Zaujal a podepsal dvouletou smlouvu. Francouz Perret pokračuje v Dynamu

Jordann Perret. | Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Francouzský reprezentant Jordann Perret uspěl na zkoušce v Pardubicích. Dvaadvacetiletý útočník podepsal s Dynamem dvouletý kontrakt.

Fanshop

„Jordann nás přesvědčil svým profesionálním přístupem a herními vlastnostmi. Ty jsme ostatně očekávali, protože jsme ho měli kvalitně oskautovaného z mistrovství světa. Co jsme do něj vkládali, to nám předvedl a řekl si o smlouvu na dva roky,“ těší generálního manažera Dušana Salfického.

Perret je druhým francouzským hokejistou v Tipsport extralize. Ten první se jmenuje Sacha Treille a i on hraje za Pardubice. „Jsem nadšený, že jsem dostal nabídku. Od prvního dne se mi tady velmi líbí," řekl pro hcdynamo.cz Perret. 

Mimochodem, Perret a Treille spolu hráli už loni ve francouzském Rouenu, se kterým došli až do finále. Perret se v 63 zápasech blýskl 20 góly a 30 asistencemi. Po skončení klubové sezony reprezentoval Francii na mistrovství světa (7 utkání, 0+1). Byla to jeho už druhá účast na šampionátu dospělých.

O tom, co bude s dalšími hráči, kteří jsou v klubu na zkoušce (mj. Rhett Holland, Michal Hlinka nebo Antonín Dušek), bude Dynamo informovat v nejbližších dnech. „S trenéry jsme měli v pondělí odpoledne schůzku, na níž jsme se shodli ohledně dalších kroků v tvorbě kádru. S každým hráčem budeme mít osobní rozhovory v tomto týdnu, abychom vše probrali. Po nich seznámíme s našimi závěry veřejnost,“ vysvětlil Salfický.

Aktuální kádr HC Dynamo Pardubice

Brankáři: Ondřej Kacetl, Milan Klouček, Martin Růžička.

Obránci: Jacob Cardwell, Petr Čáslava, Ladislav Havlík, Josef Horyna, Karel Nedbal, Jan Ščotka, Ondřej Trejbal, Marek Trončinský, Ty Wishart.

Útočníci: Matěj Beran, Martin Kaut, Denis Kusý, Jakub Martinec, Ondřej Panna, Tomáš Pipek, Patrik Poulíček, Peter Quenneville, Jordann Perret, Miroslav Rohlík, Tomáš Rolinek, Jan Starý, Ján Sýkora, Petr Sýkora, David Tomášek, Sacha Treille, Tomáš Vondráček, Daniel Voženílek, Václav Zídek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz