Vzpruha pro Třebíč? Na měsíc a půl se jí vrací kanonýr Pekr

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

V Horácké Slavii bude do poloviny ledna hostovat útočník Matěj Pekr. Přichází z Kladna, za které vinou zranění odehrál jen osmnáct zápasů (1+4). Pekr se vrací do známého prostředí, na Vysočině působil i v předcházejících dvou ročnících. Nastoupí už ve středu proti Českým Budějovicím.

Fanshop

Pekrovo dočasné hostování je logické pro všechny zúčastněné.

Třebíč navzdory papírově silnému kádru tápe. Na domácím ledě prohrála posledních devět utkání a je mimo pozice pro play off. Příchod Pekra je přesně to, co nyní potřebuje. Ne, že by Horácké Slavii chyběli kvalitní útočníci, jen se zatím neprosazují tolik, jak se očekávalo. 

Také Pekr potřebuje impuls. Byly zápasy, kdy hrál až ve čtvrté formaci. Kladnu navíc dlouho chyběl kvůli zranění. Návrat na Vysočinu, kde se na něm jistě postaví třebíčské přesilovky, může Pekrovi pomoci.

A tím pádem i Kladnu, kam se hokejista se žlutými tkaničkami u bruslí v polovině ledna vrátí. Středočeši doufají, že s velkým střeleckým sebevědomím.

Matěj Pekr posílil Rytíře před letošní sezonou. Vyhlédl si jej Pavel Patera, trenér Kladna a jeho bývalý spoluhráč z Olomouce. V dresu Mory se stal v sezoně 2012/2013 nejlepším střelcem první ligy, tehdy dal jednatřicet branek. Po postupu kohoutů do nejvyšší soutěže pendloval mezi Olomoucí a Třebíčí. V Horácké Slavii si držel průměr půl gólu na zápas. 

Jak vypadá třebíčský útok?

Roman Erat, David Dolníček, Silvester Kusko, Adam Raška, Petr Mrázek, Matěj Pekr, Richard Kristl, Radim Zohorna, Tomáš Havránek, Jan Wasserbauer, Jan Milfait, Matěj Psota, Martin Čech, Milan Přibyl, Marcel Juráň, Lukáš Paták, Ondřej Malec, Jozef Huňa, Matěj Novák, Jiří Všetečka

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz