Zápasy

Příklepy

14. 6. - 16:04

Trénink mimo mantinely: Slalom

Po driblingu a forhendové přihrávce tahem se třetí díl seriálu Trénink mimo hokejové mantinely tentokrát věnuje slalomu. Jak na to, ukazuje trenér Radek Hlavatý ve videu na webu Pojď hrát hokej.

24. 5. - 15:24

Trénink mimo mantinely: Přihrávka tahem forhendem

Ve druhém díle seriálu Trénink mimo hokejové mantinely se trenér Radek Hlavatý věnuje správnému nácviku forhendových přihrávek tahem. Video a článek na webu projektu Pojď hrát hokej »

11. 5. - 15:10

Trénink mimo mantinely: Dribling

ČSLH v rámci projektu Pojď hrát hokej spustil nový seriál pro malé hokejisty a jejich rodiče s názvem Trénink mimo hokejové mantinely. V prvním díle ukazuje trenér Radek Hlavatý, jak může dítě doma či třeba na plácku trénovat hokejový dribling.

21. 4. - 10:26

Osmnáctka dopsala na soupisku Haše a Pytlíka

Trenéři David Bruk a Tomáš Martinec v sobotu dopsali na soupisku české osmnáctky, která nyní bojuje na mistrovství světa v Čeljabinsku, dva hráče mladšího ročníku 2001: obránce Martina Huga Haše a útočníka Jaromíra Pytlíka.

16. 4. - 13:00

Osmnáctka v generálce podlehla Bělorusku

Čeští hokejisté do 18 let absolvovali v Čeljabinsku poslední přípravné utkání před startem mistrovství světa, s Běloruskem prohráli 2:4. O góly českého týmu se postarali Karel Plášek a Matěj Pekař.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz