VIDEO: Incident ze zápasu Českých Budějovic s Jihlavou

Moment ze středečního utkání mezi Motorem a Duklou, v němž Martin Kohout podrazil brankáře Gábu, rozvířil emoce. „Od jihlavského hráče to byla prasárna neskutečnýho kalibru! Zasloužil by si velkej distanc," zlobil se na pozápasové tiskové konferenci trenér Českých Budějovic Petr Rosol. Vedení Dukly si vyžádalo oficiální záznam utkání, aby si o zákroku udělalo vlastní názor a případně Kohouta potrestalo. Po zhlédnutí výše přiloženého videa od tohoto kroku ustoupilo.

Fanshop

Až tak horké to totiž nebylo - po zhlédnutí videozáznamu lze soudit, že se o likvidační a úmyslný zákrok nejednalo. Bohužel pro Davida Gábu má tento moment tak či onak neblahé následky. Při nešťastném pádu si natrhl vazy v kotníku a bude minimálně tři týdny na marodce.

„Vyjížděl jsem zpoza brány a sledoval hru, gólmana jsem si všiml až na poslední chvíli. Snažil jsem se mu uskočit, ale asi jsme se střetli nohama," uvedl pro hokej.cz ještě před zveřejněním záznamu Martin Kohout, forvard Dukly. „Žádný úmysl v tom nebyl, jenom jsem koukal na hru a jeho si nevšiml."

Kohout byl vyloučen do konce utkání. Dodatečný trest od disciplinární komise už zřejmě nepřijde.

Detailní informace o vypjatém utkání mezi Motorem a Duklou naleznete v TOMTO ČLÁNKU.

Úvodní foto: Pavel Kacerovský

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz