Plameny hrají pro věž. Ve Žďáru pomohou také Sýkora a Rolinek

Foto: Jan Škárka, hokejzr.cz

Žďárští fanoušci už se jistě těší na ostrý start druhé ligy. První domácí duel sezony sehraje tamní klub ve středu 13. září. Na Bouchalkách vyzve Kolín. Součástí zápasu bude charitativní akce s názvem Plameny hrají pro věž. Jejím cílem je získat prostředky na zakoupení laparoskopické operační věže pro urologické oddělení novoměstské nemocnice.

Fanshop

Klub tím navazuje na předchozí charitativní akce. Tentokrát se rozhodl podpořit právě nákup operační věže pro urologii nemocnice v Novém Městě na Moravě, neboť právě tato zdravotní problematika má blízko k hokejistům či fanouškům. Ti jsou tvořeni především mužskou částí populace, která je často ohrožena vážnými onemocněními prostaty.

Pomoci může každý. Zapojte se do aukce a získejte speciální dres

Během zápasu proběhne sbírka, kterou základní sumou založí vedení klubu a doplní pak hráči, funkcionáři, partneři, fanoušci a všichni další návštěvníci. Kromě toho byl vyroben speciální dres Plamenů s názvem akce, podpisy hráčů prvního týmu i pozvaných hostů. Už s předstihem bude tento unikátní dres dražen prostřednictvím internetové aukce.

Během první přestávky duelu Žďáru nad Sázavou s Kolínem bude slavnostně předán výherci, ve druhé pauze pak vedení nemocnice převezme celkovou vybranou částku prostřednictvím symbolického šeku. Pomoc může opravdu každý. Po stadionu se budou pohybovat hostesky, které komukoli umožní vložit příspěvek do připravené pokladničky.

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Dobročinnou akci osobně podpoří dva odchovanci žďárského hokeje, na Bouchalkách se představí kapitán mistrů světa z roku 2010 Tomáš Rolinek a juniorský reprezentant Martin Kaut, které doplní pardubický spoluhráč Petr Sýkora. Trio se mimo jiné zúčastní slavnostního vhazování a autogramiády. Nebudou chybět ani další velmi zajímavé osobnosti.

Fanoušci se mohou těšit na zajímavý doprovodný program, ten vypukne už dvě hodiny před úvodním buly na ovále vedle stadionu. Co konkrétně na ně čeká? Spousta soutěží, tématická zdravotnická osvěta s možností měření tlaku a BMI, prezentace záchranné služby, už zmíněná autogramiáda nebo ukázky brankářského tréninku s pukometem.

Program akce:

16:00 Začátek doprovodného programu na ovále u zimního stadionu
17:45 Začátek oficiálního programu na ploše zimního stadionu
18:00 Začátek utkání SKLH Žďár nad Sázavou – SC Kolín

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz