Příprava je minulostí. Jak si účastníci nejvyšších soutěží vedli?

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Víc než měsíční období přípravných zápasů je pryč, teď už jsou účastníci DHL Extraligy juniorů i ELIOD Extraligy dorostu plně nachystáni na ostrý start soutěží. V létě změřili síly nejenom mezi sebou, ale i se soupeři z Německa, Slovenska, Norska, Ruska, či dokonce Kanady. Podívejte se na přehled výsledků.

Fanshop

Mezi zajímavé soupeře v juniorské kategorii se řadí celek z Lillehammeru, který se představil na ledě karlovarské arény. Tam dorazilo i několik mužstev z Německa – Drážďany, Kolín nad Rýnem, Mannheim a Regensburg.

Ze severských zemí absolvoval přípravu v České republice výběr ze Stockholmu, který se utkal s tuzemskými týmy na turnaji nejstarší mládežnické kategorie v Mladé Boleslavi. Do Prahy na souboj s juniorkou Slavie přijel Berlín, který nastoupil i proti rakouskému účastníkovi extraligy ze Salcburku.

Právě Red Bull měl hodně pestrou přípravu. Vyzval totiž finskou Raumu a dva týmy z Tampere, poté se postavil proti švédským celkům – Linköpingu, Djurgårdenu ze Stockholmu a Frölundě.

Další juniorská mužstva měla na programu tuzemské turnaje například v Karlových Varech, Mladé Boleslavi nebo Přerově.

Na výsledky mládežnických turnajů se můžete podívat v tomto článku.

Stejně jako karlovarští junioři, i jejich mladší kolegové z dorostu narazili na německé soupeře z Weidenu, Regensburgu nebo Drážďan, které se představily také v Chomutově. Dorostenci pražské Slavie přivítali v rámci turnaje německý Rosenheim.

I nejmladší kategorii čekalo několik turnajů, které pořádaly České Budějovice, Chomutov, Zlín, Přerov nebo Jihlava. Prestižní turnaj President Cup se uskutečnil v Třinci, kam přiletěly CSKA Moskva, HS Riga nebo Slovan Bratislava.

Hned na startu přípravy měli v kalendáři hodně zajímavou prověrku dorostenci Zlína. Na domácí půdě totiž hostili dvojici kanadských celků – Canada Bears z Alberty a Nothern Rage ze Saskatchewanu.

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

DHL Extraliga juniorů

Skupina A

HC Škoda Plzeň

31.07. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 1929 4:2 (Slanina 2)
02.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň 1:2 pp (Hasman 2)
09.08. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 1:2 (Adamec)
14.08. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 3:5 (Hasman 2, Princl)
18.08. HC Slavia Praha  – HC Škoda Plzeň (turnaj) 6:0
18.08. HC Litvínov – HC Škoda Plzeň (turnaj) 9:2 (Kolda, Princl)
19.08. Starbulls Rosenheim – HC Škoda Plzeň (turnaj) 0:5 (Šilhán, Adamec, Hasman, Kvasnička, Balín)
19.08. ČEZ Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň (turnaj) 5:4 sn (Hasman 2, Procházka, Kolda)
24.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec 4:2 (Kremláček, Reitspies, Malát, Kolda)
29.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 1:4 (Princl)
31.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 8:2 (Hollar, Malát)

HC Energie Karlovy Vary

31.07. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 5:1 pp (Stejskal) 
08.08. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 0:3
09.08. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 1:2 (Holub, Jiskra)
11.08. HC Energie Karlovy Vary – Drážďany 6:1 (Holub 2, Berčík, Záruba, Černý, Maydl)
15.08. HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie 1:5 (Prošek)
16.08. HC Energie Karlovy Vary – Mannheim (turnaj v KV) 3:2 pp (Cankov,  Jiskra, Holub)
18.08. HC Energie Karlovy Vary – Kometa Brno (turnaj v KV) 4:1 (Křemen 2, Prošek, Křehlík) 
19.08. HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie (turnaj v KV) 5:4 pp (Křemen 2, Holub, Křehlík, Petrov)
25.08. HC Energie Karlovy Vary – Regensburg 4:3 (Petrov, Černý, Ptáček, Halberštát)
28.08. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK 6:4 (Křehlík 3, Křemen, Záruba, Halberštát)

Rytíři Kladno

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Slavia Praha

27.07. Mountfield HK – HC Slavia Praha 7:3 (Macek, Křenek, Černý)
31.07. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 0:4
02.08 HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 2:0 (Antoš, Brož)
07.08. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 3:4 sn 
13.08. HC Slavia Praha – Eisbären Berlín 5:2 (Havrda 2, Holý, Hradil, Hasil)
14.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:1 (Havrda, Holý)
18.08. HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň (turnaj) 6:0 (Štibingr 2, Havrda, Hradil, Zderadička, Brož)
18.08. Starbulls Rosenheim – HC Slavia Praha (turnaj) 2:5 (Štibingr 2, Hasil, Macek, Havrda)
19.08. HC Slavia Praha – ČEZ Motor České Budějovice (turnaj) 4:1 (Martinec 2, Klatt, Brož)
19.08. HC Litvínov – HC Slavia Praha (turnaj) 4:1
23.08. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 0:3
24.08. HC Slavia Praha – Norsko 6:4
28.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:2
30.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha

Piráti Chomutov

31.07. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 5:1 pp (Švec 2, Ouřada, Bajer, T. Koblížek)
02.08. Piráti Chomutov – HC Plzeň 1929 1:2 pp (Beneš)
07.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov 4:1 (Chlán)
08.08. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 0:3 (Chlán, Holka, Švec)
16.08. Kölner Haie – Piráti Chomutov (turnaj v K. Varech) 3:4 (Bajer, Koblížek, Mežnar, Zeman)
17.08. Piráti Chomutov – HC Dukla Jihlava (turnaj v K. Varech) 2:4 (Pech, Kleiner)
19.08. Piráti Chomutov – Adler Mannheim (turnaj v K. Varech) 2:5 (Ouřada, T. Koblížek)
22.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 2:3 pp (Pech, Prokop)
28.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:2 (Lobodowski, Chlán, Ouřada)
29.08. HC Plzeň 1929 – Piráti Chomutov 1:4 (Ouřada, Koláček, Pech, Holka)

HC Litvínov

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Skupina B

HC Sparta Praha

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Bílí Tygři Liberec

31.07. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 2:2 pp (Vomáčka, Adamec)
02.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 4:5 (Rychlovský 2, Vomáčka, Šeliga)
07.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov 4:1 (Drábek, Hájek, Šafařovský, Bitman (TS))
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov (turnaj v Pardubicích) 4:2 (Cikhart 2, Kovář, Rychlovský)
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:1 (Jiruš, Charvát)
12.08. Bílí Tygři Liberec – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Pardubicích) 3:1 (Adamec, Rychlovský, Šeliga)
12.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích) 2:0 (Kovář, Liška)
14.08. HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec 5:1 (Liška)
17.08. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha 4:5 sn (Drábek 2, Moc, Dospěl)
22.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 2:3 sn (Šafařovský, Najman, Cikhart)
24.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec 4:2 (Dospěl, Hájek)
28.08. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec 2:0
31.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 8:2 (Ira, Šeliga, Dospěl, Žůrek, Najman, Žemba, Strnad, Hampl)

HC Dynamo Pardubice

31.07. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 0:4
02.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav 8:1
09.08. Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice 3:1 
11.08. HC Dynamo Pardubice – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Pardubicích) 7:0 (Bucek 3, Kostka, Šír, Hebek, Antoníček)
11.08. HC Dynamo Pardubice – HC Litvínov (turnaj v Pardubicích) 4:0 (Tobiáš 2, Leder, Hledík)
12.08. HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 6:1 (Chára 2, Bucek, Blažej, Jelínek, Trejbal)
12.08. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec (turnaj v Pardubicích) 0:2
16.08. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 3:1
21.08. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 0:2 (Leder, Rozlínek)
23.08. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice 4:5
28.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:2
30.08. HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha 1:7

Mountfield HK

27.07. Mountfield HK – HC Slavia Praha 7:3 (Pinkas 2, Janda, Kuboš, Síla, Jušta, Jakubec)
02.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 4:5 (Hrabčák 2, Jakubec, Daniel, Šedivý)
03.08. HC Olomouc – Mountfield HK 3:8 (Sklenář 2, Lang, Síla, Kukla, Pinkas, Kuboš, Jušta)
08.08. BK Mladá Boleslav – Mountfield HK (turnaj v Ml. Boleslavi) 3:5 (Kukla, Síla, Janda, Ďuriš, Hrabčák)
08.08. AZ RESIDOMO Havířov – Mountfield HK (turnaj v Ml. Boleslavi) 1:2 (Ďuriš,  Kynčl)
09.08. Lidingö Vikings HC – Mountfield HK (turnaj v Ml. Boleslavi) 4:6 (Sklenář 2, Hrabčák 2, Síla, Poppel)
09.08. Mountfield HK – Orli Znojmo (turnaj v Ml. Boleslavi) 5:2 (Ďuriš 2, Janda, Kukla, Sklenář) 
14.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:1 (Pajer)
16.08. Mountfield HK – BK Havlíčkův Brod 6:2 (Jakubec, Šedivý, Kašpar, Síla, Hrabčák, Řehák)
17.08. Mountfield HK – Eisbären Berlín 9:1 (Síla 2, Šedivý 2, Poppel, Ďuriš, Kukla, Kašpar, Pěnčík)
21.08. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 0:2
24.08. Mountfield HK – HC Olomouc 4:1 (Janda 2, Poppel, Müller)
28.08. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec 2:0 (Sklenář, Dominik Šedivý)
30.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (Sklenář 2, Lang, T. Pinkas, Poppel)

BK Mladá Boleslav

31.07. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 2:2 pp
01.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav 8:1 (Moucha)
08.08. BK Mladá Boleslav – Mountfield HK (turnaj v Ml. Boleslavi) 3:5 (Zajíček, Houška,Simon)
09.08. AZ RESIDOMO Havířov – BK Mladá Boleslav (turnaj v Ml. Boleslavi) 4:2
09.08. BK Mladá Boleslav – Stockholm (turnaj v Ml. Boleslavi) 6:2
10.08. BK Mladá Boleslav – Orli Znojmo (turnaj v Ml. Boleslavi) 7:0
16.08. Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav 3:1 (Imlauf)
21.08. BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno 2:3
23.08. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice 4:5 (Zajíček 2, Imlauf, Závora)
28.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:1 (Klikorka)
30.08. HC Litvínov – BK Mladá Boleslav 6:2 (Grim, Bitman)

BK Havlíčkův Brod

03.08. BK Havlíčkův Brod – Orli Znojmo 5:3 (Košťál, Kopic, Klofáč, Fiala, Vacík)
04.08. BK Havlíčkův Brod – Orli Znojmo 5:2 (Petržilka, Pokorný, Tecl, Kopic, Cachnín)
07.08. BK Havlíčkův Brod – Kometa Brno 2:3 (Tecl (TS), Petržilka)
11.08. HC Dynamo Pardubice – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Pardubicích) 7:0
11.08. BK Havlíčkův Brod – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:4 (Košťál, Petržilka)
12.08. BK Havlíčkův Brod – Bílí Tygři Liberec (turnaj v Pardubicích) 1:3 (Kopic)
12.08. HC Litvínov – BK Havlíčkův Brod (turnaj v Pardubicích) 1:2 (P. Vacík, Dudycha)
16.08. Mountfield HK – BK Havlíčkův Brod 6:2 (Kulhánek, Tecl)
17.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 1:3 (Dvořák)
23.08. SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod 2:3 (Kulhánek 2, Kohout)
28.08. Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod 3:4 pp (Pokorný, Cachnín, Fiala, Petržilka)
30.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (Kulhánek, Pokorný)

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Skupina C

HC Motor České Budějovice

HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava 2:3
HC David servis České Budějovice – HC Motor České Budějovice 5:3
HC David servis České Budějovice – HC Motor České Budějovice 6:1
HC Litvínov – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 6:4
Starbulls Rosenheim – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 0:5
HC Slavia Praha – HC Motor České Budějovice (turnaj v Litvínově) 4:1
HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň (turnaj v Litvínově) 5:4 sn
HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice 1:6

HC Dukla Jihlava

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Kometa Brno

03.08. HC Kometa Brno – VHK ROBE Vsetín 7:2
07.08. BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno 2:3 (Kadlic, Snášel, Kunc)
17.08. Mannheim – HC Kometa Brno (turnaj v Karlových Varech) 4:1 (Popelka)
18.08. HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v K. Varech) 1:4 (Kadlic)
19.08. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava (turnaj v K. Varech) 4:2 (Kadlic 2, Kučerík, Kunc)
23.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín (v Blansku)
28.08. HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod 3:4 pp
30.08. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno

HC Olomouc

31.07. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 3:2 (Štědrý, Ministr)
03.08. HC Olomouc – Mountfield HK 3:8 (Pěcha, Kořenek, Mácha)
08.08. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 4:3 (Kaplan, Vosátko, Štědrý)
10.08. HC Dukla Jihlava – HC Olomouc 6:3 (Tichý 2, Štědrý)
14.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:1 (Kalač, Hlaváč, Horký)
16.08. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 3:1 
21.08. HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA 9:3 (Štědrý 2, Mácha 2, Kaplan, Ministr, Dvořák, Bahounek, Kořenek)
23.08. HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice 4:1 (Kořenek 2, Mácha 2)
24.08. Mountfield HK – HC Olomouc 4:1 (Kořenek)
28.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc 3:1 (Kořenek)
30.08. VKH ROBE Vsetín – HC Olomouc 7:4 (Štědrý, Dvořák, Ministr, Mácha)
01.09. HC Olomouc – HC AZ Havířov 2010 1:0 (Hlaváč)

EC Red Bull Salcburk

11.08. EC Red Bull Salcburk – Eisbären Berlín 1:4
12.08. EC Red Bull Salcburk – Eisbären Berlín 3:2
17.08. JYP Jyväskylä – EC Red Bull Salcburk 1:6
18.08. Ässät Pori – EC Red Bull Salcburk 8:7
18.08. HPK Hämeenlinna – EC Red Bull Salcburk 2:5
19.08. Tappara Tampere – EC Red Bull Salcburk 1:10
24.09. Linköping HC – EC Red Bull Salcburk 6:3
25.09. Djurgårdens IF – EC Red Bull Salcburk 8:7 
26.08. Frölunda HC – EC Red Bull Salcburk 2:7

SKLH Žďár nad Sázavou

03.08. Dynamo Pardubice – SKLH Žďár nad Sázavou 3:4 
07.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dukla Jihlava 2:1 
08.08. SKLH Žďár nad Sázavou – SK Horácká Slavia Třebíč 9:3
17.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 1:3
21.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dynamo Pardubice 8:2
23.08. SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod 2:3
28.08. HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár nad Sázavou 4:5

Skupina D

HC VÍTKOVICE RIDERA

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

PSG Berani Zlín

31.07. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 3:2
07.08. PSG Berani Zlín – HC ZUBR Přerov 5:4 sn
09.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín
14.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:1
16.08. PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA 6:2
23.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín (v Blansku)
28.08. HC ZUBR Přerov – PSG Berani Zlín 3:2 pp (Fajkus, Pröschl)
30.08. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno

AZ RESIDOMO Havířov

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

VHK ROBE Vsetín

03.08. Kometa Brno – VHK ROBE Vsetín 7:2
11.08. HC Zubr Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 6:2 (Holba, Zetocha)
11.08. VHK ROBE Vsetín – HC Tábor (turnaj v Přerově) 15:0 (Krupa 4, Kožený 3, Petriska 2, Gorás, Frimel, Jenáček, Lukačka, Pospíšil, Vašenka)
12.08. Banská Bystrica – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 4:1 (Lukačka)
12.08. VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou (turnaj v Přerově) 3:3 (Krupa, Tulpa, Veselý)
17.08. AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín 2:3
24.08. VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov 1:2 (Frydrych)
30.08. VHK ROBE Vsetín – HC Olomouc 7:4 (Klímek 2, Krupa, J. Jenáček, Zetocha, Pospíšil, Lukačka)
31.08. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín 5:3

HC Oceláři Třinec

04.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC Oceláři Třinec (turnaj) 1:2 (Králík, Michálek)
04.08. HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec (turnaj) 5:1 (Matěj)
08.08. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 4:3 (Geidl, Havránek, Krč, Matěj)
11.08. BK Havlíčkův Brod – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:4 (Mikler, Matěj, Najsar, Čmiel)
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 2:1 (Čmiel)
12.08. HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích) 6:1
12.08. HC Litvínov – HC Oceláři Třinec (turnaj v Pardubicích)
19.08. HV71 – HC Oceláři Třinec (SP juniorů v Soči) 7:2 (Michálek, Przybyla)
21.08. HC Oceláři Třinec – Davos (SP juniorů v Soči) 3:2 pp (Kaukič, Kalus, Przybyla)
23.08. HC Oceláři Třinec – EC Red Bull Salcburk (SP juniorů v Soči) 1:7 (Indrst)
24.08. Jokerit Helsinky – HC Oceláři Třinec (SP juniorů v Soči) 7:1 (Krč)
31.08. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín 5:3

HC ZUBR Přerov

28.07. HC ZUBR Přerov – HC VÍTKOVICE RIDERA 0:0
28.07. HC ZUBR Přerov – HC VÍTKOVICE RIDERA 1:2 (Takáč)
02.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC ZUBR Přerov 6:0
07.08. PSG Berani Zlín – HC ZUBR Přerov 5:4 sn (Kylnar, Bieniek, Kristek, Zmeškal)
11.08. HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj) 6:2 (Chytil 2,Kopeček, Tarnoczy, Indrák, Kylnar)
11.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC ZUBR Přerov (turnaj) 4:1 (Fencl)
12.08. HC Tábor – HC ZUBR Přerov (turnaj) 2:16 (Tarnoczy 4, Chytil 3, Hradil 3, Hanák 2, Vlček, Vohrabal, Krátký, Zeman)
12.08. HC ZUBR Přerov – Banská Bystrica (turnaj) 5:2 (Chytil, Zmeškal, Hradil, Kristek, Kylnar)
17.08. HC ZUBR Přerov – HK Skalica 17:1 (Indrák 3, Bieniek 3, Hradil 2, Kopeček 2, Kylnar, Zmeškal, Tarnoczy, Holík, Chytil, Kristek, Krátký)
22.08. HK Skalica – HC ZUBR Přerov 1:3
28.08. HC ZUBR Přerov – PSG Berani Zlín 3:2 pp (Takáč, Dvořáček, Indrák)

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

ELIOD Extraliga dorostu

Skupina Západ

HC Škoda Plzeň

31.07. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 4:2 (Soukup 2, Matoušek, Kupčo)
02.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 8:3 (Korčák 2, Jánský, Matoušek, Kreuzman, Hodinář, Fiala, Hauser)
07.08. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 1:2 (Kaiser, Šiler)
10.08. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha 2:3 (Korčák, Jiříček)
13.08. HC Škoda Plzeň – HC Litvínov 3:4 (Dáňa, Korčák, Hauser)
18.08. PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 3:6 (Soukup 3, Jasečko, Kupčo, Dáňa)
18.08. AZ RESIDOMO HAVÍŘOV – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 2:7 (Soukup 2,  Korčák 2, Jasečko, Kupčo, Dáňa)
19.08. Mountfield HK – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 4:3 sn (Jiříček, Hauser, Kanta)
19.08. HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 3:0
24.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 2:3 pp (Korčák, A. Matoušek, Hauser)
28.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň 1:3 (Kupčo, Hauser, Soukup) 

HC Sparta Praha

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Energie Karlovy Vary

06.08. HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary (President Cup) 2:1 sn (März)
06.08. HC Energie Karlovy Vary – CSKA Moskva (President Cup) 0:16
07.08. HC Energie Karlovy Vary – HK Dukla Trenčín (President Cup) 6:4
12.08. HC Energie Karlovy Vary – Drážďany 1:4 (Blecha)
18. 08. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v Chomutově) 14:2 (Vican, Krmač)
18.08. HC Energie Karlovy Vary – ČEZ Motor České Budějovice (turnaj v Chomutově) 3:1 (Šmajda 2, Sapoušek)
23.08. HC Energie Karlovy Vary – Weiden 8:3
25.08. HC Energie Karlovy Vary – Regensburg 5:6
28.08. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK 1:2 (Korčmaroš)
01.09. HC Energie Karlovy Vary – HC Meteor Třemošná 4:5 (Šmajda 2, März, Zolnaj)

Rytíři Kladno

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Slavia Praha

27.07. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 4:3 (Srdínko 2, Slavíček 2)
31.07. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 3:2 (Hofman, Slavíček)
02.08 HC Slavia Praha – HC Meteor Třemošná 1:4 (M. Svoboda)
03.08. PZ Kladno – HC Slavia Praha 4:3 pp
10.08. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha 2:3 
11.08. HC Litvínov – HC Slavia Praha 4:1
12.08. HC Slavia Praha – Velké Popovice 6:0  
16.08. HC Slavia Praha – PZ Kladno 1:3 (Růzha)
16.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha 3:2 (Vymětal, Hofmann)
21.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:5 (Srdínko, Rulc, Srdínko,  Brummel, Altrichter)
24.08. HC Meteor Třemošná – HC Slavia Praha 2:7 (Malínek 2, Slavíček 2, Altrichter, Palát, Brummel)
28.08. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 2:6
29.08. HC Slavia Praha – HC Poděbrady 4:5 sn (Novák, Kořánek, Černý, Štěpánek)
31.08. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 5:2 (Brummel, Hofmann, Slavíček, Srdínko, Vymětal)

Piráti Chomutov

27.07. Piráti Chomutov – HC Meteor Třemošná 6:4 (Štefančík, Kalčík, Príhoda, Rindoš, Ekrt, Poschl)
02.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 8:3 (Vostiňák, Kulich, T. Svoboda)
07.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:2 (L. Koblížek, Iljuk, Príhoda)
11.08. Piráti Chomutov – HC Meteor Třemošná (turnaj v Č. Budějovicích) 8:1 (Štefančík, Jiří Kulich, Martínek, Iljuk, Vostiňák, Döring, Príhoda, T. Svoboda)
11.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Č. Budějovicích) 3:4 pp (Štefančík 2, Spudich, Príhoda) 
12.08. Piráti Chomutov – Orli Znojmo (turnaj v Č. Budějovicích) 19:1 (Štefančík 5, T. Svoboda 2, M. Pöschl 2, Perný 2, T. Šilar, Ekrt, Vostiňák, Iljuk, Döring, Jiří Kulich, Vostiňák)
12.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Č. Budějovicích) 1:2 (Perný, Kalčík)
18.08. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v Chomutově) 14:2 (Štefančík 5, Kalčík 2, Spudich 2, Svoboda 2, Kulich 2, Ekrt)
18.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Chomutově) 2:8 (Štefančík 5, Iljuk, Kulich, Svoboda)
22.08. BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov 8:3 (L. Koblížek 2, T. Svoboda)
24.08. Piráti Chomutov – ESC Drážďany 6:2 (Kalčík 2, Príhoda 2, T. Šilar, Spudich)
28.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň 1:3 (Ekrt)
31.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 3:2 

HC Litvínov

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Meteor Třemošná

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

PZ Kladno

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Kobra Praha

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Skupina Střed

HC Motor České Budějovice

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Dynamo Pardubice

31.07. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 4:5 pp
02.08. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice 3:7
07.08. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec 6:5 sn
09.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 8:0
15.08. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava 1:5
16.08. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK 4:3
21.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha 4:5
25.08. HC Dynamo Pardubice – BK Havlíčkův Brod (turnaj) 4:0 (Nekvinda, kloz, Červenka, Vašíček)
25.08. HC Dynamo Pardubice – HC Litvínov (turnaj) 3:4 sn (Šervenka 2, Štetka)
26.08. HC Dynamo Pardubice – Mannheim (turnaj) 4:2 (Formánek, Kloz, Nekvinda, Matuška)
26.08. HC Dynamo Pardubice – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj) 2:4 (Formánek, Herčík)
29.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav

Bílí Tygři Liberec

03.08. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 7:1 (Plos 2, Trunda 2, Hujer, Polák, Jenčovský)
07.08. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec 5:5 (Putz, Gajda, Damašek, Tůma, Plos)
09.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 8:0 (Měchura 2, Putz 2, Gajda, Vodlan, Trunda, Jenčovský)
17.08. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 3:6 (Trunda 2, Rossmy, Šíma, Kříž, Šedivý)
21.08. Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec 11:4 (Hujer, Jenčovský, Putz, Plos) 
23.08. Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno 5:4 sn (Rossmy, Gajda, Plos, Jenčovský, roz. nájezd Hujer)
24.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň 2:3 pp (Trunda, Plos)
31.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 3:2 (Vodlan 2)

Mountfield HK

26.07. Mountfield HK – HC Olomouc 10:1 (Pinkas 3, Brožek 2, Novotný, Pavlata, Budina, Boukal, Králik)
30.07. Generation France – Mountfield HK 1:4 (Pajer 2, Budina, Marha)
31.07. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 4:6 pp (Marha 2, Moravec, Pelda)
03.08. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava 4:2 (Havlíček, Moravec, Budina, Pajer)
07.08. HC Olomouc – Mountfield HK 1:5 (Pajer, Pinkas, Pavlata, Jerman, Beneš)
10.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:4 (Marha 2, Pajer, Moravec)
15.08. Mountfield HK – SKLH Žďár nad Sázavou 13:0 pp (Giesl 3, Brožek 2, Pinkas 2, Marha 2, Beneš, Gaspar, Havlíček, Budina)
16.08. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK 4:3
18.08. HC Kometa Brno – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 0:4 (Moravec 3, Pelda)
18.08. PSG Berani Zlín – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 1:4 (Pajer 2, Pelda, Moravec)
19.08. HC Škoda Plzeň – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 3:4 sn (Pajer, Budina, Marha, rozh. nájezd Beneš)
19.08. AZ RESIDOMO Havířov – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 1:4 (Pinkas, Brožek, Pinkas, Budina)
23.08. Mountfield HK – HC Tábor 6:1 (Pavlata 2, Pelda, Marha, Novotný, Marha)
24.08. HC Dukla Jihlava – Mountfield HK 3:5 (Moravec 2, Marha, Pavlata, Giesl)
27.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Mountfield HK 1:14 (Beneš 2, Táborský 2, Pelda 2, Budina 2, Brožek 2, Marha, Pavlata, Giesl, Jirků)
01.09. Mountfield HK – Nové Město nad Metují
05.09. HCM Jaroměř jun. – Mountfield HK 5:7 (Marha 2, Budina 2, Jirků, Boukal, Novotný)

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

HC Dukla Jihlava

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Kometa Brno

31.07. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
03.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno 5:3 (Brabenec 2, Masař)
08.08. HC Kometa Brno – HCM Warrior Brno (v Blansku) 7:2 (Brabenec 2, Sever 2, Fajmon, Mišiak, Sedláček)
16.08. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
18.08. HC Kometa Brno – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 0:4
18.08. HC Kometa Brno – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj ve Zlíně) 1:1
19.08. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín (turnaj ve Zlíně) 4:2
19.08. HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 3:0
22.08. HC Olomouc – HC Kometa Brno 3:12
28.08. HC Kometa Brno – HC Olomouc 9:3 (Horký 2, Linka, Sedláček, Šalé, Fajmon, Masař, Běhůnek, Harmin)
31.08. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava

BK Mladá Boleslav

03.08. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 7:1
07.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:1 (Sommer)
09.08. Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav 7:1 
14.08. BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno 5:4
17.08. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 3:6
22.08. BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov 7:5
29.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
31.08. Kobra Praha – BK Mladá Boleslav

BK Havlíčkův Brod

08.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0 (Dymák 3, Juřica, Prášek)
09.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:4 (Mi. Beneš, Juřica)
18.08. BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno 4:2 (Dymák, Jiráček, Kozlík, Matoušů)
23.08. HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod 1:2 sn (Holenda, rozh. nájezd Kuchta)
28.08. Warrior Brno – BK Havlíčkův Brod 3:4 

SKLH Žďár nad Sázavou

02.08. Warrior Brno – SKLH Žďár nad Sázavou 4:4 
08.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0
09.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dukla Jihlava 0:13
14.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Warrior Brno 2:7
15.08 Mountfield HK – SKLH Žďár nad Sázavou 13:0
27.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Mountfield HK 1:14
28.08. SK Horácká Slavia Třebíč – SKLH Žďár nad Sázavou 3:3
01.09. VSK Technika Brno – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0

HC Tábor

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Skupina Východ

HC VÍTKOVICE RIDERA

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

PSG Berani Zlín

01.08. PSG Berani Zlín – Canada Bears 11:2
01.08. PSG Berani Zlín – Northern Rage 9:2
02.08. PSG Berani Zlín – Northern Rage 8:2
02.08. PSG Berani Zlín – Canada Bears 14:2
09.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 7:3
15.08. PSG Berani Zlín – VHK ROBE Vsetín 3:6
18.08. PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň (turnaj ve Zlíně) 3:6
18.08. PSG Berani Zlín – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 1:4
19.08. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno (turnaj ve Zlíně) 2:4
19.08. PSG Berani Zlín – AZ RESIDOMO Havířov (turnaj ve Zlíně) 0:3
24.08. PSG Berani Zlín – VSK Technika Brno 6:1
31.08. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 5:4 sn

HC Olomouc

26.07. Mountfield HK – HC Olomouc 10:1 (Zembol)
01.08. HC Olomouc – VSK Technika Brno 1:5 (Zembol)
07.08. HC Olomouc – Mountfield HK 1:5 (Ruda)
09.08. HC Olomouc – PSG Berani Zlín 7:3 (Zembol 2, Prísažný 2, Václavský, Havel, Ruda)
15.08. VSK Technika Brno – HC Olomouc 4:4
18.08. HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 3:1 a 2:0
18.08. HC Olomouc – HC Tábor (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 1:2 a 0:2
18.08. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 0:6 a 3:1
19.08. HC ZUBR Přerov – HC Olomouc (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 0:2 a 0:1
19.08. HC Olomouc – SKLH Žďár nad Sázavou (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 1:2 a 0:2
22.08. HC Olomouc – Kometa Brno 3:12
28.08. Kometa Brno – HC Olomouc 9:3 (Drábek, Ruda, Havel)
31.08. PSG Berani Zlín – HC Olomouc 5:4 sn (Martinec, Sedláček, Fasner, Masare)
03.09. HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba 3:0 (Martinec 2, Zembol)

AZ RESIDOMO Havířov

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

VHK ROBE Vsetín

04.08. HC Zubr Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 7:8 (Jurek 2, Urban, Turek, Novotný, Babeliak, Kočí,  Kuchařík)
04.08. VHK ROBE Vsetín – Poprad (turnaj v Přerově) 9:2 (Bednařík 2, Babeliak, Kočí, Jurek, Půček, Kunst, Dědek, Turek)
05.08. HC Tábor – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 1:4 (Půček 2, Jurek, Kuchařík)
05.08. VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou (turnaj v Přerově) 10:5 (Turek 2, Bednařík 2, Jurek, Dědek, Půček, Kočí, Babeliak, Urban)
09.08. AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín 10:1
12.08. Púchov – VHK ROBE Vsetín 0:5 (Půček 2, Dědek, Babeliak, Kočí)
18.08. HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 5:1
18.08. HC Zubr Přerov – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 3:4
18.08. VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 6:0
19.08. HC Dukla Jihlava – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 3:2
19.08. VHK ROBE Vsetín – HC Tábor (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 4:2
22.08. VHK ROBE Vsetín – HC Brumov-Bylnice 12:4
30.08. VHK ROBE Vsetín – Púchov 4:3 (Bednařík 2, Kuchařík, Kočí)

HC Oceláři Třinec

06.08. HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary (President Cup) 2:1 sn (Wawrzkiewicz, rozh. nájezd Petrovský)
06.08. HC Oceláři Třinec – HK Dukla Trenčín (President Cup) 6:3 (Ramik 2, Przybyla, Samuhel,  Chovaniak, Tomiczek)
07.08. CSKA Moskva – HC Oceláři Třinec (President Cup) 7:1
07.08. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA (President Cup) 1:4 (Kašpárek)
08.08. HS Riga – HC Oceláři Třinec (President Cup) 8:3 (Ramik 2, Petrovský)

HC ZUBR Přerov

28.07. HC ZUBR Přerov – Draci Šumperk 3:4 sn (Jobánek 2, Štíbr)
04.08. HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj) 7:8 (Závadský 2, Buršík, Štíbr, Juřička, Kaprál, Hlávka)
04.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC ZUBR Přerov (turnaj) 4:6 (Jobánek 2, Shchipakin, Machalík, Halík, Kuncek)
05.08. HK Poprad – HC ZUBR Přerov (turnaj) 2:8 (Závadský 3, Kuncek, Brázda, Holík, Kuncek, Buršík)
05.08. HC ZUBR Přerov – HC Tábor (turnaj) 2:2 (Hradil, Ryšavý)
08.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC ZUBR Přerov 6:2 (Halík, Štíbr)
17.08. HC ZUBR Přerov – HK Skalica 10:1 (Brázda 3, Hlávka 2, Juřička 2, Halík, Fiala, Štíbr)
18.08. HC ZUBR Přerov – SKLH Žďár nad Sázavou (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 2:1 a 3:0
18.08. HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 2:3 a 1:1
18.08. HC Tábor – HC ZUBR Přerov (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 2:1 a 1:1
19.08. HC Olomouc – HC ZUBR Přerov (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 2:0 a 1:0
19.08. HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov (Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě) 1:0 a 1:1
22.08. HK Skalica – HC ZUBR Přerov 1:9
28.08. HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov 5:6 pp
30.08. HC ZUBR Přerov – AZ RESIDOMO Havířov 0:3

VSK Technika Brno

01.08. HC Olomouc – VSK Technika Brno 1:5 (Frýza 2, Fonrál, Hrnčíř, Přidal)
10.08. VSK Technika Brno – Skalica 7:2
15.08. VSK Technika Brno – HC Olomouc (v Boskovicích) 4:4
18.08. BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno 4:2
21.08. Skalica – VSK Technika Brno 2:5
24.08. PSG Berani Zlín – VSK Technika Brno 6:1
01.09. VSK Technika Brno – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0

HK Mladí Draci Šumperk

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HCM Warrior Brno

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz