Zlín s fanoušky zahájil sezonu a ukázal nové dresy s beranem

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

2. září 2017, 13:10

Adam Bagar

Přesně po dvaceti letech se na zlínské dresy vrací tradiční klubový symbol, ševci půjdou do extraligového ročníku 2017-18 s beranem na hrudi. Nové dresy tamní hokejisté představili v pátek na zahájení sezony s fanoušky, které se kvůli deštivému počasí uskutečnilo na ploše Zimního stadionu Luďka Čajky.

Fanshop

Beran dominoval na zlínském dresu naposledy v sezoně 1996-97, poté už se na žlutomodrých barvách střídali hlavní sponzoři klubu. Až s příchodem generálního manažera Martina Hostáka se jeden z tradičních symbolů zlínského hokeje vrací na dres, trošku symbolicky v jubilejní 50. sezoně Zlína v nejvyšší soutěži.

"Líbily se mi i minulé dresy, ale lepší je ten s beranem. Je super, když máte na dresu výrazný znak."

Fanoušci si nové trikoty pochvalují, spokojeni jsou také hráči. "Jsem rád, že naše barvy zůstaly i po změně sponzora žlutomodré. Líbily se mi i minulé dresy, ale lepší je ten s beranem. Je super, když máte na dresu výrazný znak. Ten se mi taky líbí," liboval si v rozhovoru pro Zlínský deník kapitán Beranů Ondřej Veselý.

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

"Věřím, že nám přinesou výhry a body především na začátku extraligy. A budeme tak mít lepší rozjezd než v předchozích sezonách," přál si na klubovém webu Veselý, který měl na sobě modrou variantu nového dresu. Tedy tu, ve které budou svěřenci trenérů Svobody a Hamrlíka nastupovat v domácím stánku.

Zlín posiluje! Má dalšího Bukartse, Freibergs a Illo uspěli na zkoušce »

Světlou variantu dresů ve žlutém provedení předvedli brankáři Libor Kašík a Tomáš Štůrala. Na Zimním stadionu Luďka Čajky se ukázal celý zlínský tým a fanoušci měli možnost si s hráči zabruslit, pohovořit, vyfotit se nebo získat podpisy. Akce se povedla, i přes nepříznivé počasí dorazilo přibližně pět stovek příznivců.

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz