Užitečná posila pro Slavii: z Prostějova přichází produktivní Krejčík

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Na začátku května rozvázal z rodinných důvodů smlouvu s Prostějovem. Chtěl působit blíž domovu – a tak se šestadvacetiletý útočník Lukáš Krejčík dohodl se Slavií. „Čekáme s manželkou první přírůstek do rodiny. To je teď pro mě věc na prvním místě," vysvětlil pro lhkjestrabi.cz.

Fanshop

Někdejší hokejista Liberce, respektive jeho farmy v Benátkách nad Jizerou, se nakonec z Hané stěhuje do hlavního města. „Doma budu moct být každý den, což poslední roky nešlo. Chtěl bych být manželce co nejvíce nápomocen, bude to pro nás oba něco nového."

„Hledali jsme různé alternativy, ale nakonec jsme se rozhodli Lukášovi vyjít vstříc. Je spousta věcí, které jsou více než sport, a tahle je jedna z nich," okomentoval odchod oblíbeného bojovníka sportovní manažer Prostějova Jiří Vykoukal.

„Chtěl bych poděkovat panu Vykoukalovi a panu Luňákovi (generální manažer Prostějova, pozn. redakce), že mi vyšli vstříc. Určitě padla i řeč, že bych se mohl v budoucnu vrátit, kdyby byl od klubu zájem," uvedl Krejčík pro klubové stránky Jestřábů.

Krejčík byl v minulé sezoně druhým nejproduktivnějším hráčem Prostějova. V 53 zápasech vstřelil devatenáct gólů a přidal šestadvacet asistencí. V základní části skončil na desátém místě ligové produktivity. 

„Čekáme s manželkou první přírůstek do rodiny. To je teď pro mě věc na prvním místě."

Už dříve Slavia přivedla Jaroslava Kasíka, Zdeňka Doležala, Martina Ondráčka a z partnerského Mountfieldu přišli Jindřich Barák, Ondřej Kopta a Lukáš Nedvídek. Na zkoušce je zadák Tadeáš Hejda.

Oproti loňsku skončili obránci Jan Pohl (Znojmo), Ronald Knot (Ml. Boleslav), Martin Bača nebo forvardi Petr Beránek s Jaromírem Kverkou (Karlovy Vary).

Aktuální kádr HC Slavia Praha

Brankáři: Dominik Frodl, Patrik Polívka.

Obránci: Jan Novák, Pavel Kolařík, Jindřich Barák, Jan Holý, Jaroslav Kasík, Antonín Růžička, Tadeáš Hejda, Dominik Valík.

Útočníci: Zdeněk Doležal, Martin Kadlec, Lukáš Krejčík, David Šafránek, Lukáš Nedvídek, Ondřej Kopta, Martin Ondráček, Martin Šagát, Zdeněk Kubica, Václav Krliš, Václav Jankovský, Denis Heldák, Aleš Furch, Petr Tejral, Tomáš Šmerha.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz