Žena zavolala policii na rozcvičující se hráče Přerova. Myslela si, že se perou

Foto: hokejprerov.cz

Městská policie v Přerově řešila minulý týden kuriózní případ. Žena nahlásila, že se poblíž zimního stadionu strhla hromadná rvačka. Když strážníci přijeli na místo, zjistili, že se nejedná o šarvátku, ale o rozcvičku hokejistů z přerovské mládeže.

Fanshop

„Na tísňové lince 156 požádala strážníky o rychlý zákrok žena, která uvedla, že u zimního stadionu za benzínovou stanicí probíhá hromadná rvačka většího počtu aktérů," stojí na stránkách Městské policie Přerov. „Oznamovatelce vše potvrdila jiná svědkyně, která slyšela úděsné zvuky ne nepodobné gladiátorskému zápasu."

Stálá služba na místo ihned vyslala všechny dostupné hlídky a psovoda se psem. „Vzhledem k tomu, že neprobíhalo žádné hokejové utkání, pojali strážníci ještě před příjezdem na místo jisté podezření o autenticitě krvavé mely. Podezření se potvrdilo, když hlídky při příjezdu překvapily houf hokejistů, kteří se protahovali a rozcvičovali v rámci tréninku. Jelikož nedošlo k žádnému protiprávnímu jednání, odjely hlídky v tichosti za další činností," popsala policie.

„Svědkyně slyšela úděsné zvuky ne nepodobné gladiátorskému zápasu."

„Asi budeme muset říct klukům, aby se trochu mírnili s rozcvičkou," reagoval HC ZUBR Přerov na svém Facebooku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz