V Litvínově řeší krizi: Jednáme o příchodech obránce a tří útočníků

Foto: hcverva.cz

10. října 2017, 11:38

Adam Bagar

Vynulovali Liberec a Hradec Králové, od té doby se ale herně, střelecky a hlavně výsledkově trápí! Hokejisté Litvínova prohráli už sedmkrát za sebou při hrozivě vypadajícím skóre 6:21 a se sedmi body na kontě se krčí na chvostu extraligové tabulky.

Fanshop

Verva měla naposledy ideální šanci se chytit. Ale místo toho prohloubila svou krizi. V souboji nejhorších vyšla už potřetí v sezoně gólově úplně naprázdno a před vlastními příznivci padla s předposledními Pardubicemi 0:1 po samostatných nájezdech.

Chemici postupně ztrácejí sebevědomí, a to se odráží hlavně při zakončení. Za deset střetnutí nastříleli pouhých dvanáct branek a mají tak strašidelný průměr 1,2 vstřelené branky za zápas. Při sérii sedmi porážek dokonce mířili do černého jen šestkrát.

„Produktivita týmu je žalostná a s tím je potřeba urychleně něco dělat. Momentálně jednáme o příchodu dvou až tří útočníků a jednoho obránce. Nejsou vyloučeny ani další změny.“

„Je to křečovité, není tam lehkost v zakončení a klid. Svým způsobem to ovlivňuje hlava. Ale děláme vše proto, aby se to zvedlo. Mužstvo ovšem musí cítit, že by také potřebovalo posílit,“ prozrazuje trenér Radim Rulík, který postrádá Viktora Hübla.

Litvínovské vedení Rulíkovi věří, ale nepříjemnou situaci musí řešit. „Vedení klubu v těchto dnech vyhodnocuje možná řešení, v první fázi se změny budou týkat hráčského kádru,“ hlásí klub ve svém vyjádření, jež hokej.cz zaslal Vladimír Novotný.

Na Litvínovu leží deka. Situace je vážná, hlásí vytočený Petrásek »

„Produktivita týmu je žalostná a s tím je potřeba urychleně něco dělat. Momentálně jednáme o příchodu dvou až tří útočníků a jednoho obránce. Nejsou vyloučeny ani další změny,“ doplňuje vedení aktuálně posledního týmu extraligové tabulky.

Zastavit sérii porážek může Litvínov už v dohrávce čtvrtého kola na Spartě. „Situace je vážná a teď nás navrch nečeká nic lehkého, ale musíme předchozí výsledky hodit za hlavu a pokusit se tam bodovat,“ velí pětadvacetiletý gólman Michael Petrásek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz