Petran pomůže Zlínu, Illo Havířovu. Za AZ nastoupí i vyhozený Beránek

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

Havířov hlásí před domácí partií s Karlovými Vary další drobné změny v kádru. Proti lídrovi WSM Ligy se v útočných řadách AZetu představí zlínský útočník Radoslav Illo a překvapivě také Petr Beránek, který v týdnu dostal padáka. Klub o tom informoval na svém webu.

Fanshop

Havířov v posledním zápase ztratil luxusní vedení 4:1 a před svými fanoušky padl ostudně 4:8 s Ústím nad Labem. To už byla poslední kapka pro tamní vedení, které je nespokojené jak s hrou, tak s výsledky. "Dnes byla ukončena spolupráce s hráči Markem Lacem, Marcelem Petranem a Petrem Beránkem," oznámil AZ ve čtvrtek.

"Přeju si, aby si každý hráč po utkání mohl říct, že do toho dal vše a odehrál to srdcem. V tom případě budou spokojení i fanoušci, ať je výsledek jakýkoliv,"

O dva dny později je ale zase mnohé jinak. AZet má totiž dál velké problémy s marodkou, navíc mu nebyli uvolněni hráči z Tipsport extraligy. "Z tohoto důvodu i dnes nastoupí Petr Beránek," vysvětluje havířovský manažer Patrik Rimmel. Kromě Beránka se v ofenzivě Havířova představí také slovenská posila z extraligového Zlína.

Foto: Michal Polák, hc-havirov.cz

"Došlo k dohodě o výpůjčce hráčů mezi naším týmem a klubem Aukro Berani Zlín, který naopak řeší marodku v obraně. V útoku nám proti Karlovým Varům vypomůže Radoslav Illo, v nedělním utkání se Spartou pak v dresu Zlína nastoupí Marcel Petran," hlásí Rimmel před domácí partií s Karlovými Vary, které teď kralují WSM Lize.

Po bídném začátku změny. V Havířově skončili Laco, Petran a Beránek »

Zápas startuje v 17 hodin a fanoušci na něj půjdou zdarma. Vedení mužstva společně s hráči se chce tímto gestem omluvit za středeční výkon proti Ústí. "Přeju si, aby si každý hráč po utkání mohl říct, že do toho dal vše a odehrál to srdcem. V tom případě budou spokojení i fanoušci, ať je výsledek jakýkoliv," hlásí Patrik Rimmel.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz