Regionální liga juniorů

RLJ – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 1 1 0 0 0 7:5 3 7.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Ústí nad Labem 1 1 0 0 0 3:2 3 3.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kralupy nad Vltavou 1 0 1 0 0 4:3 2 4.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Klatovy 1 0 0 1 0 3:4 1 3.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Hvězda Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kobra Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Karlovy Vary B 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Litoměřice 1 0 0 0 1 5:7 0 5.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 1 1 0 0 0 8:2 3 8.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J České Budějovice B 1 1 0 0 0 3:1 3 3.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Písek 1 1 0 0 0 2:1 3 2.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Kolín 1 0 1 0 0 5:4 2 5.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Třebíč 1 0 0 1 0 4:5 1 4.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Žďár nad Sázavou B 1 0 0 0 1 1:2 0 1.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Tábor 1 0 0 0 1 1:3 0 1.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 2:8 0 2.00 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 1 1 0 0 0 9:1 3 9.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litomyšl 1 1 0 0 0 3:1 3 3.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Krkonoše 1 1 0 0 0 2:1 3 2.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Nové Město nad Metují 1 0 1 0 0 5:4 2 5.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Česká Třebová 1 0 0 1 0 4:5 1 4.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 1:2 0 1.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Jaroměř 1 0 0 0 1 1:3 0 1.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Nová Paka 1 0 0 0 1 1:9 0 1.00 9.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Český Těšín 1 1 0 0 0 4:1 3 4.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
1 J Warriors Brno 1 1 0 0 0 4:1 3 4.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Opava 1 1 0 0 0 3:1 3 3.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Šumperk 1 1 0 0 0 2:1 3 2.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Poruba 1 0 0 0 1 1:2 0 1.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 1:3 0 1.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Hodonín 1 0 0 0 1 1:4 0 1.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Kroměříž 1 0 0 0 1 1:4 0 1.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Klášterec nad Ohří 1 1 0 0 0 9:3 3 9.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Mostečtí Lvi 1 1 0 0 0 5:1 3 5.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Louny 1 1 0 0 0 4:2 3 4.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Rokycany 1 1 0 0 0 5:4 3 5.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Mělník 1 0 1 0 0 3:2 2 3.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Třemošná 1 0 0 1 0 2:3 1 2.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Děčín 1 0 0 0 1 4:5 0 4.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Bílina 1 0 0 0 1 2:4 0 2.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Ostrov 1 0 0 0 1 1:5 0 1.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Žebrák 1 0 0 0 1 3:9 0 3.00 9.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Beroun 1 1 0 0 0 8:1 3 8.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Zbraslav 1 1 0 0 0 5:0 3 5.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J PZ Kladno 1 1 0 0 0 2:1 3 2.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Poděbrady 1 1 0 0 0 1:0 3 1.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Letňany 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdlant 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Kutná Hora 1 0 0 0 1 1:2 0 1.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 1 0:1 0 0.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Černošice 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Velké Popovice 1 0 0 0 1 1:8 0 1.00 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J DDM České Budějovice 1 1 0 0 0 7:4 3 7.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Strakonice 1 1 0 0 0 5:2 3 5.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chotěboř 1 1 0 0 0 4:1 3 4.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Meziříčí 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 1 0 0 0 1 4:7 0 4.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Hlinsko 1 0 0 0 1 2:5 0 2.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Pelhřimov 1 0 0 0 1 1:4 0 1.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Dvůr Králové nad Labem 1 1 0 0 0 9:4 3 9.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Chrudim 1 1 0 0 0 6:2 3 6.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lomnice nad Popelkou 1 1 0 0 0 7:6 3 7.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Nový Bydžov 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Třebechovice pod Orebem 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Moravská Třebová 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Náchod 1 0 0 0 1 6:7 0 6.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Lanškroun 1 0 0 0 1 2:6 0 2.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 J Opočno 1 0 0 0 1 4:9 0 4.00 9.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Technika Brno 1 1 0 0 0 4:0 3 4.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Frýdek-Místek 1 1 0 0 0 6:4 3 6.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 1 1 0 0 0 3:2 3 3.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Černí Vlci 1 0 1 0 0 5:4 2 5.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 1 0 0 1 0 4:5 1 4.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Prostějov 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 J Karviná 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 J Orlová 1 0 0 0 1 4:6 0 4.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 J Nový Jičín 1 0 0 0 1 0:4 0 0.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 8 6 0 0 2 49:19 18 6.13 2.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Klatovy 8 6 0 0 2 47:18 18 5.88 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Třemošná 8 5 0 0 3 49:21 15 6.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Rokycany 8 3 0 0 5 34:48 9 4.25 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Žebrák 8 0 0 0 8 9:82 0 1.13 10.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 8 8 0 0 0 82:15 24 10.25 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 8 6 0 0 2 47:15 18 5.88 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 8 3 0 0 5 21:48 9 2.63 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mostečtí Lvi 8 2 0 1 5 30:48 7 3.75 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Ostrov 8 0 1 0 7 17:71 2 2.13 8.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 10 10 0 0 0 129:19 30 12.90 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 10 7 0 0 3 71:31 21 7.10 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Děčín 10 6 0 0 4 55:59 18 5.50 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mělník 10 5 0 0 5 69:53 15 6.90 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Bílina 10 1 0 0 9 27:86 3 2.70 8.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Louny 10 1 0 0 9 26:129 3 2.60 12.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Hvězda Praha 10 8 0 0 2 66:22 24 6.60 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 10 8 0 0 2 50:17 24 5.00 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J PZ Kladno 10 6 0 0 4 49:31 18 4.90 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Letňany 10 6 0 0 4 38:34 18 3.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 10 2 0 0 8 21:67 6 2.10 6.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 10 0 0 0 10 17:70 0 1.70 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 10 9 0 0 1 65:19 27 6.50 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kolín 10 8 1 0 1 60:22 26 6.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poděbrady 10 6 0 0 4 41:26 18 4.10 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 10 2 1 1 6 26:48 9 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Kutná Hora 10 2 0 0 8 16:50 6 1.60 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Černošice 10 1 0 1 8 22:65 4 2.20 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 10 8 0 0 2 65:36 24 6.50 3.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nová Paka 10 6 0 1 3 41:40 19 4.10 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 10 5 1 0 4 36:34 17 3.60 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lomnice nad Popelkou 10 4 1 1 4 48:51 15 4.80 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nový Bydžov 10 3 0 1 6 38:57 10 3.80 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Frýdlant 10 1 1 0 8 39:49 5 3.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 10 8 0 0 2 57:21 24 5.70 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Tábor 10 8 0 0 2 58:28 24 5.80 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 10 7 0 0 3 62:28 21 6.20 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 10 4 0 0 6 27:45 12 2.70 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 10 2 0 0 8 32:75 6 3.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 10 1 0 0 9 29:68 3 2.90 6.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 10 8 0 1 1 53:20 25 5.30 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jindřichův Hradec 10 6 2 0 2 50:35 22 5.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Žďár nad Sázavou B 10 7 0 0 3 46:23 21 4.60 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 10 4 0 1 5 48:35 13 4.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Velké Meziříčí 10 2 1 0 7 25:55 8 2.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Vlašim 10 0 0 1 9 24:78 1 2.40 7.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 10 8 1 0 1 94:17 26 9.40 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Světlá nad Sázavou 10 8 0 0 2 36:25 24 3.60 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 10 6 0 1 3 39:25 19 3.90 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hlinsko 10 5 0 0 5 46:61 15 4.60 6.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Chotěboř 10 2 0 0 8 41:52 6 4.10 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 10 0 0 0 10 15:91 0 1.50 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 10 8 0 1 1 82:22 25 8.20 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Česká Třebová 10 7 1 0 2 58:35 23 5.80 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lanškroun 10 6 0 0 4 44:33 18 4.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 10 6 0 0 4 43:39 18 4.30 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 10 2 0 0 8 18:59 6 1.80 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 10 0 0 0 10 6:63 0 0.60 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nové Město nad Metují 10 10 0 0 0 80:22 30 8.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jaroměř 10 8 0 0 2 88:34 24 8.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 10 6 0 0 4 92:35 18 9.20 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opočno 10 3 0 0 7 31:85 9 3.10 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Náchod 10 2 0 0 8 30:91 6 3.00 9.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Třebechovice pod Orebem 10 1 0 0 9 29:83 3 2.90 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 8 7 1 0 0 40:15 23 5.00 1.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hodonín 8 4 1 0 3 29:29 14 3.63 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Uherský Brod 8 3 0 0 5 22:30 9 2.75 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Technika Brno 8 2 0 2 4 24:29 8 3.00 3.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 8 2 0 0 6 28:40 6 3.50 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 10 8 1 1 0 71:16 27 7.10 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Valašské Meziříčí 10 5 1 2 2 49:38 19 4.90 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kroměříž 10 5 1 0 4 39:22 17 3.90 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Prostějov 10 4 1 0 5 32:44 14 3.20 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černí Vlci 10 3 0 1 6 35:51 10 3.50 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 10 1 0 0 9 18:73 3 1.80 7.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Opava 10 7 1 1 1 57:28 24 5.70 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poruba 10 7 0 1 2 49:27 22 4.90 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Český Těšín 10 5 3 0 2 42:33 21 4.20 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Orlová 10 4 0 0 6 36:66 12 3.60 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdek-Místek 10 3 0 1 6 37:39 10 3.70 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 10 0 0 1 9 26:54 1 2.60 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz