Velká posila pro Přerov! Na střídavé starty z Hradce přichází Čáp

Foto: Jan Pořízek, hokejprerov.cz

Minimálně v následujícím týdnu pomůže prvoligovému Přerovu hradecký obránce Zdeněk Čáp. Zubři o tom informovali na klubových stránkách.

Fanshop

„Od prvního zápasu nám chybí Lukáš Chmelíř a zdravotní problémy měli také Ľubomír Malina a Mikuláš Zbořil. Proto, když se naskytla možnost mít Zdeňka Čápa na střídavé starty, tak jsme jí využili," vysvětlil pro hokejprerov.cz sportovní manažer Pavel Hanák.

„Měl by se představit ve všech třech domácích zápasech, které nás nyní čekají. Jeho další působení v Přerově pak bude záviset na dohodě obou klubů," dodal.

Zubři se v sobotu utkají s Třebíčí, v pondělí hrají proti Ústí nad Labem a ve středu hostí Karlovy Vary.

„Měl by se představit ve všech třech domácích zápasech, které nás nyní čekají."

Když hrál Čáp v první lize naposledy – v sezoně 2014/2015 za Jihlavu – byl s osmadvaceti body (9+19) sedmým nejproduktivnějším obráncem základní části.

V posledních dvou ročnících se mihl i v Litoměřicích. Celkově ve WSM Lize nastoupil k 236 utkáním s bilancí 15+55. O patro výš zapsal 138 startů (5+21). V probíhající sezoně zatím zasáhl do dvou duelů, jinak dostávali přednost ostatní hradečtí beci. 

Soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři: Juraj Šimboch, Lukáš Klimeš, Daniel Huf, Tomáš Štůrala (stř. starty Zlín).

Obránci: Lukáš Chmelíř, Tomáš Valenta, Ľubomír Malina, Martin Novotný, Radomír Pala, Mikuláš Zbořil, Daniel Gazda, Michal Furch, Jiří Běhal, Oldřich Horák (stř. starty Zlín), Zdeněk Čáp (stř. starty Mountfield), Jakub Ferenc (momentálně ve Zlíně).

Útočníci: Milan Procházka, Tomáš Fořt, Roman Pšurný, Jan Berger, Jiří Goiš, Tomáš Sýkora, Karel Plášek, Gregor Koblar, Jakub Šlahař, Filip Dvořák, Šimon Kratochvíl, Jan Václavek, Jakub Navrátil, Štěpán Fryšara, Pavel Tomaník, Matouš Kratochvíl (momentálně ve Zlíně), David Šťastný (stř. starty Zlín), Lubomír Kovařík (hostování v Šumperku).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz