15 vagónů s hráči, dětmi i fanoušky. Kometa Expres dorazil do Vítkovic

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

Po třinácti měsících opět v akci, Kometa Expres krátce po poledni vyrazil do Ostravy-Vítkovic. Na palubě speciálního modrobílého vlaku bylo přes tisíc cestujících. Kromě hráčů a realizačního týmu také fanoušci, děti, kluboví partneři či legendy.

Jágr Chance liga

Dopoledne ještě Brňané absolvovali trénink, po kterém se autobusem přesunuli na nádraží v Králově Poli, kde už čekali natěšení fanoušci. S úderem půl jedné vyrazil Kometa expres směr Ostrava-Vítkovice, kam dorazil ve 14:45. Šlágr kola startuje v 17:30.

Na palubě vlaku nechyběl ani Tomáš Plekanec. „Je to skvělá myšlenka, která přitáhne spoustu pozornosti. Není to jen sportovní téma, ale i společenské. Navíc může ke sportu přitáhnout další děti. Je vidět, že to v Kometě funguje správným směrem,“ těší ho.

V minulé sezoně vyjel Kometa Expres na Spartu, k brněnské spokojenosti tehdy chybělo jen vítězství. „Musíme to napravit a udělat všechno pro to, abychom teď vyhráli a vlak se vracel rozradostněný zpátky do Brna,“ přeje si zkušený útočník Martin Zaťovič.

„Jsem moc rád, že jsem součástí organizace, která je schopna takovou akci uspořádat dva roky po sobě. Myslím, že pro nás i pro fanoušky je to obrovské zpestření. Takový zážitek si bude každý z nás pamatovat do konce života,“ hlásí brankář Karel Vejmelka.

Harmonogram cesty do Vítkovic a zpět:

12:00 Přistavení vlaku k nástupišti na nádraží Brno-Královo Pole
12:30 Odjezd Kometa Expresu do Vítkovic
14:45 Příjezd na nádraží Ostrava-Vítkovice, pak přesun do Ostravar Arény
15:30 Otevření Ostravar Arény
17:30 Začátek utkání HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
21:31 Odjezd Kometa Expresu z Ostravy-Vítkovic do Brna
23:52 Návrat vlaku do Brna-Králova Pole

Foto: hc-kometa.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz