 0 3 3 0 0 0 4
414 Jiří Kubeš HC David servis České Budějovice O 15 0 1 1 0 0 0 14
415 Pavel Grauer HC David servis České Budějovice O 15 0 0 0 0 0 0 6
416 David Vacek HC Trutnov Ú 15 2 3 5 0 0 0 4
417 Petr Veleba Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 15 2 2 4 0 0 0 4
418 Matěj Poul HC Trutnov Ú 15 0 2 2 0 0 0 16
419 Adam Štěpánek HC Letci Letňany O 15 1 0 1 0 0 0 6
420 Ondřej Tvrdík HC Orlová Ú 15 1 0 1 0 0 0 8
421 Štěpán Kadilák HC Tábor Ú 16 2 0 2 0 0 0 12
422 Filip Kuťák HC Orlová Ú 16 8 15 23 0 0 0 10
423 Jakub Pípal HC Tábor Ú 16 2 3 5 0 0 0 6
424 David Voženílek NED Hockey Nymburk Ú 16 2 3 5 0 0 0 14
425 Roman Tintěra IHC Králové Písek O 16 1 4 5 0 0 0 26
426 Marek Mlčoch SC Kolín O 16 2 2 4 0 0 0 10
427 Jan Tesař HC Tábor O 16 1 2 3 0 0 0 0
428 Daniel Piš HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 16 1 1 2 0 0 0 6
429 Jaroslav Vašíček MOSTEČTÍ LVI Ú 16 3 3 6 0 0 0 6
430 Roman Švík HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 16 3 0 3 0 0 0 4
431 Alkhas Kochkarev HC Draci Bílina O 16 1 3 4 0 0 0 26
432 Štěpán Hřebejk HC David servis České Budějovice Ú 17 4 9 13 0 0 0 76
433 Karel Benýšek SHK Hodonín Ú 17 2 3 5 0 0 0 0
434 Martin Hadrava HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 17 11 9 20 0 0 0 10
435 Martin Kunrt MOSTEČTÍ LVI O 17 0 2 2 0 0 0 16
436 Martin Vysloužil HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 17 8 13 21 0 0 0 18
437 Tomáš Pelikán Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 17 2 3 5 0 0 0 2
438 Tom Polák SHK Hodonín Ú 17 0 0 0 0 0 0 0
439 Ondřej Hamerský HC Rodos Dvůr Králové O 17 1 0 1 0 0 0 39
440 Dominik Raška HC ISMM Kopřivnice Ú 17 4 1 5 0 0 0 0
441 Jakub Drda HC Tábor Ú 17 4 4 8 0 0 0 6
442 Jan Štěpánek SHC Klatovy O 17 2 1 3 0 0 0 6
443 Tomáš Přibyl HC Baník Sokolov O 17 0 2 2 0 0 0 2
444 Jan Šuráň HC Vlci Jablonec nad Nisou O 17 0 0 0 0 0 0 10
445 David Smékal HC Trutnov Ú 17 4 3 7 0 0 0 14
446 Štěpán Sedláček HC Rodos Dvůr Králové Ú 17 3 3 6 0 0 0 4
447 Ruslan Amirov HC Orlová O 17 1 8 9 0 0 0 26
448 Jan Dresler SHK Hodonín O 18 4 7 11 0 0 0 12
449 Miroslav Kopic HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 18 9 7 16 0 0 0 10
450 Radim Heřman HC Tábor Ú 18 10 6 16 0 0 0 20
451 Ondřej Hříbal HC Děčín O 18 0 8 8 0 0 0 12
452 Marek Pěnčík HC ISMM Kopřivnice Ú 18 1 4 5 -2 0 2 24
453 Karel Šefl HC Trutnov O 18 2 6 8 0 0 0 36
454 Luboš Adam HC Orlová O 18 1 5 6 0 0 0 6
455 Petr Procházka HC David servis České Budějovice O 18 1 9 10 0 0 0 12
456 Tomáš Šmerha HC Kobra Praha Ú 18 13 9 22 0 0 0 38
457 Karel Schmidmayer HC David servis České Budějovice Ú 18 3 0 3 0 0 0 87
458 Ondřej Hora IHC Králové Písek O 18 0 0 0 -2 0 2 4
459 Martin Červenka SHC Klatovy Ú 18 0 1 1 0 0 0 18
460 Richard Šeba HC Kobra Praha Ú 18 0 0 0 0 0 0 8
461 Jan Kříž HC David servis České Budějovice O 18 0 2 2 0 0 0 12
462 Petr Kobes HC Draci Bílina Ú 19 1 5 6 0 0 0 8
463 Marcel Dvořák HC Tábor O 19 0 2 2 0 0 0 14
464 Jakub Šuhaj HC David servis České Budějovice Ú 19 5 3 8 0 0 0 8
465 Ondřej Dvořák HC Draci Bílina O 19 0 1 1 0 0 0 41
466 Jakub Čejka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 19 8 4 12 0 0 0 37
467 Lukáš Netolický HC Kobra Praha Ú 19 3 3 6 0 0 0 10
468 Albert Šiller SHC Klatovy O 19 0 2 2 0 0 0 12
469 David Pelant IHC Králové Písek O 19 0 0 0 0 0 0 2
470 Jiří Procházka HC Děčín Ú 20 1 2 3 0 0 0 6
471 Tomáš Dyrynk HC Letci Letňany Ú 20 4 9 13 0 0 0 8
472 Jan Puškár HC Orlová O 20 1 7 8 0 0 0 8
473 Radim Ferda Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 20 9 7 16 0 0 0 14
474 Marek Rubner HC Orlová Ú 20 6 15 21 0 0 0 6
475 Adam Váchal SHC Klatovy O 20 0 3 3 0 0 0 4
476 Daniel Paťava HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 20 5 1 6 0 0 0 0
477 Dominik Řepík HC Rodos Dvůr Králové Ú 20 6 2 8 0 0 0 18
478 Vít Reitspies SHC Klatovy Ú 20 1 2 3 0 0 0 6
479 Libor Šíp DRACI ŠUMPERK Ú 20 0 0 0 0 0 0 0
480 Jakub Vitebský HC Rodos Dvůr Králové O 20 0 1 1 0 0 0 12
481 Matěj Zadražil HC Baník Sokolov Ú 21 15 10 25 0 0 0 6
482 Daniel Arnošt NED Hockey Nymburk Ú 21 3 10 13 0 0 0 10
483 Milan Švarc SHC Klatovy Ú 21 5 9 14 -1 0 1 10
484 Martin Gregar SKLH Žďár nad Sázavou Ú 21 2 6 8 0 0 0 6
485 Jan Raiterman HC Tábor O 21 0 0 0 0 0 0 22
486 Pavel Jarý HC Draci Bílina O 21 1 0 1 0 0 0 20
487 Tomáš Soukup HC Letci Letňany Ú 21 6 5 11 0 0 0 10
488 Patrik Bulín Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 21 0 1 1 0 0 0 2
489 Marek Voženílek HC Stadion Vrchlabí O 22 2 1 3 0 0 0 34
490 Ondřej Panna HC Letci Letňany Ú 22 5 12 17 0 0 0 8
491 Tomáš Rod IHC Králové Písek Ú 22 0 1 1 0 0 0 4
492 Matouš Patočka HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 22 3 4 7 0 0 0 4
493 Jan Bečvář HC Baník Sokolov Ú 22 3 8 11 0 0 0 4
494 Filip Moník HC Stadion Vrchlabí Ú 22 0 1 1 0 0 0 0
495 Daniel Dudáček HC David servis České Budějovice O 22 1 10 11 0 0 0 18
496 Denis Blecha DRACI ŠUMPERK Ú 22 0 1 1 0 0 0 0
497 Lukáš Krupka SKLH Žďár nad Sázavou Ú 23 4 3 7 0 0 0 32
498 Josef Urbanec HC Řisuty Ú 23 8 6 14 0 0 0 14
499 Radim Ostrčil HC Bobři Valašské Meziříčí O 23 6 8 14 0 0 0 47
500 Martin Kříž BK Havlíčkův Brod O 23 1 2 3 0 0 0 50
501 Adam Keller HC Letci Letňany O 23 2 1 3 0 0 0 20
502 Daniel Svoboda HC Trutnov Ú 23 18 11 29 0 0 0 45
503 David Michel HC Nový Jičín Ú 23 10 15 25 0 0 0 8
504 Vojtěch Baroš HC Bobři Valašské Meziříčí O 23 3 4 7 0 0 0 22
505 Kryštof Hroudný NED Hockey Nymburk O 23 0 0 0 0 0 0 10
506 Michal Hotěk HC Baník Sokolov Ú 23 5 10 15 0 0 0 4
507 Filip Eliáš HC Letci Letňany O 23 4 6 10 0 0 0 24
508 Libor Kamas HC Bobři Valašské Meziříčí O 23 0 1 1 0 0 0 4
509 Jaroslav Kasík HC Kobra Praha O 24 5 14 19 0 0 0 42
510 Michal Procházka HC Stadion Vrchlabí Ú 24 8 3 11 0 0 0 10
511 Ivan Ďurač NED Hockey Nymburk Ú 24 16 18 34 0 0 0 31
512 Daniel Szturc HC Orlová O 24 0 0 0 0 0 0 4
513 Jiří Brodek HC Orlová Ú 24 4 3 7 0 0 0 20
514 Jakub Šilhan HC Letci Letňany Ú 24 0 4 4 0 0 0 26
515 Michal Dang HC Orlová Ú 24 4 1 5 0 0 0 4
516 Stanislav Kaminsky HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 24 4 2 6 0 0 0 8
517 Tomáš Plíhal HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 25 14 27 41 0 0 0 14
518 Michal Pšurný HC Stadion Vrchlabí Ú 25 0 5 5 0 0 0 0
519 Jan Fišera SHK Hodonín O 25 2 2 4 0 0 0 107
520 Martin Havran HC Tábor O 25 4 9 13 0 0 0 52
521 Petr Tomis HC Orlová O 25 2 7 9 0 0 0 6
522 Petr Krutiš Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 25 13 23 36 0 0 0 18
523 Jan Ježek HC Rodos Dvůr Králové Ú 25 3 8 11 0 0 0 2
524 Daniel Vachutka DRACI ŠUMPERK Ú 25 9 14 23 0 0 0 8
525 Jakub Houfek SHC Klatovy O 25 6 14 20 0 0 0 61
526 Ondřej Hampl HC Řisuty Ú 25 7 8 15 0 0 0 4
527 Adam Heinzl HC Draci Bílina O 25 0 6 6 0 0 0 59
528 René Kysučan HC Orlová Ú 25 5 6 11 0 0 0 10
529 Patrik Kadeřávek BK Havlíčkův Brod O 25 4 7 11 0 0 0 8
530 Martin Franc HC Rodos Dvůr Králové O 25 4 8 12 0 0 0 24
531 Štěpán Havránek HC Stadion Vrchlabí O 25 5 6 11 0 0 0 10
532 Dominik Brzek HC Draci Bílina O 25 5 11 16 0 0 0 6
533 Tomáš Libovický HC Řisuty O 25 1 4 5 0 0 0 20
534 Hanuš Petržílka HC Draci Bílina O 25 2 0 2 0 0 0 27
535 Josef Roubal SHC Klatovy Ú 25 11 11 22 0 0 0 26
536 Martin Nepokoj BK Havlíčkův Brod O 25 5 5 10 0 0 0 10
537 Kristián Leška SHK Hodonín Ú 25 1 1 2 0 0 0 2
538 Aleksander Suvorov HC Trutnov O 25 0 2 2 0 0 0 30
539 Šimon Kuchařík HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 25 0 1 1 0 0 0 8
540 Miroslav Kuncl MOSTEČTÍ LVI O 26 1 11 12 0 0 0 83
541 Martin Semrád HC Kobra Praha O 26 1 1 2 0 0 0 24
542 Matěj Blinka BK Havlíčkův Brod Ú 26 5 12 17 0 0 0 43
543 Karel Bičiště NED Hockey Nymburk Ú 26 3 10 13 0 0 0 46
544 Jan Marcilis IHC Králové Písek Ú 26 5 5 10 0 0 0 22
545 Adam Kropka HC Orlová O 26 1 1 2 0 0 0 18
546 Jiří Vošta HC Draci Bílina O 26 0 2 2 0 0 0 12
547 Šimon Náprstek HC Řisuty Ú 26 6 7 13 0 0 0 45
548 Tomáš Hajič HC Tábor O 26 8 9 17 0 0 0 10
549 Miroslav Tejko HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 26 1 3 4 0 0 0 8
550 Jakub Muška HC Stadion Vrchlabí O 26 4 3 7 0 0 0 30
551 Radek Jelínek SC Kolín O 26 0 3 3 0 0 0 4
552 Roman Cikánek HC Draci Bílina O 26 2 1 3 0 0 0 20
553 Martin Slabý HC Kobra Praha Ú 26 0 2 2 0 0 0 2
554 Jan Matiášek SHC Klatovy Ú 26 11 6 17 0 0 0 10
555 Adam Novák IHC Králové Písek Ú 26 2 0 2 0 0 0 8
556 Jakub Dušan Vaňo HC Nový Jičín Ú 26 3 1 4 0 0 0 6
557 Tomáš Vak HC David servis České Budějovice Ú 27 16 18 34 0 0 0 30
558 Petr Chytráček HC Trutnov Ú 27 8 5 13 0 0 0 14
559 Michal Krutil HC ISMM Kopřivnice O 27 3 5 8 -1 0 1 133
560 Tomáš Faigl HC Děčín Ú 27 10 18 28 0 0 0 4
561 Václav Kolářík HC Řisuty O 27 5 10 15 0 0 0 18
562 Vojtěch Havlas HC Rodos Dvůr Králové Ú 27 8 13 21 0 0 0 22
563 Vladimír Port HC Lední Medvědi Pelhřimov O 27 3 4 7 0 0 0 28
564 Richard Kristl SHC Klatovy Ú 27 9 20 29 0 0 0 95
565 Marek Ryzák HC Kobra Praha O 27 9 15 24 0 0 0 97
566 Patrik Balcar HC Děčín O 27 2 9 11 0 0 0 32
567 Lukáš Hort SKLH Žďár nad Sázavou O 27 1 4 5 0 0 0 14
568 David Matějka HC Kobra Praha Ú 27 5 15 20 0 0 0 12
569 Patrik Hidveghy HC Stadion Vrchlabí Ú 27 3 4 7 0 0 0 2
570 David Markov SHC Klatovy Ú 27 1 1 2 0 0 0 2
571 Oto Rudovský HC Řisuty O 27 1 1 2 0 0 0 16
572 Jakub Čuřík DRACI ŠUMPERK Ú 28 8 18 26 0 0 0 28
573 Robin Gebauer HC ISMM Kopřivnice Ú 28 12 15 27 0 0 0 83
574 Martin Kuřítko SKLH Žďár nad Sázavou Ú 28 10 16 26 0 0 0 52
575 Lukáš Králík DRACI ŠUMPERK Ú 28 7 4 11 0 0 0 10
576 Marek Švec HC Baník Sokolov Ú 28 6 14 20 0 0 0 26
577 Štěpán Kuchynka HC Děčín Ú 28 11 15 26 0 0 0 18
578 Tadeáš Kocián HC Rodos Dvůr Králové Ú 28 2 5 7 0 0 0 14
579 Jakub Čmolík MOSTEČTÍ LVI Ú 28 3 9 12 0 0 0 30
580 Jaroslav Chlouba HC Letci Letňany Ú 28 5 14 19 0 0 0 32
581 Patrik Zayml HC Tábor Ú 28 9 7 16 0 0 0 47
582 Jiří Kopic BK Havlíčkův Brod O 28 4 11 15 0 0 0 57
583 Jakub Sysel SHC Klatovy O 28 0 5 5 0 0 0 16
584 David Vobořil HC Letci Letňany O 28 2 2 4 0 0 0 10
585 Vojtěch Faltys HC Rodos Dvůr Králové O 28 2 3 5 0 0 0 22
586 Petr Mašek HC Draci Bílina Ú 28 6 4 10 0 0 0 62
587 Lukáš Nedorost HC Letci Letňany Ú 28 0 0 0 0 0 0 18
588 Martin Gebell HC Letci Letňany O 28 0 1 1 0 0 0 0
589 Antonín Kadlec SC Kolín Ú 28 2 4 6 0 0 0 10
590 Kamil Černý HC Tábor O 29 1 6 7 0 0 0 38
591 Vítězslav Nedrda MOSTEČTÍ LVI Ú 29 8 27 35 0 0 0 80
592 David Skočovský HC Kobra Praha O 29 1 6 7 0 0 0 16
593 Lukáš Hrdlička MOSTEČTÍ LVI Ú 29 7 16 23 0 0 0 22
594 Dominik Barbora HC Letci Letňany Ú 29 7 6 13 0 0 0 26
595 Marek Bail HC ISMM Kopřivnice O 29 3 3 6 -1 0 1 18
596 Lubomír Kovařík HC Baník Sokolov Ú 29 14 15 29 0 0 0 16
597 Jaroslav Šimeček HC Draci Bílina Ú 29 13 19 32 0 0 0 4
598 Lukáš Havelka SC Kolín O 29 2 4 6 0 0 0 16
599 Marek Duben HC Tábor O 29 0 5 5 0 0 0 32
600 Jakub Semirád SC Kolín Ú 29 11 14 25 0 0 0 12
601 Jiří Horák HC Letci Letňany Ú 29 5 5 10 0 0 0 6
602 Adam Škutchan SHK Hodonín Ú 29 14 8 22 0 0 0 12
603 Lukáš Procházka HC Letci Letňany Ú 29 1 2 3 0 0 0 20
604 Jan Korec HC ISMM Kopřivnice Ú 29 1 3 4 0 0 0 0
605 Ondřej Leština SHC Klatovy O 29 3 7 10 0 0 0 28
606 Daniel Pecha HC Nový Jičín Ú 29 3 7 10 0 0 0 10
607 Kamil Klíma HC Orlová Ú 29 3 5 8 0 0 0 4
608 Jan Mar HC Nový Jičín O 29 0 3 3 0 0 0 16
609 Roman Janoušek HC Trutnov Ú 29 4 5 9 0 0 0 12
610 Vojtěch Šuhaj IHC Králové Písek Ú 29 3 3 6 0 0 0 34
611 Jiří Vašíček HC Stadion Vrchlabí O 30 4 9 13 0 0 0 143
612 Jan Tomeček HC Baník Sokolov O 30 2 9 11 0 0 0 14
613 Jiří Dostál HC Řisuty O 30 2 11 13 0 0 0 36
614 Petr Pilař HC Rodos Dvůr Králové O 30 1 8 9 0 0 0 12
615 Vojtěch Tulačka SHC Klatovy Ú 30 13 24 37 0 0 0 30
616 Bartoloměj Uhlíř HC Letci Letňany Ú 30 0 5 5 0 0 0 46
617 Adam Rulík HC Baník Sokolov O 30 3 10 13 0 0 0 20
618 Jan Poruba HC Nový Jičín Ú 30 14 19 33 0 0 0 42
619 Jakub Metelka HC Nový Jičín O 30 2 3 5 0 0 0 38
620 Jan Smejkal NED Hockey Nymburk Ú 30 5 8 13 0 0 0 8
621 Jiří Weintritt HC Bobři Valašské Meziříčí O 30 2 14 16 0 0 0 20
622 Vojtěch Pražák HC Trutnov O 30 0 6 6 0 0 0 12
623 Adam Spálovský HC Orlová Ú 30 0 4 4 0 0 0 14
624 Lukáš Irgl HC Nový Jičín Ú 30 3 5 8 0 0 0 22
625 Tomáš Kolíček HC Draci Bílina Ú 30 4 0 4 0 0 0 57
626 Tomáš Urban HC Draci Bílina Ú 31 13 23 36 0 0 0 59
627 Martin Tondr HC Rodos Dvůr Králové O 31 3 14 17 0 0 0 30
628 Jaroslav Šaršok SHK Hodonín Ú 31 1 11 12 0 0 0 18
629 Stanislav Eis NED Hockey Nymburk Ú 31 11 15 26 0 0 0 38
630 Matěj Málek HC Nový Jičín Ú 31 7 5 12 0 0 0 83
631 Jiří Slovák HC Nový Jičín Ú 31 14 7 21 0 0 0 33
632 Patrik Michálek HC Baník Sokolov O 31 1 4 5 0 0 0 20
633 Patrik Dalajka HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 31 4 7 11 0 0 0 16
634 Aleš Suda IHC Králové Písek O 31 0 4 4 -2 0 2 14
635 Marek Růžička SHK Hodonín Ú 31 14 30 44 -1 0 1 86
636 Ondřej Kopta HC Děčín Ú 31 8 12 20 0 0 0 8
637 Jakub Kuzďas NED Hockey Nymburk Ú 31 6 5 11 0 0 0 2
638 Vladimír Váňa HC Bobři Valašské Meziříčí O 31 0 5 5 0 0 0 16
639 Michal Šíma HC Řisuty O 31 2 7 9 0 0 0 16
640 Adam Novák HC Draci Bílina O 31 1 6 7 0 0 0 36
641 Tomáš Kohút HC Lední Medvědi Pelhřimov O 31 3 7 10 0 0 0 42
642 Štěpán Hanzlík SHC Klatovy Ú 31 9 9 18 0 0 0 12
643 Jan Hanuš HC Letci Letňany O 31 0 1 1 0 0 0 47
644 Pavel Řepka HC Řisuty Ú 31 3 9 12 0 0 0 4
645 Dominik Houdek IHC Králové Písek O 31 1 1 2 -1 0 1 2
646 Pavel Zajan HC Děčín Ú 31 10 10 20 0 0 0 56
647 Lukáš Prášek HC Tábor Ú 31 5 9 14 0 0 0 42
648 Jakub Tatar HC Trutnov Ú 31 5 6 11 0 0 0 14
649 Pavel Kuběna HC Baník Sokolov Ú 32 14 18 32 0 0 0 16
650 Tomáš Rod HC Řisuty Ú 32 5 24 29 0 0 0 6
651 Petr Seidler HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 32 19 20 39 0 0 0 70
652 Jakub Mulač HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 32 9 17 26 0 0 0 50
653 Filip Kasalý HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 32 6 23 29 0 0 0 83
654 Tomáš Čechura HC Vlci Jablonec nad Nisou O 32 0 4 4 0 0 0 70
655 David Homolka HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 32 7 16 23 0 0 0 36
656 Jakub Vrána HC Baník Sokolov Ú 32 12 20 32 0 0 0 8
657 Marcel Juráň Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 32 6 11 17 0 0 0 16
658 Norair Hovsepjan HC Orlová Ú 32 6 15 21 0 0 0 28
659 Jakub Procházka HC Draci Bílina Ú 32 31 24 55 0 0 0 50
660 Michal Fortelka HC Řisuty Ú 32 14 8 22 0 0 0 28
661 Jan Milfait BK Havlíčkův Brod Ú 32 18 30 48 0 0 0 28
662 Šimon Červinský IHC Králové Písek O 32 2 1 3 0 0 0 16
663 Jan Sonnek HC Nový Jičín Ú 32 8 10 18 0 0 0 10
664 Jan Bárta HC David servis České Budějovice Ú 32 12 10 22 0 0 0 10
665 Petr Josefus NED Hockey Nymburk Ú 32 16 20 36 0 0 0 48
666 Miroslav Kuba SHK Hodonín Ú 32 6 4 10 0 0 0 22
667 Štěpán Urbánek MOSTEČTÍ LVI O 32 1 12 13 0 0 0 38
668 Petr Melovič HC Vlci Jablonec nad Nisou O 32 0 1 1 0 0 0 6
669 Pavel Kordule HC Děčín Ú 32 25 16 41 0 0 0 12
670 Dmitry Vorobyev DRACI ŠUMPERK Ú 32 15 18 33 0 0 0 14
671 Ondřej Martiník HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 33 7 8 15 0 0 0 22
672 Vojtěch Šik HC Baník Sokolov O 33 6 17 23 0 0 0 28
673 Filip Matějka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 33 3 8 11 0 0 0 14
674 Ján Bendík HC Stadion Vrchlabí O 33 4 13 17 0 0 0 54
675 David Šafránek SC Kolín Ú 33 28 20 48 0 0 0 61
676 Tomáš Brokeš HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 33 14 19 33 0 0 0 44
677 Jaroslav Tomeček HC Nový Jičín O 33 4 7 11 0 0 0 30
678 Matěj Suk HC Trutnov O 33 1 3 4 0 0 0 18
679 Milan Böhm MOSTEČTÍ LVI Ú 33 8 8 16 0 0 0 32
680 Roman Fučík MOSTEČTÍ LVI O 33 4 10 14 0 0 0 22
681 Stanislav Báchor HC Bobři Valašské Meziříčí O 33 3 8 11 0 0 0 20
682 Josef Zuzaník HC ISMM Kopřivnice O 33 2 4 6 0 0 0 40
683 Josef Stříbrný HC Baník Sokolov Ú 33 14 17 31 0 0 0 8
684 Erik Hložánek SHK Hodonín Ú 33 5 1 6 0 0 0 12
685 David Vyskočil HC Řisuty Ú 33 4 13 17 0 0 0 16
686 Kryštof Hrala HC Tábor Ú 33 1 9 10 0 0 0 34
687 Vincent Keszi HC Baník Sokolov Ú 33 10 12 22 0 0 0 2
688 Jakub Loukota HC Děčín O 33 0 4 4 0 0 0 2
689 Jakub Martinec HC Trutnov Ú 33 10 12 22 0 0 0 16
690 Štěpán Matějček HC Stadion Vrchlabí Ú 33 16 17 33 0 0 0 36
691 Tomáš Nezbeda HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 33 9 9 18 0 0 0 12
692 Martin Koupal IHC Králové Písek Ú 33 4 8 12 0 0 0 38
693 Dominik Zumr SC Kolín Ú 33 16 20 36 0 0 0 28
694 Vojtěch Kovařík HC Orlová Ú 33 6 6 12 0 0 0 24
695 Miroslav Krupa HC Nový Jičín Ú 33 2 1 3 0 0 0 14
696 Tomáš Hačecký Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 33 0 2 2 0 0 0 16
697 Róbert Mikéska SHK Hodonín O 33 8 24 32 0 0 0 40
698 David Hruška HC Baník Sokolov Ú 34 12 14 26 0 0 0 12
699 Daniel Hrubý HC ISMM Kopřivnice Ú 34 10 5 15 -1 0 1 10
700 Pavel Mrňa HC Stadion Vrchlabí Ú 34 13 18 31 0 0 0 126
701 Pavel Smolka MOSTEČTÍ LVI Ú 34 27 28 55 0 0 0 2
702 Milan Valašek HC Rodos Dvůr Králové Ú 34 20 11 31 0 0 0 18
703 Michal Chvostek HC Nový Jičín Ú 34 4 11 15 0 0 0 14
704 Roman Mikeš Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 34 6 16 22 0 0 0 16
705 Jakub Schejbal HC Kobra Praha O 34 7 6 13 0 0 0 47
706 Jiří Půhoný HC Rodos Dvůr Králové Ú 34 20 25 45 0 0 0 2
707 Jan Wasserbauer SKLH Žďár nad Sázavou O 34 14 23 37 0 0 0 22
708 Michal Petira HC Rodos Dvůr Králové O 34 1 6 7 0 0 0 23
709 Lukáš Kastner HC Stadion Vrchlabí Ú 34 8 12 20 0 0 0 26
710 David Ballner HC Orlová Ú 34 12 12 24 0 0 0 35
711 Tomáš Tržický NED Hockey Nymburk O 34 3 2 5 0 0 0 14
712 Matyáš Kačírek NED Hockey Nymburk Ú 34 4 6 10 0 0 0 16
713 Jakub Komínek HC Draci Bílina Ú 34 14 17 31 0 0 0 51
714 Ondřej Pajk HC Baník Sokolov O 34 4 4 8 0 0 0 14
715 Josef Pilný SC Kolín O 34 3 3 6 0 0 0 14
716 Tomáš Andris HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 34 3 10 13 0 0 0 10
717 Jegor Gnusin HC Draci Bílina Ú 34 3 8 11 0 0 0 16
718 Michal Oliverius HC Děčín Ú 35 10 35 45 0 0 0 86
719 Aleš Koželuh SKLH Žďár nad Sázavou O 35 3 1 4 0 0 0 50
720 Ondřej Sluštík HC ISMM Kopřivnice Ú 35 10 17 27 0 0 0 34
721 Jan Semorád HC Trutnov Ú 35 16 16 32 0 0 0 42
722 Lukáš Tondr HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 35 18 29 47 0 0 0 28
723 Tomáš Přeučil MOSTEČTÍ LVI Ú 35 13 19 32 0 0 0 42
724 Lukáš Sumerauer HC David servis České Budějovice Ú 35 6 9 15 0 0 0 16
725 František Mála MOSTEČTÍ LVI Ú 35 23 18 41 0 0 0 22
726 Jakub Lehečka HC Nový Jičín Ú 35 14 22 36 0 0 0 14
727 Jaroslav Rittig NED Hockey Nymburk O 35 2 5 7 0 0 0 46
728 Jiří Bárta HC David servis České Budějovice Ú 35 17 17 34 0 0 0 84
729 Marek Lupač Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 35 4 3 7 0 0 0 20
730 Filip Beneš BK Havlíčkův Brod Ú 35 6 7 13 0 0 0 33
731 Ondřej Sýkora HC Děčín Ú 35 11 21 32 0 0 0 26
732 Petr Škopek HC David servis České Budějovice O 35 5 18 23 0 0 0 46
733 Tomáš Půlpán HC Stadion Vrchlabí Ú 35 4 14 18 0 0 0 16
734 Marek Němec SC Kolín Ú 35 10 9 19 0 0 0 118
735 Tomáš Ludvík BK Havlíčkův Brod Ú 35 7 2 9 0 0 0 10
736 Vojtěch Adamík HC Nový Jičín O 35 5 7 12 0 0 0 30
737 Jiří Babec HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 35 6 7 13 0 0 0 81
738 Jan Bárdoš HC Děčín Ú 35 8 9 17 0 0 0 16
739 Petr Vodička HC Baník Sokolov O 35 1 6 7 0 0 0 18
740 David Chládek HC Řisuty O 35 3 4 7 0 0 0 22
741 Petr Patyk HC Řisuty Ú 35 17 20 37 0 0 0 39
742 Tomáš Vracovský HC Baník Sokolov Ú 35 20 23 43 0 0 0 22
743 Radim Štěpánek HC Orlová O 35 5 12 17 0 0 0 48
744 Luboš Kozák SC Kolín Ú 35 9 13 22 0 0 0 16
745 Karel Strnad IHC Králové Písek Ú 35 4 2 6 0 0 0 8
746 Vojtěch Šmíd BK Havlíčkův Brod O 35 5 10 15 0 0 0 20
747 Lukáš Bezděk HC Trutnov O 35 2 10 12 0 0 0 32
748 Filip Palička HC Nový Jičín Ú 35 4 9 13 0 0 0 10
749 Tomáš Kynčl HC Stadion Vrchlabí O 35 1 5 6 0 0 0 10
750 Jakub Moník HC Stadion Vrchlabí O 35 0 2 2 0 0 0 8
751 Robin Martínek SC Kolín Ú 35 9 8 17 0 0 0 16
752 Václav Beran HC Letci Letňany O 35 1 7 8 0 0 0 30
753 Michal Kučera HC Řisuty Ú 35 8 13 21 0 0 0 12
754 Jonáš Kronus HC David servis České Budějovice Ú 35 4 3 7 0 0 0 18
755 Tomáš Jungvirt HC Draci Bílina O 35 0 12 12 0 0 0 28
756 Josef Malý SC Kolín Ú 36 13 31 44 0 0 0 10
757 Ladislav Rytnauer Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 36 30 25 55 0 0 0 10
758 Ondřej Kříž NED Hockey Nymburk O 36 4 24 28 0 0 0 34
759 František Bakrlík MOSTEČTÍ LVI Ú 36 24 30 54 0 0 0 121
760 Tomáš Mrkvička HC Vlci Jablonec nad Nisou O 36 5 29 34 0 0 0 85
761 Vladimír Kýhos MOSTEČTÍ LVI Ú 36 17 29 46 0 0 0 6
762 Jan Hanzl SC Kolín O 36 1 18 19 0 0 0 26
763 Petr Přindiš HC Baník Sokolov O 36 4 22 26 0 0 0 77
764 Kamil Bříška HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 36 38 34 72 0 0 0 40
765 Ondřej Stehlík SKLH Žďár nad Sázavou Ú 36 20 13 33 -1 0 1 24
766 Aleš Půlpán HC Stadion Vrchlabí Ú 36 14 14 28 0 0 0 26
767 Petr Pýcha SC Kolín O 36 3 27 30 0 0 0 18
768 Tomáš Semrád BK Havlíčkův Brod O 36 10 27 37 0 0 0 22
769 Petr Gewiese DRACI ŠUMPERK O 36 5 8 13 0 0 0 46
770 Ondřej Krpata HC Řisuty Ú 36 18 16 34 0 0 0 81
771 Martin Barták SC Kolín O 36 0 2 2 0 0 0 22
772 Jiří Peroutka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 36 2 9 11 0 0 0 22
773 Kryštof Kulhánek BK Havlíčkův Brod O 36 8 16 24 0 0 0 68
774 Dominik Šteiner HC Kobra Praha O 36 10 18 28 0 0 0 46
775 Patrik Urban HC Stadion Vrchlabí Ú 36 11 21 32 0 0 0 26
776 Jakub Slavík SHC Klatovy O 36 2 8 10 0 0 0 48
777 Marek Březina SC Kolín O 36 6 10 16 0 0 0 16
778 Petr Kuchta BK Havlíčkův Brod Ú 36 5 10 15 0 0 0 61
779 David Kozlík BK Havlíčkův Brod Ú 36 5 3 8 0 0 0 8
780 Michal Žák HC Bobři Valašské Meziříčí O 36 11 31 42 0 0 0 38
781 Tomáš Chlubna BK Havlíčkův Brod Ú 36 8 8 16 0 0 0 24
782 Marek Frk HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 36 11 9 20 0 0 0 42
783 Radomír Vaněk HC Děčín O 36 3 8 11 0 0 0 68
784 Jan Šmíd HC Orlová Ú 36 8 18 26 0 0 0 18
785 Marek Smrčka HC Orlová Ú 36 0 7 7 0 0 0 6
786 Michail Potěchin HC Řisuty O 36 4 10 14 0 0 0 14
787 Aleš Knesl NED Hockey Nymburk O 36 7 9 16 0 0 0 62
788 Lukáš Sladkovský HC Orlová Ú 36 13 14 27 0 0 0 42
789 Jiří Kysela HC Kobra Praha Ú 36 7 5 12 0 0 0 42
790 Viktor Nestrašil HC Kobra Praha Ú 36 18 28 46 0 0 0 8
791 Petr Šendera HC Orlová O 36 4 8 12 0 0 0 42
792 Daniel Kolouch NED Hockey Nymburk Ú 36 10 13 23 0 0 0 20
793 Jan Mašek NED Hockey Nymburk O 36 0 3 3 0 0 0 14
794 Jiří Kališ SKLH Žďár nad Sázavou O 36 2 4 6 0 0 0 54
795 Jan Radoš HC David servis České Budějovice O 36 2 7 9 0 0 0 32
796 Martin Trapl HC Baník Sokolov Ú 36 10 10 20 0 0 0 8
797 Daniel Kabelka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 36 9 18 27 0 0 0 58
798 Aleš Trnka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 36 0 1 1 0 0 0 2
799 David Michálek BK Havlíčkův Brod Ú 36 12 23 35 0 0 0 8
800 Robin Netušil SC Kolín Ú 36 9 3 12 0 0 0 45
801 Jan Šergl HC Letci Letňany Ú 36 16 13 29 0 0 0 8
802 Yaroslav Ukhin HC Trutnov Ú 36 9 9 18 0 0 0 12
803 Tomáš Fabiánek HC Letci Letňany Ú 36 8 11 19 0 0 0 14
804 Filip Staněk SHC Klatovy O 36 1 7 8 0 0 0 4
805 Jakub Kučera HC Řisuty O 36 6 9 15 0 0 0 18
806 Radek Rolínek HC David servis České Budějovice Ú 36 8 7 15 0 0 0 4
807 Petr Král NED Hockey Nymburk Ú 36 5 7 12 0 0 0 0
808 Cédric Delmarche HC Draci Bílina O 36 1 0 1 0 0 0 12
809 Vojtěch Kubinčák HC Trutnov Ú 37 8 23 31 0 0 0 26
810 Patrik Fořt HC Rodos Dvůr Králové Ú 37 16 13 29 0 0 0 22
811 Jakub Luštinec HC Rodos Dvůr Králové Ú 37 18 22 40 0 0 0 42
812 Jaroslav Kalla HC Trutnov Ú 37 11 21 32 0 0 0 22
813 Jiří Matějíček HC Rodos Dvůr Králové O 37 6 26 32 0 0 0 40
814 Aleš Havlůj MOSTEČTÍ LVI O 37 8 15 23 0 0 0 66
815 Jan Kaltenböck HC Děčín O 37 2 10 12 0 0 0 50
816 Michal Pavlů HC Vlci Jablonec nad Nisou O 37 10 17 27 0 0 0 38
817 Jan Stehlík NED Hockey Nymburk Ú 37 30 16 46 0 0 0 10
818 Matěj Kos HC Řisuty Ú 37 9 26 35 0 0 0 18
819 Roman Verbík HC Kobra Praha O 37 1 12 13 0 0 0 18
820 Jakub Verbík HC Kobra Praha O 37 0 6 6 0 0 0 54
821 Tomáš Brunec HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 37 11 10 21 0 0 0 40
822 Tomáš Rohan HC Baník Sokolov Ú 37 12 26 38 0 0 0 42
823 Tomáš Bláha HC Stadion Vrchlabí Ú 37 9 6 15 0 0 0 30
824 Jiří Ferebauer HC David servis České Budějovice Ú 37 6 8 14 0 0 0 18
825 Martin Čurda HC Baník Sokolov Ú 37 12 16 28 0 0 0 18
826 Lukáš Karlík HC Rodos Dvůr Králové O 37 1 9 10 0 0 0 8
827 Pavel Zedník HC Nový Jičín Ú 37 7 10 17 0 0 0 34
828 Radek Pechánek HC Tábor Ú 37 4 2 6 0 0 0 8
829 Patrik Maďar HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 37 13 21 34 0 0 0 32
830 Lukáš Abraham HC Vlci Jablonec nad Nisou O 37 5 20 25 0 0 0 40
831 Patrik Přidal BK Havlíčkův Brod Ú 37 7 17 24 0 0 0 8
832 Rostislav Vaněk HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 37 15 25 40 0 0 0 26
833 Josef Daněk HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 37 5 8 13 0 0 0 20
834 Jakub Kadlec HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 37 8 22 30 0 0 0 44
835 Tomáš Drtil DRACI ŠUMPERK O 37 9 16 25 0 0 0 48
836 Filip Hlinka HC Kobra Praha Ú 37 11 22 33 0 0 0 16
837 Daniel Hroch DRACI ŠUMPERK Ú 37 5 9 14 0 0 0 8
838 Miroslav Polák MOSTEČTÍ LVI O 37 3 14 17 0 0 0 55
839 Tomáš Jirků HC Stadion Vrchlabí O 37 4 15 19 0 0 0 28
840 Tomáš Šťastný HC Kobra Praha Ú 37 19 15 34 0 0 0 4
841 David Horký Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 37 23 31 54 0 0 0 50
842 Jiří Uhlík SHC Klatovy Ú 37 23 20 43 0 0 0 18
843 Martin Mical MOSTEČTÍ LVI Ú 37 25 25 50 0 0 0 36
844 Milan Ostřanský DRACI ŠUMPERK Ú 37 7 9 16 0 0 0 8
845 Jiří Hozák HC Stadion Vrchlabí Ú 37 4 6 10 0 0 0 14
846 Ladislav Pospíchal HC Lední Medvědi Pelhřimov O 37 1 12 13 0 0 0 6
847 David Chalupa HC Stadion Vrchlabí Ú 37 6 16 22 0 0 0 26
848 Michael Čejka HC Baník Sokolov Ú 37 14 8 22 0 0 0 6
849 Jakub Hoskovec HC Rodos Dvůr Králové Ú 37 11 15 26 0 0 0 18
850 Jakub Vavřička SHC Klatovy Ú 37 9 22 31 0 0 0 41
851 Filip Šmejc HC Draci Bílina Ú 37 9 9 18 0 0 0 50
852 Jan Březina HC Tábor Ú 37 6 18 24 0 0 0 16
853 Lukáš Vácha HC Trutnov O 37 5 12 17 0 0 0 46
854 Jakub Hruška HC Nový Jičín O 37 1 6 7 0 0 0 38
855 Dominik Havelka HC Vlci Jablonec nad Nisou O 37 3 7 10 0 0 0 10
856 David Drašar HC Děčín Ú 37 13 10 23 0 0 0 34
857 Aleš Heinrich HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 37 13 17 30 0 0 0 20
858 Dominik Dušek HC Rodos Dvůr Králové Ú 37 10 12 22 0 0 0 44
859 David Roubal SHC Klatovy Ú 37 6 11 17 0 0 0 22
860 David Jirásek NED Hockey Nymburk O 37 3 14 17 0 0 0 32
861 Pavel Fedulov HC Trutnov Ú 37 8 17 25 0 0 0 47
862 Michal Romančík DRACI ŠUMPERK Ú 37 9 14 23 0 0 0 10
863 Arslan Akhmetianov HC Orlová Ú 37 18 16 34 0 0 0 20
864 Karel Plášek DRACI ŠUMPERK Ú 38 15 25 40 0 0 0 20
865 Daniel Volráb HC Děčín Ú 38 11 21 32 0 0 0 34
866 Miroslav Třetina BK Havlíčkův Brod Ú 38 18 45 63 0 0 0 54
867 Petr Dvořák HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 38 18 31 49 0 0 0 12
868 Tomáš Fojtík HC ISMM Kopřivnice O 38 0 6 6 0 0 0 42
869 Tomáš Sedlák DRACI ŠUMPERK O 38 16 22 38 0 0 0 32
870 Roman Šulčík HC David servis České Budějovice Ú 38 23 20 43 0 0 0 44
871 Luboš Voříšek BK Havlíčkův Brod Ú 38 30 32 62 0 0 0 22
872 Roman Kadela Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 38 4 12 16 0 0 0 14
873 Jakub Pořický HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 38 17 4 21 0 0 0 30
874 Marek Haloda DRACI ŠUMPERK O 38 4 13 17 0 0 0 10
875 Marek Prokš SKLH Žďár nad Sázavou Ú 38 8 21 29 -1 0 1 26
876 Petr Votápek HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 38 13 9 22 0 0 0 42
877 Dominik Kasalý HC Lední Medvědi Pelhřimov O 38 2 0 2 0 0 0 20
878 Lukáš Kříž HC David servis České Budějovice O 38 9 19 28 0 0 0 75
879 Jakub Řezáč DRACI ŠUMPERK O 38 2 11 13 0 0 0 24
880 Dominik Pokorný DRACI ŠUMPERK Ú 38 13 10 23 0 0 0 16
881 Michal Kliment Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 38 4 7 11 0 0 0 26
882 David Vala BK Havlíčkův Brod O 38 5 11 16 0 0 0 44
883 Adam Kofroň HC ISMM Kopřivnice Ú 38 21 13 34 -1 0 1 36
884 David Blažek HC Tábor Ú 38 10 10 20 0 0 0 76
885 David Janiczek HC Orlová O 38 3 1 4 0 0 0 26
886 Martin Urban DRACI ŠUMPERK Ú 38 0 1 1 0 0 0 0
887 David Gřesík HC Nový Jičín O 38 1 4 5 0 0 0 10
888 Tomáš Holiš HC Bobři Valašské Meziříčí O 38 0 5 5 0 0 0 30
889 Zdeněk Petráš HC Děčín Ú 38 23 17 40 0 0 0 32
890 Vladimir Antonov DRACI ŠUMPERK Ú 38 12 10 22 0 0 0 6
891 Jakub Matušík HC Tábor Ú 39 17 32 49 0 0 0 44
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz