Na Finy vyprodáno, dorazí i legendy. Prazdroj dál partnerem českého hokeje

Foto: Karel Švec, cslh.cz

Poslední utkání, která česká reprezentace sehraje v roce 2017 na domácí půdě, bude velkou událostí po všech stránkách. Bitva národního týmu s Finskem startuje ve středu 13. prosince od 18:30 hodin, nabídne bohatý doprovodný program. A proběhne před skvělou kulisou. "Zápas s Finy je vyprodán, zbývá pár desítek vstupenek do čtvrtého patra. Evidujeme přes 14 tisíc prodaných vstupenek, konečné číslo mohou ovlivnit už jen to, jak bude obsazeno privátní a skyboxové patro O2 areny," konstatuje Jana Obermajerová – generální ředitelka společnosti BPA a..s, která je výhradním marketingovým partnerem českého hokeje.

Nový fanshop

Fanoušci si užijí nejen skvělý hokej úvodního duelu turnaje Channel One Cup, nachystáno je pro ně několik dalších zajímavých akcí. Před utkáním vstoupí do Síně slávy českého hokeje čtyři noví členové, od 16:30 hodin se pak v sídle síně slávy (obchodní centrum Harfa) uskuteční velká autogramiáda hokejových legend.

Jelikož se blíží olympiáda v Jižní Koreji, pořadatelé chtějí připomenout medailové úspěchy na předchozích hrách. Každý úspěšný turnaj bude zastupovat minimálně jedna osobnost, účast na podpisové akci přislíbili Rudolf Potsch (Innsbruck 1964, 3. místo), Jan Havel (Grenoble 1968, 2. místo), František Pospíšil, Vladimír Martinec (Sapporo 1972, 3. místo), Jiří Holeček, Jiří Novák (Innsbruck 1976, 2. místo), František Černík (Sarajevo 1984, 2. místo), Otakar Janecký (Albertville 1992, 3. místo), Robert Reichel (Nagano 1998, 1. místo) a Patrik Eliáš (Turín 2006, 3. místo).

Před zápasem Česka s Finskem se fanouškům na hrací ploše představí noví členové Síně slávy – Jaroslav Benák, Otto Trefný, in memoriam Stanislav Prýl a Luděk Čajka. V přestávkách bude předána Cena Fair Play Oldřicha Machače, letos ji získají litvínovský útočník David Skuhrovec a brankář Daniel Šťastný z Jihlavy. Gratulaci k nedávným 75. narozeninám přijme někdejší vynikající útočník Jan "Gusta" Havel. Příznivci českého hokeje budou moci napsat vzkazy národnímu týmu, speciální plachta bude připravena u vstupu JIH. Kustodi české reprezentace ji pak vezmou na olympijské hry.

Jelikož se blíží Vánoce, pozornosti se dočkají děti. Hymny obou týmu zazpívá Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu, který byl založen v roce 1945 a podporuje přes sedmdesát let rozvoj zpěváčků. V rámci utkání proběhne také Hokejová tombola 50:50. Polovina herní jistiny získaná z prodeje tiketů přímo v areně půjde na hokejové vybavení dětem z Dětského domova Tachov pod nadací Dejme dětem šanci. Druhá polovina je určena výherci. Tikety budou prodávány kameloty Tipsportu přímo v areně před a v průběhu zápasu. Cena tiketu je 50,- Kč. Slosování tomboly proběhne v průběhu 3. třetiny. Šťastný výherce si může odnést až 50 000 Kč.

Vzhledem k bezpečnostním opatřením žádají pořadatelé všechny fanoušky o včasný příchod. Hala se otevírá 90 minut před startem duelu, tedy od v 17 hodin. "Dovolujeme si fanoušky požádat o včasný příchod a zejména využívání všech disponibilních vstupů, aby nepřišli o program před samotným utkáním. Těm, kteří mají vstupenky do sektorů 108 až 116, či 408 až 420, doporučujeme vchody označené jako "JIH", ty se nacházejí od parkovací plochy vedle O2 areny. Z bezpečnostních standardů a prohlídek není možné slevit, v zájmu je bezpečnost všech účastníků akce,“ uvádí Petr Nitsche z BPA sport marketing.

Plzeňský Prazdroj partnerem českého hokeje na dalších pět sezon

Důležitá zpráva pro český hokej se týká skutečnosti, že jeho hlavním partnerem i v dalších pěti sezonách zůstává Plzeňský Prazdroj. Oficiálním pivem Tipsport extraligy nadále bude Radegast. Zástupci Plzeňského Prazdroje a BPA sport marketing podpisem smlouvy navázali na úspěšnou spolupráci z předchozího období.

Prodloužení spolupráce vítá Grant Liversage, generální ředitel Plzeňského Prazdrije. "Symbolem České republiky pro mě bylo vždy české pivo, a to Pilsner Urquell. Po příchodu do Čech jsem pochopil, že Češi nemají jen jednu ikonu, ale hned dvě – tou druhou je milovaný hokej. Jedná se o spojení dvou fenoménů, které společně reprezentují to nejlepší, co v Čechách máme. Jsem rád, že právě Pilsner Urquell a národní hokejový tým patří k sobě. A že společně můžeme bojovat o zlato,“ uvedl Grant Liversage.

Český hokej čeká v příštím roce několik významných jubileí včetně 110. výročí vzniku Českého svazu ledního hokeje. Za jeho úspěchy stojí píle a talent mnoha hráčů, trenérů i činovníků. A také dlouhodobá podpora fanoušků i společností, která je pro udržení pozice hokeje coby národního sportu a jeho dalšího rozvoje zcela zásadní. "Je nám ctí, že jsme se dohodli na prodloužení spolupráce s tak významným partnerem, jakým je Plzeňský Prazdroj. Těší nás, že vyhodnocení naší marketingové spolupráce bylo ze strany partnera pozitivní. Zároveň to pro nás znamená závazek do budoucna. Jedná se o dvě tradiční značky, které zůstanou propojeny na dalších pět sezon," řekla generální ředitelka BPA Jana Obermajerová.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz