Vítkovičtí rafťáci na divoké vodě. Někteří se potápěli, směje se Dej

Foto: Facebook HC Vítkovice Ridera

Už týden se hokejisté Vítkovic potí na soustředění pod Tatrami. Úterní program si však zpestřili velmi netradiční zátěží – na raftech sjížděli divokou vodu v Areálu vodních sportů v Liptovském Mikuláši. "Byla to bomba," září na klubovém webu vítkovický lodivod Jakub Petr.

Fanshop

Vítkovičtí trenéři se snaží desetidenní dril v Liptovském Jánu co nejvíce zpestřit. V pondělí si kupříkladu ostravský celek kondičně vyšlápl na Poludnici, o den později si třífázový program zpříjemnil rafty. I když zpříjemnil možná není to správné slovo, byla to velká dřina.

„Asi to může vypadat jako zábava, ale je to pořádná makačka, a to nejen na ruce,“ upozorňuje kondiční trenér Igor Horyl, který se také posadil do jednoho z člunů. Stejně jako hlavní trenér Jakub Petr. „Ruce jsou cítit. Vlastně nejen ruce, protože zapojujete celé tělo,“ hlásí.

Vítkovičtí si vyzkoušeli také specifický způsob sjíždění vody bez lodi. Takzvaný kaňoning, při němž se hráči v plovacích vestách spustili do vody k největší peřeji. Vodní válec některé dost semlel, ale naštěstí to všichni přežili bez zranění. „Byla to bomba,“ prozrazuje Petr.

Foto: Facebook HC Vítkovice Ridera

Areálu vodních sportů v Liptovském Mikuláši si jeho svěřenci užívali, ačkoli nebyla nouze o nějaké ty karamboly. „Potrénovali jsme a také jsme se příjemně odreagovali. Ale byla to i zabíračka. Někteří to spojili s potápěním,“ směje se nová útočná posila Rastislav Dej.

Adrenalinové zpestření přípravy se povedlo. „Bereme to i jako způsob odbourání stereotypu a určitý team building, který k soustředění jednoznačně patří,“ zakončuje Petr, který si nedávno přímo v Liptovském Jánu plácl s brněnským šampiónem Peterem Trškou.

Foto: Facebook HC Vítkovice Ridera

Foto: Facebook HC Vítkovice Ridera

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz