Národní tým po 5 letech v Chomutově, vstupenky na Nory v prodeji

14. března 17:15

Tomáš Čekal

Dvě utkání se soupeřem, který čeká na výběr trenéra Josefa Jandače i v základní skupině MS 2017, odehraje česká reprezentace 12. a 13. dubna na domácí ploše chomutovských Pirátů. Online předprodej pro členy komunity HOKEJKA probíhal od 15. 3. do čtvrtka 16. 3., kdy začal volný prodej. Vstupenky se prodávají i přímo v chomutovské SD Aréně vždy 2 hodiny před startem utkání.

Fanshop

„Před pěti lety vytvořili chomutovští pořadatelé reprezentaci skvělé zázemí a jsem přesvědčen, že stejně tomu bude i letos,“ uvedl prezident ČSLH Tomáš Král. „Dvojzápasem s Norskem odstartujeme cestu, která vyvrcholí v květnu při světovém šampionátu v Paříži a Kolíně nad Rýnem,“ dodal. „Máme velkou radost, že si národní tým vybral pro svá utkání právě Chomutov. Uděláme maximum pro to, aby si hokejový svátek užili diváci v aréně i hráči na ledě,“ doplnil náměstek chomutovského primátora David Dinda.

Vstupenky budou jako tradičně k dispozici nejprve členům komunity HOKEJKA.cz. „Těší nás, že brzy najdeme stotisícího člena největší hokejové komunity v České republice! Věříme, že si užívají všech nabídnutých výhod, sledování zápasů nebo právě předkupního práva na utkání národního týmu. Ráda bych fanouškům připomněla, že mají také velkou šanci vyhrát VIP zájezd na mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem,“ říká ředitelka BPA sport marketing Jana Obermajerová. Více o soutěži najdete ZDE.

Předkupní právo pro členy komunity HOKEJKA.cz

  • Pro koho: registrovaní členové komunity HOKEJKA.cz (k nákupu je potřeba HOKEJKA ID)
  • Kdy: středa 15. 3. 2017 od 10 hodin do čtvrtka 16. 3. 12:00 hodin.
  • Sleva: 20 korun na každé zakoupené vstupence
  • Maximální počet vstupenek: 6 vstupenek na 1 utkání (tedy maximálně 12 vstupenek)

Poznámka: Své HOKEJKA ID může fanoušek použít pouze na 1 objednávku – pokud chce někdo koupit vstupenky na obě utkání, je potřeba udělat nákup všech vstupenek v rámci jedné objednávky. Další použití HOKEJKA ID už následně není možné.

Pro koupi vstupenek klikněte na logo níže:

Vstupenky

Volný prodej

  • Kdy: od čtvrtka 16. března 2017 od 12:00 hodin.
  • Maximální počet vstupenek: 6 vstupenek na 1 utkání

Vstupenka CZE-NOR, středa 12. nebo čtvrtek 13. 4. 2017 (Euro Hockey Challenge)

Kategorie

 

Cena

1

Obyčejné (A, B, C, D, E, M, L, K, J, I)

250,00 Kč

2

Obyčejné (N, O, P, H, G)

200,00 Kč

3

Stání (H, G, F)

160,00 Kč

Děti do 110 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo na sezení.

Plánek SD Arény

Veškeré platební metody, které lze pro koupi vstupenek použít, najdete na webu PlatebniBrana.cz. Pokud budete vstupenky platit kartou, ujistěte se, že máte u své platební karty aktivovánu možnost platit kartou online. 

Prodej bude probíhat na webu www.hokej.cz a www.piratichomutov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz