Zápasy

Příklepy

9. 10. - 15:42

Trojzápas U18 s Ruskem odvysílá HokejkaTV

Tři utkání české reprezentace do 18 let s Ruskem budete moci na našem webu sledovat v přímých přenosech HokejkaTV. Zápasy se hrají od čtvrtka 11. do soboty 13. října na zimním stadionu v Příbrami.

18. 9. - 9:05

Plekanec a trenér Smith v magazínu Coach

V záříjovém vydání magazínu Coach, který vychází jako příloha k deníku Sport, najdete zajímavý rozhovor s legendárním trenérem Barrym Smithem i vyprávění Tomáše Plekance o průběhu jeho hokejové kariéry od samotných začátků. Magazín si můžete stáhnout na tomto odkaze.

2. 9. - 14:51

Vysvětlení pravidel pro nadcházející čtyři roky

Začátkem sezony vstupují v platnost nová Pravidla ledního hokeje 2018–2022, jejichž součásti je řada změn. Na webu Českého hokeje se můžete podívat na podrobné vysvětlení pěti nejdiskutovanějších aplikací nových pravidel včetně videoukázek. O změnách jsme informovali v tomto článku.

 

15. 8. - 14:22

Zápasy turnaje U17 v Piešťanech na streamu

Turnaj pěti zemí hokejistů do 17 let, který startuje v Piešťanech, můžete sledovat v přímých přenosech na YouTube kanálu Slovenského hokejového svazu. Češi se utkají postupně s USA, Slovenskem? Německem a Švýcarskem.

9. 8. - 11:41

Trénink mimo mantinely: Střelba bekhendem

V šestém díle seriálu Trénink mimo hokejové mantinely se Radek Hlavatý věnuje správnému provedení střely bekhendem. Video s instrukcemi pro malé hokejisty a jejich rodiče najdete na webu projektu Pojď hrát hokej.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz