Mrázek končí v Boleslavi, míří do Znojma. Loučí se také Musliu

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

31. srpna 2017, 14:04

Adam Bagar

V Mladé Boleslavi hlásí týden před startem extraligy další změny v kádru! Po příchodu Martina Procházky a návratu Tomáše Urbana se s klubem loučí dva útočníci – brněnský Petr Mrázek a slovenský talent s albánskými kořeny Kroni Musliu. Klub o tom informoval na svém webu.

Fanshop

„S oběma hráči se klub dohodl na ukončení smlouvy. Důvodem je malý prostor, který by dostali v prvním týmu,“ vysvětluje tamní vedení, které na začátku týdne přivedlo do útočných řad Martina Procházku a Tomáše Urbana. První jmenovaný přišel na hostování z Plzně, druhý se do klubu vrátil a upsal na dva měsíce.

Procházka opouští Plzeň, míří do Boleslavi. Urban hlásí návrat »

Středočeši tím chtěli zvýšit konkurenci v mančaftu, ale na soupisce útočníků se rázem ocitlo devatenáct borců. Někdo časem musel tým opustit, nová angažmá si nakonec hledají útočníci Petr Mrázek a Kroni Musliu. „Mrázek odchází do Znojma a Musliu nejspíš využije nabídky ze Slovenska,“ prozrazují v Mladé Boleslavi.

„S oběma hráči se klub dohodl na ukončení smlouvy. Důvodem je malý prostor, který by dostali v prvním týmu.“

Třiadvacetiletý Petr Mrázek byl jednou z letních posil Bruslařů, do středočeského klubu přišel z brněnské Komety. V uplynulém ročníku ale hájil barvy Olomouce a prvoligové Třebíče. Mezi elitou sehrál 131 zápasů, zapsal v nich 16 bodů za šest branek a deset nahrávek. Dalších 93 startů a 60 bodů pak přidal ve WSM Lize.

Manažer Dočekal: EBEL je soutěž, která Petrovi bude vyhovovat

Teď vyzkouší mezinárodní EBEL. „Náš zájem o Petra byl dlouhodobějšího charakteru. Po zranění Adama Rašky jsme navíc museli reagovat. Myslíme si, že EBEL je soutěž, která mu bude vyhovovat," říká sportovní manažer Orlů Rostislav Dočekal. Mrázek už ve čtvrtek přicestoval do Znojma a už večer nastoupí proti Budapešti.

V Boleslavi řádí talent Musliu. Mám albánské kořeny, prozrazuje »

O čtyři roky mladší slovenský útočník Kroni Musliu už v minulé sezoně zaznamenal premiéru v prvním boleslavském týmu, za který sehrál dva zápasy. Hokejista s albánskými kořeny jinak válel v nejvyšší juniorské soutěže, kde ve 37 utkáních nasbíral 38 bodů. V letošním ročníku měl pomáhat i prvoligovému Ústí nad Labem.

Příchody:

Jan Růžička (Des Moines)
Ondřej Najman (Spokane)
Pavel Kousal (Spokane)
Ronald Knot (Slavia Praha)
Oldrich Kotvan (Zlín)
Jiří Říha (Jihlava)
David Němeček (Plzeň)
Tomáš Knotek (Hradec Králové)
Jakub Valský (Liberec)
Martin Procházka (Plzeň/Sparta Praha)

Odchody:

Jan Lukáš (Banská Bystrica)
Jan Holub (neznámo)
Jiří Kučný (neznámo)
Tomáš Voráček (Slovan Bratislava)
Ivan Ďurač (neznámo)
Vít Jonák (neznámo)
Tomáš Pospíšil (Soligorsk)
Marek Trončinský (Pardubice)
David Štich (Kladno, zkouška)
Petr Vampola (neznámo)
Petr Mrázek (asi Orli Znojmo)
Kroni Musliu (neznámo)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz