Rodiče mě občas na trénink museli postrčit, říká David Kämpf

Foto: Aleš Krecl, cslh.cz

Útočník David Kämpf patří mezi hráče, kteří v této sezoně zazářili a udělali další progres. Chomutovský odchovanec už v mládežnických letech prokazoval výjimečný talent. Teď už září i v seniorské kategorii. Je jedním z mála, kteří v jednom klubu vyrostli a zároveň si za něj mohli zahrát i nejvyšší soutěž.

Fanshop

Seznamte se blíže s Davidem Kämpfem, který patří v Chomutově mezi nejpopulárnější osobnosti. Dozvíte se, že občas už rozdává autogramy i přímo ve městě. Poodhalí svůj vztah s koučem Pirátů Vladimírem Růžičkou, vybere svého nejoblíbenějšího spoluhráče, rodinné zázemí, plány do budoucnosti a také své aktuální vzdělání. Jak to má s maturitou? Zvládl jí jako extraligový hráč?

Národní tým po 5 letech v Chomutově, vstupenky na Nory v prodeji »

David Kämpf bude v Chomutově i při reprezentačních zápasech proti Norsku a pro fanoušky si připravil malý kvíz. I díky této reportáži se na jeho otázky bude lépe odpovídat. Tak nezapomeňte 12. a 13. března dorazit do SD arény. Vstupenky jsou stále v prodeji, více informací najdete zde.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz