Sparta počká, Hlaváč upřednostnil Kladno! Rytíře má posílit i Mrázek

Foto: Josef Plechatý, hcdukla.cz

27. ledna 2016, 15:07

Marek Hedbávný

Spekulace se potvrdily - dvojnásobný mistr světa Jan Hlaváč se po takřka roční pauze vrací k hokeji. Stejně jako loni míří do druhé nejvyšší soutěže. Krom Hlaváče má středočeský celek posílit i Jaroslav Mrázek, který převážnou část letošního ročníku strávil v Kadani.

Fanshop

Informaci o návratu Jana Hlaváče k Rytířům přinesl web vasekladno.cz s odvoláním na Michala Sivka, hráčského agenta. Do Prahy má přiletět zítra a ke staronovému týmu se připojí nejdříve v pátek. „Se Spartou je domluvený, že má Kladno přednost, a pokud by Rytíři náhodou nepokračovali až do baráže, dohraje sezonu v pražském klubu," uvedl Sivek pro Jana Murárika.

„Se Spartou je domluvený, že má Kladno přednost. Pokud by Rytíři nepokračovali do baráže, dohraje sezonu za ni."

Kladenská kabina se od doby, co v ní Jan Hlaváč působil naposledy, výrazně obměnila. Prim hrají mladíci v čele s Davidem Stachem, nejproduktivnějším hráčem WSM Ligy. Zkušenosti však přijdou mladému týmu v cestě za návratem do Tipsport extraligy vhod. Proto se vedení poohlédlo po posilách a v předešlých dnech přivedlo ruského zadáka Arťoma "Atoma" Těrnavského a Marka Račuka, jenž už zažil postup s Chomutovem.

Brzy by mělo potvrdit příchody Jana Hlaváče a Jaroslava Mrázka. Mrázek s Račukem jsou pirátskou kompenzací za střídavé starty výše zmíněného Davida Stacha. Ve hře je podle portálu Vaše Kladno i zámořská posila do ofenzivy. 

Klíčová otázka zní: Nebudou zásahy do dobře fungující sestavy medvědí službou?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz