120 let nejstaršího klubu. Kniha, která potěší nejen slávistické srdcaře

Foto: hc-slavia.cz

Knih o hokejové historii není nikdy dost, jednu hodně zajímavou nyní přivítala na svět pražská Slavia. Jmenuje se "120 let nejstaršího klubu" a bezpochyby potěší nejen červenobílé srdcaře.

Pojď hrát hokej

Autoři Jiří Stránský, Jakub Slunečko a Jakub Mezlík totiž připravili nejen pohled do minulosti slavného pražského klubu, ale i další zajímavé čtení doplněné spoustou neobvyklých postřehů a detailů.

Vzpomínky na Slavii připojila řada osobností v čele s Vladimírem Růžičkou, jenž coby hráč pomohl Pražanům do nejvyšší soutěže a poté je z pozice hlavního kouč dovedl ke dvěma mistrovským titulům.

Ikony Slavie se vracejí k sezonám stráveným ve Slavii, přinášejí doposud nezveřejněné informace a často i velice emotivní prožitky. Exkluzivní vyprávění nabízí celkem osm klubových legend.

Na 200 stranách si pečlivý čtenář osvěží připomínku velkých úspěchů i někdejší idoly, nechybějí statistické přehledy ani spousta zajímavých fotografií, které dosud nebyly nikdy publikovány. 

Kniha vychází ke 120. výročí založení hokejové Slavie, v Edenu ji pokřtil Milan Antoš – v současnosti televizní komentátor a kouč mládeže sešívaných, před lety dlouholetá opora klubu v nejvyšší soutěži.

Publikaci "120 let nejstaršího klubu" si i coby zajímavý vánoční dárek  můžete zakoupit na Marken.cz, cena knihy je 299 korun.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz