Zápasy

Příklepy

6. 8. - 15:48

Sledujte přímé přenosy z Hlinka Gretzky Cupu

Zápasy české skupiny B na letošním Hlinka Gretzky Cupu z kanadského Red Deeru můžete sledovat v přímých přenosech na webu hockeytv.com. Je nutné se jen zaregistrovat, přenosy jsou následně zdarma. První zápas hrají Češi proti Spojeným státům v úterý od 3:00 SELČ.

29. 7. - 14:07

Tréninky mimo mantinely: Střelba švihem

V pátém díle seriálu Trénink mimo hokejové mantinely se trenér Radek Hlavatý věnuje nácviku střelby švihem. Video najdete v článku na webu projektu Pojď hrát hokej.

29. 6. - 13:56

Trénink mimo mantinely: Přihrávka bekhendem

Po forhendové přihrávce představuje trenér Radek Hlavatý ve čtvrtém díle seriálu Trénink mimo hokejové mantinely nácvik přihrávky bekhendem, kde jsou větší nároky na přesnost provedení. Video naleznete zde.

14. 6. - 16:04

Trénink mimo mantinely: Slalom

Po driblingu a forhendové přihrávce tahem se třetí díl seriálu Trénink mimo hokejové mantinely tentokrát věnuje slalomu. Jak na to, ukazuje trenér Radek Hlavatý ve videu na webu Pojď hrát hokej.

24. 5. - 15:24

Trénink mimo mantinely: Přihrávka tahem forhendem

Ve druhém díle seriálu Trénink mimo hokejové mantinely se trenér Radek Hlavatý věnuje správnému nácviku forhendových přihrávek tahem. Video a článek na webu projektu Pojď hrát hokej »

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz