Zápasy

Příklepy

14. 12. - 8:48

Devatenáctka v semifinále vyzve tým Kanada "West"

Čtvrtfinálové výsledky rozhodly o tom, že v semifinále World Junior A Challenge se čeští hokejisté do 19 let znovu střetnou s výběrem Kanada "West". Ten zdolal druhý kanadský tým "East" 4:3 v prodloužení. Zápas o postup do finále proti soupeři, jehož v základní skupině porazili 5:2, odehrají Češi v noci ze čtvrtka na pátek v 0:30 SEČ. Druhou dvojici tvoří Rusko a Spojené státy.

8. 12. - 23:45

Devatenáctka zapsala v generálce jasnou výhru

Čeští hokejisté do 19 let dominovali generálce před kanadským World Junior A Challenge. Domácí výběr Truro Bearcats vysoko přestříleli a zvítězili jednoznačně 5:1. Výsledek: Česko – Truro Bearcats 5:1 (1:0, 2:1, 2:0). Branky: Hladonik 2, Kousal, Kofroň, Kern – MacLeod.

5. 12. - 12:10

Počty malých hokejistů a žákovských týmů rostou

Český hokej zaznamenává příznivý růst počtu dětí a žákovských mužstev. Ve srovnání s rokem 2009 vzrostl počet žákovských klubů v soutěžích ČSLH ze 109 na 145, tedy přibližně o třetinu. Například před letošní sezonou se 15 žákovských týmů z různých důvodů ze soutěží odhlásilo, ale 35 nových týmů naopak do soutěží přistoupilo.

4. 12. - 21:55

Trenéři se seznamovali s aplikací Coach Manager

V pondělí se konala schůze všech regionálních trenérů a trenérů do malých klubů z celé republiky. Cílem bylo seznámit se s detaily práce v aplikaci Coach Manager, což bude od Nového roku povinností pro všechny. V aplikaci si budou trenéři nejen připravovat a archivovat své tréninkové jednotky, ale například si povedou i docházku a další údaje o hokejovém rozvoji hráčů. Své tréninkové poznatky si pak prostřednictvím aplikace mohou navzájem vyměňovat.

30. 11. - 16:38

Marian Jelínek: Pochvaly a odměny pro děti

Odborník na sportovní psychologii Marian Jelínek se ve čtvrtém díle seriálu O výchově a sportování dětí věnoval problematice pochval a odměn. Video na webu projektu Pojď hrát hokej najdete zde.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz