Vaněk už není generálním manažerem Varů. Střídá ho Holoubek

Foto: Kateřina Macečková, hokejkv.cz

Karlovy Vary mění po šestadvaceti letech generálního manažera: Miroslava Vaňka střídá Karel Holoubek (na fotce), který je zároveň majitelem klubu. Zda Vaněk v Energii zůstane na jiné pozici, Západočeši zatím neoznámili.

Fanshop

Vaněk zastával funkci generálního manažera Energie od roku 1991. Byl u vzestupu karlovarského hokeje završeného titulem v play off 2009, ale také u nezvládnuté baráže v minulé sezoně.

Karlovy Vary po pádu do WSM Ligy vyhlásily za cíl okamžitý návrat do nejvyšší soutěže, přišly ale o hlavního partnera – Sokolovskou uhelnou. Ta podporovala Energii částkou ve výši patnácti milionů korun.

„Finanční situace je natolik závažná, že jsem se rozhodl převzít aktivní řízení klubu."

„Doposud jsem činnost klubu z pozice majitele dozoroval, ale finanční situace je natolik závažná, že jsem se rozhodl převzít aktivně jeho řízení," vysvětluje Holoubek, proč se stal generálním manažerem. „Mým úkolem je stabilizovat finanční situaci takovým způsobem, abychom úspěšně zvládli účast ve WSM Lize a finančně zabezpečili chod mládežnického hokeje.“ 

Aktuální kádr HC Energie Karlovy Vary

Brankáři: Filip Novotný, Tomáš Závorka, Ondřej Kuchař.

Obránci: Matic Podlipnik, Daniel Krejčí, Vladimír Sičák,  Martin Rohan, Tomáš Kvapil, Martin Weinhold, Ondřej Šafář, Adam Rulík, Jan Tomeček, Ondřej Pajk.

Útočníci: Ondřej Beránek, Dávid Gríger, Jakub Flek, Petr Stloukal, Tomáš Rachůnek, Stanislav Balán, Tomáš Rohan, Jaromír Kverka, Sebastian Gorčík, Michal Vachovec, Martin Kohout, Tomáš Harkabus, Václav Skuhravý, Milan Davídek, Martin Osmík, Matěj Zadražil, Henri Tuominen.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz