Poslední Havířov odvolal trenéra Mikeše! Mužstvo převzal Janeček

Foto: Karel Vaculík, hc-havirov.cz

Havířov, který je po šestnácti kolech na posledním místě prvoligové tabulky, mění složení realizačního týmu. Končí Štefan Mikeš, hlavním trenérem se stal jeho dosavadní asistent Martin Janeček. Tomu pomůže manažer Patrik Rimmel.

Fanshop

Po skvělém startu, kdy se AZet držel na čele WSM Ligy, přišla výsledková krize. V posledních deseti zápasech nasbíral Havířov pouhé tři body a klesl na sestupovou čtrnáctou příčku.

Ve středu nestačil na Slavii, která tak zaznamenala první vítězství od doby, co přehodnotila ambice a za pochodu skládá nový tým. 

Právě po domácí porážce s Pražany byl Štefan Mikeš, bývalý trenér Slovanu Bratislava nebo slovenské dvacítky, odvolán. Jako první v letošním ročníku.

Řízení A-týmu se ujal Martin Janeček, dosavadní asistent a v minulosti kouč havířovské nebo prostějovské mládeže. Na střídačku míří také Patrik Rimmel, manažer klubu a nově Janečkův asistent.

Trápení AZetu je překvapivé. Nemá vůbec špatný tým, ba naopak. V brance je spolehnutí na Marka Laca a obrana se točí okolo Karola Koríma, Daniela Semana a Jiřího Krisla. A pak jsou tu čtyři kvalitní útočné formace s řadou hráčů, kteří mají extraligové ambice. 

Přesto to nejde.

Slezané se zatím trefili pouze čtyřiatřicetkrát, nejméně ze všech účastníků WSM Ligy. Na postupovou desítku proto ztrácí sedm bodů. Náskok třináctého Mostu a dvanácté Kadaně je pak jednobodový. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz