126 sekund snů? Euforie! A teď to doma zlomit, velí tříbodový Hrňa

Foto: Roman Turovský

Třinečtí hokejisté přijížděli na západ Čech v těžké roli, ale nyní jsou na koni právě oni. V Plzni vyhráli oba zápasy a srovnali stav semifinálové série na 2:2! „Je to pozitivní injekce," jásá útočník Erik Hrňa, který se ve čtvrté bitvě blýskl třemi body.

HokejkaTV

„Nám už nic jiného nezbývalo, než vyhrát. Stav 3:1 by už byl na otočení velmi těžký, takže jsme moc rádi, že se nám povedlo sérii vyrovnat. Jedeme domů spokojeni, ale nesmíme usnout na vavřínech a pokračovat v našem výkonu," září třinecký bojovník po vítězství 4:3.

Oceláři přitom po bezbrankové první části počtvrté v sérii inkasovali jako první. „Ale nálada byla pořád stejná, šli jsme si za tím a chtěli srovnat. Byli jsme pořád pozitivně naladění a bylo to vidět i na ledě," pokyvuje Erik Hrňa. Jeho tým pak ukázal super gólovou show.

Oceláři během pouhých 126 sekund vstřelili tři góly, z toho první dva dělilo jen devět sekund. „Bylo to perfektní. V tu chvíli panovala euforie, ale museli jsme se držet zkrátka, protože stále chybělo dost času do konce utkání," líčí šťastný střelec třetího třineckého gólu.

Hrňa byl hvězdou zápasu. Nejen, že nasbíral tři body za gól a dvě asistence, ale v první třetině po kiksu Šimona Hrubce zabránil gólu. „Nedělní zápas mi tolik nevyšel, ale tenhle už ano. Ale je úplně jedno, kdo dává ty góly. Je to play off a bojujeme všichni za jednoho."

Úžasný obrat, raduje se Ocelář Aron Chmielewski

Slezané na západě Čech smazali manko, už poosmé v sezoně slavil v souboji Plzně s Třincem hostující tým. „Máme teď výhodu domácího prostředí, i když to tak podle statistik není. Věřím, že se to zlomí a teď už doma vyhrajeme," burcuje před pátou bitvou Erik Hrňa.

Ačkoliv se zdá, že do sebe oba týmy příliš nejdou, opak je prý pravdou. „Před brankou je plno neviditelných seker. Poslední dva zápasy jsem tam byl a dostal jsem jich fakt dost. Je to cítit, ale takové je play off, patří to k tomu a člověk to prostě musí vydržet," zakončuje.

Sestřih 4. semifinále HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz