Sedmý víkend dívčího hokeje se blíží. V Česku letos na třech místech!

Foto: Martin Voltr

24. září 2017, 14:22

Martin Voltr

Začátek října tradičně patří světovému víkendu dívčího hokeje, letos pokračuje už sedmým rokem. A v České republice tentokrát na třech místech současně. Akci pro malé hokejistky hostí v neděli 8. října Příbram, Světlá nad Sázavou a Blansko.

Fanshop

Celosvětová „rodina“ ženského hokeje neustále roste, jedním z velkých důvodů je právě i růžový víkend na startu podzimu. Mezinárodní hokejová federace ho spustila v roce 2011, postupně se nabalují země z celé planety. Vedle Mexika, Rumunska či Islandu se loni bruslilo na čtyřech místech v Jihoafrické republice, na pěti v Austrálii, v obchodním centru uprostřed Hongkongu...

I Český svaz ledního hokeje tentokrát rozšířil náborovou akci do tří měst. Tak, aby to nikdo neměl příliš daleko – do Příbrami, Světlé nad Sázavou a Blanska. Všechno vypukne v neděli 8. října úderem deváté hodiny, končit se bude v 16 hodin.

Srdečně vítány jsou všechny dívky od 4 do 16 let bez ohledu na dosavadní hokejové zkušenosti. Dopoledne je po rozcvičce na suchu čeká hodinový trénink na ledě, odpoledne zase soutěže v dovednostech a turnaj v minihokeji. Věnovat se jim budou reprezentační trenéři, radit zase hokejistky z národních týmů.

K účasti stačí jediné – vybrat si místo a přihlásit se e-mailem na adresu vyber15@czehockey.cz.

Pro naděje českého ženského hokeje tím ale celý ročník teprve začíná. Už v posledních letech se velkého zájmu dočkaly i další akce, také letos bude následovat druhé kolo v lednu a třetí v březnu. Po sezoně navíc přijde na řadu jednodenní kemp na suchu se cvičením zábavnou formou. A poslední týden v červenci bude tradičně patřit týdenní letní hokejové škole.

Loňský víkend dívčího hokeje proběhl v Náchodě:

Foto: Martin Voltr

Foto: Martin Voltr

Foto: Martin Voltr

Foto: Martin Voltr

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz