Mladíci z Komety jdou do WSM Ligy. Dvořák, Furch a Havlát posílí Přerov

Foto: hokejprerov.cz

Spolupráce mezi Brnem a Přerovem pokračuje. Poté, co Zubři ohlásili návrat brankáře Lukáše Klimeše, se s Kometou domluvili také na působení nadějného obránce Michala Furcha a útočníků Filipa Dvořáka (na fotce) s Robertem Havlátem.

Fanshop

Dvacetiletý Filip Dvořák si za Přerov zahrál už v předcházejících dvou sezonách. V té minulé dal ve 41 zápasech tři góly a na dalších čtyřech asistoval. Zároveň si připsal 21 extraligových startů (0+1) a v mládežnických kategoriích reprezentoval Českou republiku.

„Filip byl už loni pevnou součástí našeho kádru. Chtěli jsme, aby u nás pokračoval i letos. Věříme, že naváže na své dobré výkony. Stejně jako loni bude mít střídavé starty zpět do Komety," řekl pro hokejprerov.cz sportovní manažer Pavel Hanák. 

Dvořákovým spoluhráčem v reprezentační devatenáctce byl i Robert Havlát, který zabojuje o místo v přerovské sestavě. Devatenáctiletý forvard, jehož strýc Martin se proslavil v NHL, strávil minulý ročník v brněnské juniorce – v 56 duelech měl bilanci 22+32.

„Na Roberta šly výborné reference, proto dostane šanci se ukázat a vybudovat si místo v kádru. Absolvoval s námi celou letní přípravu a do týmu bez potíží zapadl," těší Hanáka.

„Na Roberta šly výborné reference, proto dostane šanci se ukázat a vybudovat si místo v kádru."

Přerov je s Kometou domluvený také na příchodu obránce a dalšího z mládežnických reprezentantů Michala Furcha, který se k týmu připojí na ledě.

Aktuální kádr HC ZUBR Přerov

Brankáři: Juraj Šimboch, Lukáš Klimeš, Tomáš Štůrala (stř. starty ze Zlína).

Obránci: Jakub Ferenc, Ľubomír Malina, Radomír Pala, Lukáš Chmelíř, Martin Novotný, Mikuláš Zbořil, Jiří Běhal, Michal Furch.

Útočníci: Roman Pšurný, Tomáš Sýkora, Jakub Šlahař, Karel Plášek, Jiří Goiš, Lubomír Kovařík, Jan Berger, Matouš Kratochvíl, Šimon Kratochvíl, Filip Dvořák, David Šťastný (stř. starty ze Zlína), Robert Havlát.

Robert Havlát.

Robert Havlát. | Foto: Anděla Trötzmüllerová, hc-kometa.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz