Souhvězdí Sparta. Vychází unikátní kniha o legendách pražského klubu

Foto: Jaroslav Legner, iSport.cz

8. října 2017, 13:35

hokej.cz

Souhvězdí Sparta. To je zbrusu nová unikátní kniha o největších osobnostech sparťanské hokejové historie! O třinácti legendách pražského klubu vyprávějí ti nejpovolanější – jejich bývalí spoluhráči. Křest knihy proběhne v neděli 15. října v O2 areně, ale zakoupit ji můžete už nyní pouze na webu Marken.cz.

Fanshop

Petr Bříza, Jan Gusta Havel, Karel Gut, Luděk Bukač, Vladimír Zábrodský, Jaroslav Hlinka, Jiří Holeček, Jiří Hrdina, Jiří Kochta, Pavel Richter, Jaroslav Šíma, František Tikal a Richard Žemlička. To jsou muži, kteří se tučným písmem vepsali do sparťanské historie.

Právě o nich nová kniha je. Autoři František Suchan a David Soeldner o legendách sesbírali zajímavý materiál od bývalých spoluhráčů. Díky tomu získává kniha unikátní vhled do jejich životů a představuje slavné hokejisty výjimečně poutavě a hlavně čtivě.

Křest knihy proběhne už v neděli 15. října. Přímo na ledě pražské O2 areny ji před utkáním Sparty s Chomutovem pokřtí Petr Bříza, Pavel Richter a Jan Gusta Havel. Po zápase s Chomutovem pak na fanoušky budou čekat ve Fanshopu také Richter s Havlem, kteří budou knihu podepisovat.

Zbrusu nový kousek můžete zakoupit už teď na webu Marken.cz za 269 korun. Dále v online Fanshopu Sparty Praha, ve Fanshopu české hokejové reprezentace, v kamenné prodejně v O2 areně a na stáncích už při utkání Sparty s Litvínovem či od středy 11. října ve Fanshopu Sparty Praha v Holešovicích.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz